Võta ühendust

Anname endast alati parima, et tuua Sinuni täpne ja ajakohane teave kõigi Eesti online kasiinode ja nende boonuspakkumiste kohta. Kui Sul on ettepanekuid, kuidas meie saiti paremaks muuta, või küsimusi Eesti online kasiinode või üldiselt hasartmängude kohta, võta meiega julgelt ühendust ja anname endast parima, et Sinu küsimus ammendava vastuse saaks. Ja kui arvame, et Sinu küsimus võiks huvitada ka teisi Eesti online kasiino mängijaid, avaldame küsimuse koos vastusega ka meie saidil.

Küsi online kasiinode kohta

Oleme loonud oma saidi selleks, et sinul oleks online kasiinos mängimine lihtne ja lõbus. Seepärast vastamegi rõõmuga kõikvõimalikele online kasiinodega seotud küsimustele ja, kui vaja, lahendame ka probleeme. Pea meeles, et rumalaid küsimusi pole olemas. Rumal olukord tekib hoopis siis, kui jääd online kasiinos hätta, sest ei julgenud oma küsimust õigel ajal küsida.

Ükskõik, kas Su küsimuse teemaks on online kasiino mängud, mängijaks registreerumine, online kasiino boonuste tingimused või mistahes muu veebikasiinodega seotud teema, Sinu kiri on oodatud.

Tutvu korduvate küsimustega

Enne kui asud meile kirjutama, viska aga kindlasti pilk peale ka meie korduma kippuvatele küsimustele nii Mr Kasiino esilehel kui ka erinevate online kasiinode arvustuste all. Võib-olla on Sinu küsimus juba vastatud. Kui sa aga seda vastust ei leia, võta ühendust, küsi oma küsimus ja teeme kõik selleks, et anda Sulle põhjalik vastus.

Sinu arvamus Eesti seaduslike kasiinode kohta

Mr Kasiino on sait, mida loovad ühed mängijad teiste jaoks. Selleks, et meie saidil olev info võimalikult mitmekülgne oleks, ootame põnevusega ka kirjeldusi sellest, millised on Sinu mängukogemused erinevates Eesti online kasiinodes. Räägi meile julgelt kõigest – nii sellest, mis on hästi, kui ka sellest, mis vajaks parandamist.

[contact-form-7 id=”394″ title=”Contact form 1″]