Mr Kasiino

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

KUIDAS TEHA SPORDIENNUSTUSE JAOKS VAJALIKKU KODUTÖÖD?

Olgem ausad – kodutöö ei meeldi kellelegi. Ainuüksi selle sõna kuulmine paneb enamuse nina kirtsutama. Ent kui jutt käib raha investeerimisest või panustamisest, viib pimesi tegutsemine üsna kindlasti negatiivse tulemuseni. Keegi meist ei ostaks ju näiteks uut arvutit või telerit eelnevalt ringi uurimata. Samuti ei teeks keegi ilmselt aktsiaoste graafikuid vaatamata. Ning täpselt samuti ei tohiks ilma kodutööta teha spordiennustusi. Kui sa ei tea täpselt, kuidas spordiennustuse jaoks vajalikku kodutööd teha, leiad kogu vajaliku teabe sellelt lehelt!

OLE KURSIS OLULISTE UUDISTEGA

See on igasuguse uurimustöö aluseks. Alustada võid kas või ETV spordiuudistega, aga hea oleks, kui jälgiksid värskeid spordiuudiseid ka välismaistest spordikanalitest. Nii oled alati teadlik sellest, kui mõni favoriit on vigastatud või näiteks kaotuselainel. Suurtel välismaistel kanalitel on alati palju asjatundlikke ajakirjanikke, kellest nii mõnedki on tõelised insaiderid ja võivad vallata infot, mida mujalt naljalt ei leia. Just niisuguste ajakirjanike uudiseid peaksid panuste tegemisel eriti hoolikalt arvesse võtma.

JÄLGI OMA MEELISALA STATISTIKAT

Lisaks põnevatele uudistele leiad spordikanalite või spordiuudiste saitidelt sageli ka põnevat ja üksikasjalikku statistikat, mida tasuks panustamisel arvesse võtta. See pole kuigi keeruline, aga võib osutuda väga oluliseks. Näiteks – kas sinu valitud tiim on praegu võidulainel? Kas nad on kodumängudes edukamad, kui võõrsil mängides? Kui suur või väike on keskmine skoor nende mängudes? Jne, jne. Kogu see teave võib väga kasulikuks osutuda.

Kindlasti tasub uurida ka mängijate profiililehti. Sealt võid näiteks näha, kuidas on mõnel jalgpalluril ajalooliselt läinud ja kuidas ta viimasel kuul esinenud on.

Uuri panustamisstatistikat

Lisaks võistlejate statistikale tasub uurida ka panustamisstatistikat. Seda tehes pea meeles, et sinu eesmärk pole võita maailmameistritiitlit. Sinu siht on panuste võitmine. Seda arvesse võttes uuri veidi hiljutist panustamisstatistikat ja vaata, millised on sinu valitud meeskonna tulemused. Kui palju su lemmik jalgpallimeeskond hiljutistes mängudes keskmiselt väravaid on löönud? Kuidas saavad nad hakkama väga kaitsvat mängu viljelevate tiimidega? Kas nad löövad rohkem väravaid esimesel või teisel poolajal? Erinevaid infokilde, mida arvesse võtta on tuhandeid ja seepärast on oluline osa ka instinktidel. Pead tegema selgeks, kuidas eristada olulist infot ebaolulisest.

Ükskõik, millist allikat eeltöö tegemiseks kasutad, pea meeles, et EELTÖÖ peab tehtud olema ENNE panuse tegemist.

Uuri ka teiste arvamusi

Üks hea võimalus oma kodutöö tõhususe kontrollimiseks on ka teiste spordisõpradega mängude teemal vestlemine. Ükskõik, kas vestluskaaslaseks on sinu panustamishuviline sõber või mõne foorumi kasutada, arutelud selle teemal, millised ja miks võiksid olla kasumlikud kihlveod, on alati väga kasulikud ja arendavad. Võib-olla on sinu vestluskaaslane märganud midagi, mis sul kahe silma vahele jäi. Või pakub ta sulle lihtsalt uue vaatenurga. Kui teed kõike üksi, ei saa sa kunagi seda väärtuslikku tagasisidet.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login