Unibet tervitusboonus kuni 200 EUR ja 20 tasuta keerutust

BONUS

Esimene tervitusboonus 100 % kuni 200 eurot!

FREE SPINS BONUS

20 tasuta spinni!

4.7 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Unibet online kasiino pakub oma uutele mängijatele võimalust kuni 200-eurone makse kahekordistada. Läbimängunõue on vaid 20X ja boonust saad läbi mängida peaaegu kõigis Unibeti mängudes, ent live kasiino panused lähevad arvesse vähendava koefitsiendiga.

DETAILED RATING
Mänguvalik
Boonusemäär
Läbimängunõuded
INFO
  • Boonuse suurus 100% boonus kuni 200 EUR
  • Boonuse sissemaksete arv 1
  • Läbimängunõue Boonus ja sissemakse 20x
  • Olulised piirangud Olulised piirangud Live-mängude panused arvesse ei lähe
POSITIVES
  • Boonus lisandub automaatselt, seda ei pea kuskilt otsima
  • Läbimängunõue on väga väike
  • Läbimängunõuet saab täita erinevates mängudes
NEGATIVES
  • Tervitusboonus on küllaltki väike
  • Live-kasiino panustele rakendatakse koefitsienti 0,1
Unibet tervitusboonus uutele mängijatele on kuni 200 eurot. Lisaks saad pärast oma esimest Unibet Kasiinosse tehtud sissemakset automaatselt ka tasuta 20 keerutust slotimängus. Ja kõigele lisaks võid osaleda ka Unibeti korraldatavatel, spetsiaalselt uutele mängijatele mõeldud slotiturniiridel.

Loe edasi ja saad teada, mida lisaraha saamiseks tegema pead.

Unibet tervitusboonus – olulised tingimused

Selleks, et boonust saada, pead lihtsalt kasutajaks registreeruma. Sinu esimesele online kasiino mängukontole tehtud sissemaksele lisab Unibet automaatselt sama suure summa juurde (kui su sissemakse suurus on kuni 200 EUR). Kui sinu sissemakse on suurem kui 200 EUR, teenid boonuseks samuti 200 eurot.

Kindlasti pea meeles seda, et boonusraha pärisrahaks muutmiseks pead selle 30 päeva jooksul 20-25 korda läbi mängima. Lisaks boonusrahale saad kahe päeva jooksul pärast esimese sissemakse tegemist ka 20 tasuta keerutust ühes läbi aegade populaarseimas slotikas Starburst. Tasuta keerutuste võidud on pärisraha, mille võid läbimängunõudeta välja võtta või mistahes mängus uuesti panustada. Tasuta keerutuste kasutamiseks on sul pärast esimese sissemakse tegemist aega.

Arvestama pead ka sellega, et boonuse läbimängimisel panustad esmalt oma päris raha ja alles seejärel boonusraha. Unibet online kasiino tervitusboonuse tore eripära võrreldes konkurentidega on see, et boonusraha saad läbi mängida just nii nagu ise soovid, kas ainult üht tüüpi mängudes või mitut tüüpi mängudes läbisegi. Kui panustad boonusraha spordiennustuses, pead selle 20 korda läbi mängima vähemalt koefitsiendiga 1,40. Kasiinomängudes panustades tuleb boonus läbi mängida 25x. Ainus kasiino osa, kus läbimängimine veidi keerulisem, on live kasiino ja lauamängud. Neis tehtud panused lähevad arvesse vaid 10% ulatuses (kui panustad 10 eurot, oled läbi mänignud 1 euro). Pokkeris tehtud panused läbimängimise arvestusse ei lähe, küll aga saad boonust läbi mängida spordiennustuses. Läbimänguarvestusse lähevad panused, mille koefitsient on vähemalt 1,40. Kui kasutad cash-out funktsiooni, ehk võtad tehtud panuse välja enne vastava tuemuse selgumist, siis seda panust läbimängimisel ei arvestata.

Kui sa ei suuda läbimängunõudeid 30 päeva jooksul täita, jääd ilma nii boonuseks saadud rahast kui kõigist boonusrahaga teenitud võitudest. Lisaks pea kindlasti meeles ka seda, et korraga tohid Unibet kasiino saidil kasutada vaid üht boonust. Kui sul juba on aktiivne boonus ja võtad veel ühe boonuse, jääd samuti eelmisest boonusest ja sellega teenitud võitudest ilma.

Kuidas boonust saada?

Unibet kasiino boonuse saamine on hästi lihtne, pead lihtsalt klõpsama registreerumislinki, tegema vähemalt 10-eurose sissemakse ja boonus ongi automaatselt sinu kontol. Pärast seda aga jälgi kindlasti hoolega kõiki tingimusi, et boonus ikka sinu omaks jääks. Läbimängunõuded on Unibet kasiinos väga madalad, aga neid tuleb kindlasti täpselt täita.