Mr Kasiino

Unibet spordiennustus

[pokareview_single id=”4586″ layout=”style1″ score_style=”number_stars” detailed_rating_style=”stars” show_pros_cons=”true” show_gallery=”true” show_infolist=”true” size=”big”]

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Unibet spordiennustus on Eestis üks staažikamaid tegijaid. Ja raudselt ka üks ägedamaid! Nende saidilt leiad nii live-panused, spordi otseülekanded, uhked boonused kui ka palju muud, ilma milleta Mr Kasiino üht kvaliteetset spordiennustussaiti ettegi ei kujuta. Unibet spordiennustus on Eesti turul tegutsenud juba enam kui 10 aastat ja on võitnud kindlalt koha nii meie kui ka paljude teiste panustajate lemmikute seas. Kokkuvõttes pole kahtlustki, et Unibet spordiennustuseta poleks spordiennustus Eestis kaugeltki samal tasemel nagu praegu.

[su_tabs active=”2″][su_tab title=”Casino Info” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

Valuuta: eurod

Keeled: eesti, vene, inglise

Litsentsid: Eesti Maksu- ja Tolliamet

Omanik: LEXBYTE DIGITAL LIMITED

Asutatud: 2007

Live-vestlus: jah

Kontakt
Kasutajatoe e-post:
support-est@customerservices365.com, support-est@customerservices365.com

Veebisait – www.bet365.ee

[/su_tab] [su_tab title=”More Info” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

Unibet on online hasartmängude sait, kus saad lisaks online kasiino mängude mängimisele teha ka spordiennustusi ning mängida pokkerit ja bingot. Või kui täpsem olla, siis UniUnibet puhul tuleks öelda, et see on spordiennustussait, kus saab lisaks mängida ka online kasiino mänge, bingot ja pokkerit.

Olulisemad faktid Unibet online kasiino kohta

  • Unibet saidil saad mängida mänge, mille on loonud Microgaming, NetEnt, GTS, Nyx Interactive, Play’n GO, IGT (WagerWorks), Jadestone, Blueprint Gaming, Genesis Gaming, Quickspin, Relax Gaming, Thunderkick, Push Gaming, Skillzzgaming, Sthlm Gaming ja 4ThePlayer.
  • Unibet online kasiinos võid mängida SLOTTE, LAUAMÄNGE, LIVE KASIINO MÄNGE, POKKERIT, SPORDIENNUSTUST
  • Unibet slottide hulgas on 19 progresseeruva jackpotiga slotimängu
  • Unibet live kasiinos saab proovida 19 erinevat mängu. Live kasiino miinimumpanus on 0.1 eurot ja maksimumpanus 200 000.
  • Unibet kuulub korporatsiooni Kindred Group, mis on üks suurimaid online hasartmänguteenuste pakkujaid maailmas.

Nime järgi võiks arvata, et Unibet on ainult spordiennustussait, aga see pole enam ammu päris nii. Kuigi SPORDIENNUSTUS ilmselt oli, on ja jääb Unibet olulisimaks ja populaarseimaks osaks, on neil tänaseks ka väga rikkalik online kasiino leht ja samuti oma pokkeri ja bingo sait.

Unibet on kindlasti Eestis tegutsevatest rahvusvahelistest online kasiinodest üks mainekamaid.

Unibet spordiennustuse ajalugu

Tänaseks tõeliseks kasiinomaailma hiiglaseks kasvanud Unibet kasiino asutas 1997. aastal oma pisikesest Londoni korterist Anders Ström. Eestis avas Unibet online kasiino oma saidi 2008. aastal. 2011-2013 oli nende Eesti tegevuses seadusest tingitud paus, aga 2013 alustas Unibet kasiino Eestis uuesti tegevust.

Sporditervitus – boonus kuni 100€, 10€ riskivaba ennustus ja 5 spinni.

Unibet spordiennustuse tervitusboonuse saamiseks pead tegema vähemalt 10 euro suuruse sissemakse. Boonuse suurus sõltub sellest, kui suure sissemakse teed. Kui maksad sisse 50 eurot, saad tasuta panustamisraha 50 eurot, aga kui maksad näiteks 23 eurot, siis saad ka boonust 23 eurot.

Pärast sissemakse tegemist pead spordiennustusboonuse oma konto lehel aktiveerima. Aktiveerimiseks on aega 30 päeva. Selleks, et pakkumist aktiveerida, pead menüüst Teenused tegema valiku Minu pakkumised ja vajutama soovitud boonuspakkumise kõrval aktiveerimisnuppu.

Nagu online kasiino boonus nii ka spordiennustus pole päris sularaha, mille saad kohe oma mängukontolt välja kanda. Selleks, et panustamisrahast saaks pärisraha, pead selle 6 korda vähemalt koefitsiendiga 1.40 läbi mängima.

Kohe, kui oled teinud oma sissemakse 6-kordses summas panuseid vähemalt koefitsiendiga 1.40, võid võidud oma pangakontole kanda. Boonuse läbimängimiseks saad igale matšile teha vaid ühe panuse. Kui teed ühele matšile mitu panust, läheb neist arvesse vaid suurim.

Spordiennustuse tervitusboonuse ärakasutamise ajal kantakse sinu pärisrahakontole ainult neto võidusumma ehk võidusumma, millest on lahutatud panuse suurus.

Milliste spordialade peale Unibet spordiennustus panustada võimaldab?

Keegi meie saidi tegijatest pole nii pöörane spordiennustuse fänn, et panustaks kõigile spordialadele. Aga kui me sooviks seda teha, oleks Unibet spordiennustus selleks suurepärane koht. Eriti meeldib meile see, et Unibet spordiennustuse valikus on tohutu hulk erinevaid spordialasid ja nende all omakorda lugematu arv liigasid, mille mängudele panustada saab. Panuste saad nii kõigile tähtsamatele spordialadele kui ka niisugustele aladele, mida väga paljud inimesed ei jälgi.

Kõigest eelnevast hoolimata, ei soovitaks me Sul algaja mängijana kindlasti hakata hasartselt madalamate liigade võistkondade mängudele panustama. Algajana on hea piirduda nende alade ja võistkondadega, kelle tegevuse ja tugevusega kursis oled.

Kui üldisest panustamisvõimaluste mitmekülgsusest rääkida, oleme me Unibet valikuga väga rahul – nende saidile lisandub sageli uusi alasid ja liigasid.

Millist tüüpi panuseid teha saab?

Kui oled otsustanud, millistele spordialadele ja võistkondadele panustada soovid, pead tegema otsuse selle kohta, milliseid panuseid tahad teha. Kui algajad mängurid oma esimesi panuseid teevad, püüavad nad enamasti piirduda lihtsate panustega (nt mängu võitja või väravate koguarv). Meie tiimis on palju kogenud mängureid. Seepärast jäi meile lihtsamatest panustest väheks ning tahtsime proovida ka teisi panuseliike. Unibet spordiennustus laseb sul panustada mistahes tulemusele, mis sulle pähe tuleb. Kui Sinu välja mõeldud tulemus vähegi teoreetiliselt võimalik on, võid olla kindel, et sellele saab ka panustada. Nädalavahetustel on panustamisvõimaluste valik eriti kirju ja siis võid leida kõiksuguseid panusetüüpe lugematus hulgas erinevates liigades.

Unibet spordiennustus laseb Sul teha igat mõeldavat tüüpi panuseid. Koefitsiente võid oma soovi kohaselt kuvada nii murdarvude kui ka kümnendarvude kujul. Selleks pead lihtsalt saidi sätetes sobiva valiku tegema. Sageli eelistavad Euroopa mängijad kümnendarvu kujul koefitsiente ja Ameerika mängijad murdarvuna antud koefitsiente, aga kui Sinu eelistus on tavapärasest erinev, saad mugavalt soovitud muudatuse teha.

Live-panustamine

Kui mängu niisama jälgimine ei paku Sulle enam piisavalt põnevust, siis Unibet spordiennustuse abil saad mänguelamuse täiesti uuele tasemele viia. Lisaks tavapärastele mängueelsetele panustele on neil ka viimase peal live-panustamise osa. See on suurepärane täiendus mängueelsetele panustele, sest vahel võib mäng võtta ootamatuid pöördeid ja nii on Sul võimalus oma võite suurendada või riske vähendada. Eriti meeldib see meile jalgpalli puhul. Mõne jalgpallimatši jälgimine võib tunduda tohutult igav, aga (ja võid selle ise järele proovida, kui ei usu) piisab vaid teha üks väike panus järgmise värava löömise või kollase kaardi teenimise aja peale ja kõik muutub.

MILLISEID LIVE PANUSEID UNIBET SPORDIENNUSTUS VÕIMALDAB?

Live-panustamine sai esmakordselt populaarseks Betfairi panusebörsil kümmekond aastat tagasi. Juba toona oli mängijatel võimalus panna oma raha käimasolevatele jalgpalli- või tennisematšidele, hobuste võidusõidule või ka mitmele teisele spordialale.

Oletame, et teed jalgpalli mängus panuse tulemusele Üle 1,5 värava. See on jalgpallis üks populaarsemaid panuseid. Aga Sinu mängus lüüakse värav varakult. Konservatiivsem mängija saab seejärel teha panuse tulemusele Alla 2,5 väravat ja tagada endale vähemalt pisikese kasumi, sõltumata sellest, kuidas matš jätkub.

Pärast esimesi katseid said nii Unibet kui ka teised saidid live-panustamise kasvavast populaarsusest aru ning mõistsid, et see populaarsus jääbki kasvama. Live-panuste tegemisvõimalus muutis kiiresti seda, kuidas mängijaid panuseid tegid ning spordiennustussaidid pidid muutusi arvesse võtma.

Nüüd, enam kui kümnend pärast live-panustamise turule tulekut, pakub iga ennustussait mingis vormis live-panuste võimalust. Proovi järele, tee otseülekandes olevale mängule kas või tilluke panus ja isegi kui kaotad, võid kindel olla, et mänguelamus on hoopis vägevam kui niisama mängu jälgides.  Need ajad, mil panustamine lõppes mängu alates, on pöördumatult möödas. Nüüd saad teha uskumatul hulgal erinevaid panuseid lausa mängu lõpuvileni välja.

Live panustamine jalgpallile Unibet spordiennustuse saidil

Kuigi Unibet spordiennustus pakub kõigil spordialadel häid live-panustamise võimalusi, meeldis meile enim jalgpalli live-panuste valik. Erinevat tüüpi panuseid, mida jalgpallimatšile teha saad, on uskumatult palju. Suurmängude, näiteks Premier League’i või Meistrite Liiga mängude puhul on panuste valik sõna otseses mõtes lõputu.

Viimast korda jalgpallipanuseid otsides, olin vähemalt mina väga meeldivalt üllatunud, kui lisaks tavapärasele võitja ennustamisele ja händikäpi panustele, leidsin valikust nii normaalaja tulemuse, poolaja tulemuse, nii esimese kui teise poolaja võitja (ka koos händikäpiga) ja palju-palju muud.

Eriti äge on see, et Unibet saidil jalgpallipanuseid tehes saad raha panna ka üksikutele mängijatele. Näiteks võid lisaks matši võitja ja meeskondlike tulemuste turgude ennustada ka esimese, järgmise või viimase värava lööjat. Populaarseim live-panus jalgpallimatšides on tavaliselt järgmise värava lööja. Kui teed selle panuse, siis täidad kaks eesmärki – esiteks ei pea sa poolt valima ja teiseks muudad mängu jälgimise põnevamaks.

Kuigi enamasti on Unibet saidil matši jaoks pakutavate panustamisvõimaluste arv väga suur, sõltub täpne panustamisvõimaluste hulk ka meeskonna, mängija ja/või liiga populaarsusest. Näiteks kui panustad Unibet spordiennustuses Inglise Premier League‘i või Meistrite Liiga mängule, on võimaluste hulk tohutu, aga näiteks Eesti esiliiga mängu puhul oluliselt väiksem.

Unibet spordiennustus tervitusboonus – 100 eurot mänguraha ja 20 euro eest tasuta panuseid

Unibet spordiennustuse tervitusboonuse saamiseks pead tegema vähemalt 5 euro suuruse sissemakse. Boonuse suurus sõltub sellest, kui suure sissemakse teed. Kui maksad sisse 100 eurot, saad tasuta panustamisraha 100 eurot, aga kui maksad näiteks 23 eurot, siis saad ka boonust 23 eurot.

Pärast sissemakse tegemist pead spordiennustusboonuse oma konto lehel aktiveerima. Aktiveerimiseks on aega 30 päeva. Selleks, et pakkumist aktiveerida, pead menüüst Teenused tegema valiku Minu pakkumised ja vajutama soovitud boonuspakkumise kõrval aktiveerimisnuppu.

Nagu online kasiino boonus nii ka spordiennustus pole päris sularaha, mille saad kohe oma mängukontolt välja kanda. Selleks, et panustamisrahast saaks pärisraha, pead selle vähemalt koefitsiendiga 1,20 läbi mängima.

Kohe, kui oled teinud oma sissemaksega võrdses summas panuseid vähemalt koefitsiendiga 1,20, võid võidud oma pangakontole kanda. Boonuse läbimängimiseks saad igale matšile teha vaid ühe panuse. Kui teed ühele matšile mitu panust, läheb neist arvesse vaid suurim.

Lisaks boonusrahale annab Unibet Spordiennustus ka tasuta panuseid 20 euro väärtuses.

Spordiennustuse tervitusboonuse ärakasutamise ajal kantakse sinu pärisrahakontole ainult neto võidusumma ehk võidusumma, millest on lahutatud panuse suurus.

Unibet spordiennustus kasutajaliides

Unibet mängukeskkond on mitmekülgne, aga samas väga lihtsasti kasutatav. Nende saidil saab teha tohutul hulgal erinevaid panuseid ja kuigi suur valik on enamasti hea, võib see algaja panustaja vahel ka segadusse viia. Unibet mängukeskkonnas on lihtne orienteeruda ning panuseid saad teha lihtsasti vaid mõne klõpsuga.

Kõige rohkem meeldib meile aga Unibet mobiiliäpp, mis muudab panustamise tõeliselt nauditavaks. Mobiilirakendus on ühtviisi äge nii tahvelarvutis kui ka telefonis.

Rakenduse abil saad teha panuseid ning soovi korral ka vaadata oma eelmisi panuseid või kontoandmeid. Live-panuseid saad mugavalt teha nii arvutist kui ka mobiilist mängides. Meie mulje nende mobiilisaidist on suurepärane ja, mis kõige olulisem, ka kiire. Saad panused teha alati soovitud koefitsiendiga ja ei pea kartma, et soovitud koefitsiendiga panus rakenduse aegluse pärast tegemata jääks.

Unibet spordiennustus boonused

Unibet Spordiennustus klienditeenindus

Meie ajale kohaselt on kasutajatoega ühenduse võtmiseks mitu erinevat, nii uudset kui ka traditsioonilisemat võimalust. Otsevestluse vormis kasutajatugi annab Sulle võimaluse Unibet spordiennustuse töötajaga koheselt ja vahetult suhelda. Klienditoe tase on eeskujuks kõigile teistele saitidele. Lisaks on Unibet spordiennustusel ka põhjalik KKK-leht ja nende tegevusel saad silma peal hoida ka Facebooki või Twitteri vahendusel.

Kui peaksid eelistama telefoni kaudu suhelda, on olemas ka telefoninumber (aga pea meeles, et see pole tasuta number ja pead tasuma kõneoperaatori hinnakirja kohast tasu). Klienditoele võid saata ka e-kirja või, kui oled eriliselt kannatlik, ka tavakirja nende postiaadressil. Unibet postiaadressi leiad veebisaidilt.

Meile paistab küll päris selge, et Unibet soovib anda maksimumi selleks, et kõik nende kliendid oleksid võimalikult rahulolevad. Nii meie isiklik kokkupuude Unibet klienditeenindusega kui ka tagasiside, mida oleme saanud teistelt mängijatelt, räägib selget keelt. Klienditeenindus on kõrgtasemel ja annab endast kõik, et saaksid nende saidil täiusliku mänguelamuse.

Mis on Unibet spordiennustuse puhul kõige olulisem?

Sellele pole üldse keeruline vastata. Paljud meie saidi loojatest on Unibet kliendid olnud juba selle algusest peale, aga millegi üle kaevata ei oska. Kui otsid sobivaimat saiti oma spordiennustuse teekonna alustamiseks, on Unibet kindlasti üks parimatest võimalikest valikutest. Spordiennustuste tegija jaoks on saidil olemas kõik, mida tahta oskaks (ja veel enamgi). Unibet vastab nii aeg-ajalt mängida armastava spordisõbra kui ka igapäevase ennustaja ootustele. Kui tahad oma spordielamusi vägeva spordiennustuskogemusega vürtsitada, vajuta ülalolevat sinist nuppu ja alusta panustamist kohe täna![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login