Tonybet spordiennustus

BONUS

Esimene tervitusboonus 100 % kuni 50 eurot!

5 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

TonyBet Spordiennustus on 2009. aastal loodud rahvusvaheline online kasiino, spordiennustuse ja pokkeri sait. TonyBet kasiinol on Eesti ja Suurbritannia hasartmängukorraldusluba. TonyBet kasiino on ka aktiivne spordi toetaja ja sponsoreerib erinevaid Eesti ja Leedu jalgpalli-, korvpalli- ja võrkpallivõistkondi.

DETAILED RATING
Mobiilikasiino
Mänguvalik
Maksed
INFO
 • Ettevõttest TonyBet on online hasartmängude sait, kus saad lisaks kasiino mängude mängimisele teha ka spordiennustusi ning mängida pokkerit. Või kui täpsem olla, siis Betsafe’i puhul tuleks öelda, et see on spordiennustussait, kus saab lisaks mängida ka online kasiino mänge ja pokkerit.
 • Makseinfo Sisse- ja väljamakseid saad teha nii pangaülekandega, krediitkaardiga kui ka erinevate e-rahakottide abil.
 • Tervitusboonus Uued mängijad saavad 100% tervitusboonust kuni 50 eurot
 • Väljamaksed E-rahakottide väljamaksed teostatakse samal päeval. Teiste maksetega läheb paar päeva aega.
POSITIVES
 • TonyBeti Spordiennustuse kasutamine on lihtne ja mugav
 • E-kanalite maksed toimuvad väga kiiresti
 • Tervitusboonust saad nii pokkeris, spordiennustuses kui ka kasiinos
NEGATIVES
 • Tervitusboonuse saamiseks tuleb esialgne sissemakse esmalt 10x läbi mängida
 • Live-panuste võitude väljamaksmine on konkurentidest tunduvalt aeglasem
 • Väljamaksed võiks veel veidi kiiremad olla

TonyBet spordiennustus on online hasartmängude sait, kus saad lisaks online kasiino mängude mängimisele teha ka spordiennustusi ning mängida pokkerit ja bingot. TonyBet spordiennustus saidil on kindlasti kõige olulisem ja populaarsem osa spordiennustus, aga seal saad mängida ka paljusid teisi online kasiino mänge ja lõbusat meelelahutust leiab kindlasti iga kasiinomängija

Valuuta: euro

Keeled: eesti, soome, inglise, vene

Litsentsid: Eesti Maksu- ja Tolliamet, UK Gambling Commission

Omanik: Tonybet OÜ Casinos

Asutatud: 2009

Live-vestlus: jah

Kontaktandmed
Klienditoe meiliaadress:
info@tonybet.com

Veebileht – https://ee.tonybet.com

Tarkvara

Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Nyx Interactive, Quickspin

Sissemakseviisid
VISA, MasterCard, PayPal, Skrill, pangaülekanne, ecopayz, paysera, NETELLER

Väljamakseviisid
Neteller, Skrill, Visa, Trustly

Väljamakseajad

E-rahakotid: 24-48 tundi
Kaardimaksed: 3-5 päeva
Pangaülekanded: 3-7 päeva

Olulisemad faktid TonyBet spordiennustuse kohta

 • TonyBet spordiennustus laseb sul nii live’is kui ka mängueelselt panustada sadadele matšidele.
 • TonyBet kasiino slottide hulgas on 100 progresseeruva jackpotiga slotimängu
 • TonyBet kasiino live kasiinos saab proovida 40 erinevat mängu. Live kasiino miinimumpanus on 0,1 EUR ja maksimumpanus 100 000 EUR.
 • TonyBet kasiino loodi aastal 2009 ja Eestis tegutsevad nad alates 2011. aastast.

Nime järgi võiks arvata, et TonyBet kasiino on ainult spordiennustussait, aga see pole enam ammu päris nii. Kuigi SPORDIENNUSTUS ilmselt oli, on ja jääb TonyBet kasiino olulisimaks ja populaarseimaks osaks, on neil tänaseks ka väga rikkalik online kasiino leht ja samuti oma pokkeri sait.

TonyBet spordiennustus – ajalugu

TonyBet kasiino asutas 2009. aastal tuntud ja edukas pokkerimängija Tony G.

Olulisemad faktid TonyBet spordiennustus saidi kohta

 • TonyBet spordiennustus on kindlasti üks populaarsemaid panustamissaite
 • TonyBetil on Eesti ja Suurbritannia litsents
 • TonyBet spordiennustus loodi aastal 2009 ja Eestis tegutsevad nad alates 2011. aastast.

Nime järgi võiks arvata, et TonyBet kasiino on ainult spordiennustussait, aga see pole enam ammu päris nii. Kuigi SPORDIENNUSTUS ilmselt oli, on ja jääb TonyBet kasiino olulisimaks ja populaarseimaks osaks, on neil tänaseks ka väga rikkalik online kasiino leht ja samuti oma pokkeri sait. Spordiennustuse lehele kiiret pilku heites märkad kindlasti, et põhirõhk on jalgpallimatšidel.

TonyBet kasiino ajalugu

Tonybeti sait sai alguse 2009. aastal ning lisaks Eesti litsentsile on neil ka Ühendkuningriigi litsents. Algselt tegutsesid nad Omnibeti nime all, aga kui hüüdnime Tony G all kuulsaks saanud Leedu pokkeriäss Omnibeti ära ostis, sai saidi nimeks Tonybet. Tonybet toimib ettevõtte enda loodud tarkvaraplatvormil.

Spordiennustuse tervitusboonus –100% kuni 50 eurot

TonyBet kasiino spordiennustuse tervitusboonuse saamiseks pead tegema 10 kuni 50 euro suuruse sissemakse. Boonuse suurus sõltub sellest, kui suure sissemakse teed. Kui maksad sisse 50 eurot, saad tasuta panustamisraha 50 eurot, aga kui maksad näiteks 23 eurot, siis saad ka boonust 23 eurot.

Boonuse aktiveerimiseks oma isklikul TonyBeti kontol sisesta makset tehes boonuskood TONY50 ning mängi tehtud deposiit 10x läbi vähemalt 1,65 koenfitsendiga panuseid tehes hiljmealt 30 päeva jooksul. Läbimängimise nõuetele vastavad ainult panused mis ei ületa sinu sissemakse suurust.

Kohe, kui oled teinud oma sissemaksega võrdses summas panuseid vähemalt koefitsiendiga 1,65 võid võidud ja ka boonusraha oma pangakontole kanda. Boonuse läbimängimiseks saad igale matšile teha vaid ühe panuse. Kui teed ühele matšile mitu panust, läheb neist arvesse vaid suurim.

TonyBet Spordiennustuse ülevaade

Mr Kasiino pole sugugi ainult kasiinomängusid fännav sait. Me naudime ka spordile panustamist. Igaüks, kes on kas või kord elus mõne panuse teinud, saab kindlasti kinnitada, et kui teed jälgitavale võistlusele ükskõik kui väikese panuse, on mänguemotsioon hoopis teine. Pole tähtis, kas su panus on 1-eurone või 10-eurone. Tänapäeval on interneti ja televisiooni arengu toel spordialade jälgimine nii lihtsaks muutunud, et ka võistluste valiku üle ei tohiks kellelgi olla põhjust kurta. Vahel on aga nii, et sinu lemmikvõistleja või lemmiktiim on mingil põhjusel mängust eemal. Mida siis teha, et võistlustele kaasaelamine põnevam oleks? Lihtne! Pane lihtsalt mõned panused ja võime sulle lubada, et ühtäkki tundub mäng sulle palju põnevam!

TonyBet spordiennustuse konto loomine on superlihtne. Igal saidi lehel leiad liitumislingi. Liitumislingile klõpsates pead lihtsalt täitma paar lahtrit, valima sissemakseviisi ja oledki valmis mängima.

Milliste spordialade peale TonyBet spordiennustus panustada võimaldab?

Keegi meie saidi tegijatest pole nii pöörane spordiennustuse fänn, et panustaks kõigile spordialadele. Aga kui me sooviks seda teha, oleks TonyBet spordiennustus selleks suurepärane koht. Eriti meeldib meile see, et TonyBet spordiennustuse valikus on tohutu hulk erinevaid spordialasid ja nende all omakorda lugematu arv liigasid, mille mängudele panustada saab. Panuste saad nii kõigile tähtsamatele spordialadele kui ka niisugustele aladele, mida väga paljud inimesed ei jälgi.

Kõigest eelnevast hoolimata, ei soovitaks me Sul algaja mängijana kindlasti hakata hasartselt madalamate liigade võistkondade mängudele panustama. Algajana on hea piirduda nende alade ja võistkondadega, kelle tegevuse ja tugevusega kursis oled.

Kui üldisest panustamisvõimaluste mitmekülgsusest rääkida, oleme me TonyBet valikuga väga rahul – nende saidile lisandub sageli uusi alasid ja liigasid.

Millist tüüpi panuseid teha saab?

Kui oled otsustanud, millistele spordialadele ja võistkondadele panustada soovid, pead tegema otsuse selle kohta, milliseid panuseid tahad teha. Kui algajad mängurid oma esimesi panuseid teevad, püüavad nad enamasti piirduda lihtsate panustega (nt mängu võitja või väravate koguarv). Meie tiimis on palju kogenud mängureid. Seepärast jäi meile lihtsamatest panustest väheks ning tahtsime proovida ka teisi panuseliike. TonyBet spordiennustus laseb sul panustada mistahes tulemusele, mis sulle pähe tuleb. Kui Sinu välja mõeldud tulemus vähegi teoreetiliselt võimalik on, võid olla kindel, et sellele saab ka panustada. Nädalavahetustel on panustamisvõimaluste valik eriti kirju ja siis võid leida kõiksuguseid panusetüüpe lugematus hulgas erinevates liigades.

TonyBet spordiennustus laseb Sul teha igat mõeldavat tüüpi panuseid. Koefitsiente võid oma soovi kohaselt kuvada nii murdarvude kui ka kümnendarvude kujul. Selleks pead lihtsalt saidi sätetes sobiva valiku tegema. Sageli eelistavad Euroopa mängijad kümnendarvu kujul koefitsiente ja Ameerika mängijad murdarvuna antud koefitsiente, aga kui Sinu eelistus on tavapärasest erinev, saad mugavalt soovitud muudatuse teha.

Live-panustamine

Kui mängu niisama jälgimine ei paku Sulle enam piisavalt põnevust, siis TonyBet spordiennustuse abil saad mänguelamuse täiesti uuele tasemele viia. Lisaks tavapärastele mängueelsetele panustele on neil ka viimase peal live-panustamise osa. See on suurepärane täiendus mängueelsetele panustele, sest vahel võib mäng võtta ootamatuid pöördeid ja nii on Sul võimalus oma võite suurendada või riske vähendada. Eriti meeldib see meile jalgpalli puhul. Mõne jalgpallimatši jälgimine võib tunduda tohutult igav, aga (ja võid selle ise järele proovida, kui ei usu) piisab vaid teha üks väike panus järgmise värava löömise või kollase kaardi teenimise aja peale ja kõik muutub.

MILLISEID LIVE PANUSEID TONYBET SPORDIENNUSTUS VÕIMALDAB?

Live-panustamine sai esmakordselt populaarseks Betfairi panusebörsil kümmekond aastat tagasi. Juba toona oli mängijatel võimalus panna oma raha käimasolevatele jalgpalli- või tennisematšidele, hobuste võidusõidule või ka mitmele teisele spordialale.

Oletame, et teed jalgpalli mängus panuse tulemusele Üle 1,5 värava. See on jalgpallis üks populaarsemaid panuseid. Aga Sinu mängus lüüakse värav varakult. Konservatiivsem mängija saab seejärel teha panuse tulemusele Alla 2,5 väravat ja tagada endale vähemalt pisikese kasumi, sõltumata sellest, kuidas matš jätkub.

Pärast esimesi katseid said nii TonyBet kui ka teised saidid live-panustamise kasvavast populaarsusest aru ning mõistsid, et see populaarsus jääbki kasvama. Live-panuste tegemisvõimalus muutis kiiresti seda, kuidas mängijaid panuseid tegid ning spordiennustussaidid pidid muutusi arvesse võtma.

Nüüd, enam kui kümnend pärast live-panustamise turule tulekut, pakub iga ennustussait mingis vormis live-panuste võimalust. Proovi järele, tee otseülekandes olevale mängule kas või tilluke panus ja isegi kui kaotad, võid kindel olla, et mänguelamus on hoopis vägevam kui niisama mängu jälgides.  Need ajad, mil panustamine lõppes mängu alates, on pöördumatult möödas. Nüüd saad teha uskumatul hulgal erinevaid panuseid lausa mängu lõpuvileni välja.

Live panustamine jalgpallile TonyBet spordiennustuse saidil

Kuigi TonyBet spordiennustus pakub kõigil spordialadel häid live-panustamise võimalusi, meeldis meile enim jalgpalli live-panuste valik. Erinevat tüüpi panuseid, mida jalgpallimatšile teha saad, on uskumatult palju. Suurmängude, näiteks Premier League’i või Meistrite Liiga mängude puhul on panuste valik sõna otseses mõtes lõputu.

Viimast korda jalgpallipanuseid otsides, olin vähemalt mina väga meeldivalt üllatunud, kui lisaks tavapärasele võitja ennustamisele ja händikäpi panustele, leidsin valikust nii normaalaja tulemuse, poolaja tulemuse, nii esimese kui teise poolaja võitja (ka koos händikäpiga) ja palju-palju muud.

Eriti äge on see, et TonyBet saidil jalgpallipanuseid tehes saad raha panna ka üksikutele mängijatele. Näiteks võid lisaks matši võitja ja meeskondlike tulemuste turgude ennustada ka esimese, järgmise või viimase värava lööjat. Populaarseim live-panus jalgpallimatšides on tavaliselt järgmise värava lööja. Kui teed selle panuse, siis täidad kaks eesmärki – esiteks ei pea sa poolt valima ja teiseks muudad mängu jälgimise põnevamaks.

Kuigi enamasti on TonyBet saidil matši jaoks pakutavate panustamisvõimaluste arv väga suur, sõltub täpne panustamisvõimaluste hulk ka meeskonna, mängija ja/või liiga populaarsusest. Näiteks kui panustad TonyBet spordiennustuses Inglise Premier League‘i või Meistrite Liiga mängule, on võimaluste hulk tohutu, aga näiteks Eesti esiliiga mängu puhul oluliselt väiksem.

Kasutajaliides – TonyBet Spordiennustus

TonyBet mängukeskkond on mitmekülgne, aga samas väga lihtsasti kasutatav. Nende saidil saab teha tohutul hulgal erinevaid panuseid ja kuigi suur valik on enamasti hea, võib see algaja panustaja vahel ka segadusse viia. TonyBet mängukeskkonnas on lihtne orienteeruda ning panuseid saad teha lihtsasti vaid mõne klõpsuga.

Kõige rohkem meeldib meile aga TonyBet mobiiliäpp, mis muudab panustamise tõeliselt nauditavaks. Mobiilirakendus on ühtviisi äge nii tahvelarvutis kui ka telefonis.

Rakenduse abil saad teha panuseid ning soovi korral ka vaadata oma eelmisi panuseid või kontoandmeid. Live-panuseid saad mugavalt teha nii arvutist kui ka mobiilist mängides. Meie mulje nende mobiilisaidist on suurepärane ja, mis kõige olulisem, ka kiire. Saad panused teha alati soovitud koefitsiendiga ja ei pea kartma, et soovitud koefitsiendiga panus rakenduse aegluse pärast tegemata jääks.

Klienditeenindus TonyBet Spordiennustus saidil

Meie ajale kohaselt on kasutajatoega ühenduse võtmiseks mitu erinevat, nii uudset kui ka traditsioonilisemat võimalust. Otsevestluse vormis kasutajatugi annab Sulle võimaluse TonyBet spordiennustuse töötajaga koheselt ja vahetult suhelda. Klienditoe tase on eeskujuks kõigile teistele saitidele. Lisaks on TonyBet spordiennustusel ka põhjalik KKK-leht ja nende tegevusel saad silma peal hoida ka Facebooki või Twitteri vahendusel.

Kui peaksid eelistama telefoni kaudu suhelda, on olemas ka telefoninumber (aga pea meeles, et see pole tasuta number ja pead tasuma kõneoperaatori hinnakirja kohast tasu). Klienditoele võid saata ka e-kirja või, kui oled eriliselt kannatlik, ka tavakirja nende postiaadressil. TonyBet postiaadressi leiad veebisaidilt.

Meile paistab küll päris selge, et TonyBet soovib anda maksimumi selleks, et kõik nende kliendid oleksid võimalikult rahulolevad. Nii meie isiklik kokkupuude TonyBet klienditeenindusega kui ka tagasiside, mida oleme saanud teistelt mängijatelt, räägib selget keelt. Klienditeenindus on kõrgtasemel ja annab endast kõik, et saaksid nende saidil täiusliku mänguelamuse.

Mis on TonyBet Spordiennustus puhul kõige olulisem?

Sellele pole üldse keeruline vastata. Paljud meie saidi loojatest on TonyBet kliendid olnud juba selle algusest peale, aga millegi üle kaevata ei oska. Kui otsid sobivaimat saiti oma spordiennustuse teekonna alustamiseks, on TonyBet kindlasti üks parimatest võimalikest valikutest. Spordiennustuste tegija jaoks on saidil olemas kõik, mida tahta oskaks (ja veel enamgi). TonyBet vastab nii aeg-ajalt mängida armastava spordisõbra kui ka igapäevase ennustaja ootustele. Kui tahad oma spordielamusi vägeva spordiennustuskogemusega vürtsitada, vajuta ülalolevat sinist nuppu ja alusta panustamist kohe täna!

[/su_tab] [/su_tabs]

Olulisemad faktid TonyBet spordiennustuse kohta

[su_spoiler title=”Võimalused”]TonyBet spordiennustus laseb sul nii live’is kui ka mängueelselt panustada sadadele matšidele.[/su_spoiler] [su_spoiler title=”Omanik”]TonyBet spordiennustus ja kasiino kuuluvad kurikuulsale pokkerihaile Tony G-le.[/su_spoiler] [su_spoiler title=”Asutamine”]TonyBet kasiino loodi aastal 2009 ja Eestis tegutsevad nad alates 2011. aastast.[/su_spoiler] [su_table responsive=”yes”]

TonyBet spordiennustuse makseviisid

Makseviis Sissemakse- limiidid Väljamakse- limiidid Väljamakseaeg
Skrill €10 – €45000 kuni €3000 24 tundi
Master Card €10 – €10000 kuni €3000 1 kuni 3 päeva
VISA €10 – €10000 kuni €3000 1 kuni 3 päeva
NETELLER €10 – €45000 kuni €3000 24 tundi
Pangaülekanne €0,1- €1000000 kuni €3000 1 kuni 3 päeva
[/su_table][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]