Parimad online kasiinoslotid aastal 2020 – top 5

Parimad online kasiinoslotid Eestis

Lugejad küsivad Mr Kasiinolt tihtipeale mitmesuguseid erinevaid küsimusi online kasiino mängude kohta. Mõned neist küsimustest saavad vastuse meie korduma kippuvate küsimuste rubriigis, aga mõned küsimused on ka sellised, millest tuleks pikemalt rääkida. Kaks küsimust, mida meilt sageli küsitakse on: “Mis on kõige ägedamad mobiilislotid?” ja “Mis on parimad online kasiinoslotid?” Ja üldjoontes on vastus neile küsimustele üsna ühesugune.

Seda eelkõige sellepärast, et niisugustele küsimustele vastuseid otsides vaatame me eelkõige mängijate eelistusi. Ja juhtumisi on sellel aastal enamike online kasiinode mängijate eelistused üsna ühesugused. Sõltumata sellest, kas mängitakse mobiili või arvutiga.

Parimad online kasiinoslotid – 5. koht Mega Moolah

Džunglihõnguline slotikas Mega Moolah on populaarseimate mängude edetablelites enam-vähem püsivalt olnud juba alates 2006. aastast. Mega Moolah võitis kohe turule saabudes online kasiino mängijate südame oma ilusate sümbolite, tasuta spinnide voorude ja loomulikult pöörase progresseeruva jackpoti toel.

Kuigi Mega Moolah RTP on suhteliselt madal, on see olnud kogu aeg väga populaarne. Populaarsuses mängib suurt rolli ilmselt ka see, et Mega Moolah miinimumpanus on vaid 1 sent. See muudab suure volatiilsusega mängu veidi vähem riskantseks. Aga meie meelest on sellel suurepärasel slotil veel teisigi häid omadusi. Näiteks ei tohiks unustada ka seda, et Mega Moolah nimel on 2015. aastal püstitatud rekord – suurim võit, mille online kasiinoslotid kunagu andnud on.

Parimad online kasiinoslotid – 4. koht Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest on NetEnti toodetud superägeda disainiga online slotikas. Mängu muudab eriliseks omalaadne introklipp, mis viib sind su

urepäraselt selle mängu inspiratsiooniks olnud ajalooliste sündmuste meeleollu. Selleks, et mängu täiel rinnal nautida, tee enne oma raha mängu panemist ka Mr Kasiino tasuta online slottide lehel mõned tasuta keerutused. Tänane tippmängutootja NetEnt on oma edukuse rajanud suuresti just Gonzo’s Questile.

Kindlasti pole meie ainukesed, kes avavad ikka ja jälle Gonzo’s Questi slotika ainult sellepärast, et näha seda naljakat ja armastatud mehikest oma arvutiekraanil ringi hüppamas. Gonzo’s Quest on kindlasti üks lõbusamaid online kasiino slotte, mis kunagi loodud on.

Gonzo loojad on suutnud ühte mängu mahutada niipalju ägedaid funktsioone, et mängu käigus võib kergesti ununeda, et Gonzo’s Quest oli esimene slotimäng, kus kasutati praeguseks väga populaarseks saanud varingumotiivi.

Neil, kellele selles stiilis mängud meeldivad, kuid kes Gonzo’s Questi varem mänginud pole, tasub seda mängu proovida nii mängunaudingu kui ka selle sloti lõbusa peategelase pärast.

Seega – tee proovi, alguses mängu Gonzo’s Quest Mr Kasiino tasuta online slottide lehel ja siis juba online kasiinos pärisraha eest!

Parimad online kasiino slotid – 3. koht Book of Dead

Online kasiinoslotil Book of Dead on palju häid omadusi. Alates põnevast kujundusest ja superheast soundtrackist ja lõpetades Vana-Egiptuse teemaliste mängumotiivide ja väga lihtsate mängureeglitega.

Nii mängu peategelane Rich Wilde kui ka kogu Book of Deadi seeria on saanud väga populaarseks. Selle taustal kipub sageli ununema, et tegelikult oli see mäng suuresti Book of Ra kloon. Tänaseks on paljud mängijad aga veendunud, et Book of Dead on oma eeskujust parem mäng. Ja meil on nendega raske vaielda. Selles mängus on põnevamad boonusvoorud ja riskivoorud ning suuremad võiduvõimalused. Kui sinu moto on, et “jänesed šampanjat ei joo”, siis hakkad kindlasti seda slotti fännama.

Parimad online kasiino slotid – 2. koht Guns’n’Roses

Guns’n’Roses on superlõbus slotikas, mis viib online kasiino mängijad tagasi klassikalise rocki ajastusse  Kui naudid pikki kitarririhve sama palju nagu raha võitmist, on see slot just mäng, mida sa enim oodanud oled. Mängu taustaks kõlavad Guns’n’Rosese suurimad ja armastatuimad hitid.

Selles slotis on hulgaliselt erivoore ja boonusmänge. Mänguväli koosneb 3 reast ja 5 rullikust ning kokku 20 võiduliinist.

Parim online kasiino slot aastal 2020 – Starburst

Starburst on tõeline online kasiino slottide klassika. Selle lihtne kalliskividest särav mängulaud on mängijaid ekraanide ees hoidnud juba enam kui kümme aastat. Kuigi Starburst on loodud enam kui 9 aastat tagasi, on see ajahambale nii hästi vastu pidanud, kuna sellel slotil on palju omadusi, mida mängijad armastavad. Näiteks klassikalised võiduliinid, kus saab võidukombinatsioone mõlemas suunas lugeda, magusaid võite võimaldavad wild-sümbolid ja kordusspinnide voorud.

Kui rääkida miinustest, siis neile, kellele meeldivad kõige kaasaegsemad online kasiinoslotid võib Starbursti mängides põnevatest lisavoorudest puudu jääda. Aga paljud kogenud mängijad võivad sulle kinnitada, et hoolimata äärmisest lihtsusest on Starburstil mingi X-faktor, mis pidevalt enda poole tõmbab. Ent ka uutele mängijatele on see põnev mäng piisavalt lihtne, et online kasiino slottidega kiiresti sõbraks saada. See ongi ehk Starbursti pikaajalise edu peamine võti.

Millised on sinu lemmikud kasiinoslotid?

Need on meie hinnangul parimad slotid aastal 2020. Aga millised on sinu lemmikud kasiinoslotid? Anna meile teada! Kommenteeri või saada meile kiri ja võib olla on meie järgmise artikli teemaks juba sinu lemmikud kasiinoslotid.

 

Kui kasulik see postitus oli?

Hindamiseks klõpsa tärnidel!

Keskmine hinne / 5. Häälte arv:

Keegi pole veel seda postitust hinnanud. Ole esimene!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *