Mr Kasiino

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Spordiennustus Eestis – kuidas ja kus panustada Eestis spordile?

Kuigi spordiennustus Eestis ega internetis üldiselt ei ole teab mis pika ajalooga nähtus, on erinevatel viisidel spordi peale panustamine võimalik olnud juba sajandeid. Nii kaua, kui on olnud sporti harrastavaid inimesi, on olnud ka neid, kes spordisündmustele panuseid tee. Põhjused, miks inimesed spordile panustavad, on alati ühesugused; spordikihlvedude tegemine on lõbus ja on võimalus raha võita.

Kunagi varem pole spordiennustus Eestis olnud nii lihtne ja nii mitmekülgsete võimalustega kui täna. Viimaste aastatega on lisandunud mitu uut spordiennustuskeskkonda ja ka alade arv, mille kohta ennustusi teha saab, kasvab kiiresti.

Spordiennustus Eestis – põhjused ja võimalused

Kui rääkida veel põhjustest, miks inimesed spordile panustavad, siis spordipanuste tegemisel on mängijate jaoks enamasti palju olulisem meelelahutussoov kui rahateenimissoov. Paljusid mängijaid paelub just nimelt põnevus, mida see hasartmänguvorm pakub. Tegelikult võiks isegi öelda, et enamus spordiennustajaid on nn meelelahutusmängijaid. Muidugi tahavad nad võita, kuid see pole nende peamine eesmärk. Neile meeldib lihtsalt oma sporditeadmisi proovile panna ja samal ajal lõbusalt aega veeta. Nad on tavaliselt innukad spordisõbrad, kes usuvad, et mängu väikese panusega vürtsitamine muudab niigi põneva spordiõhtu veelgi lõbusamaks.

Vali parim spordiennustussait siin! 

Kuidas spordiennustusega alustada?

Kas oled alles uus mängur ja ei tea, millistes online kasiinodes spordiennustus Eestis võimalik on? Kas soovid kiiresti ja kohe täna alustada? Siis oled õiges kohas! Meie spordiennustuse kiirjuhend on just see, mida vajad, kui soovid teada, kuidas spordiennustus Eestis käib.

See juhend ei õpeta Sulle muidugi KÕIKE, mida spordiennustuse kohta teadma peaksid. Aga algteadmised selle kohta, kuidas ja kus spordiennustus Eestis võimalik on, saad siit kätte. Kuigi sellest juhendist leiad spordiennustuse kohta palju kasulikku teavet, võime peaaegu garanteerida, et kõik, kes tõsiselt üritavad raha teenida, tahavad veelgi rohkem õppida. Kuid selle kõige pärast peaksid murtsema veidi hiljem. Üks samm korraga. Esmalt keskendume sellele, mida enne esimese panuse tegemist teadma peaksid.

Hea uudis on see, et alustamiseks pole sul vaja ülipõhjalikke teadmisi. Tegelikult on spordiennustusega alustamine üsna lihtne. Pead tegema vaid viis väikest sammu ja kõigi nende toimingute jaoks leiad juhised meie juhendist.

1. samm – määra oma eelarve

See esimene samm on äärmiselt oluline. Enne spordiennustusega alustamist mõtle väga hoolikalt läbi, kui palju raha oled valmis mängu panema. Seejärel määra oma nädala- või kuueelarve ja pea sellest ka kindlasti kinni. Loe siit lähemalt, kuidas luua ja hallata oma mängueelarvet.

2. samm – vali, millele soovid panustada

Oli aeg, mil saime panustada vaid suurtele ja tähtsatele spordiüritustele. Need päevad on kaugele seljataha jäänud ja tänaseks on panustamisvõimalused näiliselt lõputud. Spordiennustussaitidel saad panuseid teha peaaegu igal professionaalsel spordialal ning peaaegu igal liigas, mistahes turniiril ja mistahes tasemel. Vaata, kuidas valida endale sobivaim spordiala!

3. samm – registreeru spordiennustussaidi kasutajaks

Spordivõistlustele panuste tegemiseks on mitu erinevat võimalust. Ennustuste tegemine on tänapäeval väga lihtne. Panuseid saad teha sisuliselt igal pool internetis, telefoni teel või mõnel juhul kasvõi poes. Kõige lihtsam on panuste tegemiseks kasutada internetti. Online-spordiennustus pakub teiste mainitud ennustusvõimalustega võrreldes hulgaliselt eeliselid ja algajale on see kindlasti lihtsaim ja mugavaim viis. See on ka põhjus, miks on kolmas samm, mille peaksid tegema, liitumine mõne spordiennustussaidiga.

Spordiennustus Eestis on vähemalt internetis väga lihtsaks tehtud. Ennustussaidiga liitumine võtab aega vaid hetke. Pead sisestama ainult mõned isiklikud andmed (oma nime, aadressi, sünnikuupäeva, isikukoodi ja meiliaadressi). Mõnel saidil pead valima ka kasutajanime ja parooli, kuid need genereeritakse sageli automaatselt. Lisaks on Eestis ka paar spordiennustuse võimalust pakkuvat kiirkasiinot, kus pead mängu alustamiseks lihtsalt raha pangaülekandega oma kontole kandma.

Ainus tõeline “probleem”, millega silmitsi pead seisma, on valida, millise saidiga (või saitidega) liituda. Siin tuleme aga meie Sulle appi. Mr Kasiino abil saad põhjaliku ülevaate sellest, millistes online kasiinodes spordiennustus Eestis võimalik on ning kus on just Sinu jaoks parimad võimalused. Valikuvõimalusi on TOHUTULT ja oluline on teha tarku valikuid. Tänu sellele saad teha oma sissemakse just selles veebikasiinos, mis on Sinule parim ja usaldusväärseim. Ideaalis sooviks iga mängija  liituda saitidega, mis pakuvad parimat teenust ja suurepärast üldist mängukogemust.

Seda, millist saiti valida, saad suurepäraselt otsustada meie saidi abil. Mr Kasiino hindab ja arvustab parimaid spordiennustussaite. Kõik arvustused põhinevad põhjalikul uurimustööl ja testimisel. Alusta sobiva spordiennustussaidi valimist siit! 

4. samm – õpi tundma koefitsientide aluseid

Koefitsiendid on spordipanuste väga oluline osa. Enne mistahes panuse tegemist peaksid alati võrdlema erinevaid saite ja leidma saidi, kes sinu soovitud panusele parimaid koefitsiente pakub. Siin on kolm põhipunkti, mille peaksid endale selgeks tegema.

  • Koefitsiente võib väljendada kolmes erinevas formaadis.
  • Koefitsiente kasutatakse ennustustega seotud väljamaksete arvutamiseks.
  • Koefitsient näitab, kui tõenäoline on kihlvedu võita.

Koefitsiente kuvatakse enamasti kümnendarvuna, kuid mõnel saidil ka murdarvudena. Kuigi kümnendarvudes väljendatud muutub aeglaselt globaalseks standardiks, eriti veebis, on siiski võimalik, et oma spordiennustuse teekonnal kohtad ka muid vorminguid. Sellepärast soovitamegi sul endale kõik koefitsiendivormingud selgeks teha. Alusta koefitsientidega tutvumist siit.

Koefitsiendid, tõenäosus ja kaudne tõenäosus

Selleks et spordikihlvedudega raha teenida, pead aru saama koefitsientide ja tõenäosusprotsentide erinevuse. Kuigi need kaks on põhimõtteliselt seotud, ei ole tõenäosus sugugi alati kindel viide selle kohta, kas midagi juhtub või ei juhtu.

Tõenäosus, mis on spordipanuste koefitsientide aluseks on oma olemuselt subjektiivne näitaja. Erinevatel kihlveosaitidel on mängude tulemuste ennustamisel sageli erinev arvamus sellest, kes ja kui tugev favoriit on.

Koefitsientidesse panduna varieerub see arvamus f4tavaliselt 5 –10%: mõnikord vähem, mõnikord rohkem. Edukas spordikihlvedude tegemine seisneb suures osas täpsete hinnangute tegemises tulemuse tõenäosuse kohta ning seejärel otsustamises, kas selle tulemuse tõenäosus muudab panuse sinu jaoks kasulikuks.

Et sellest kõigest aru saada, peame mõistma kaudset tõenäosust. Seda, mis on kaudne tõenäosus, saad teada siit.

Spordiennustuste marginaalid

Kuidas spordiennustussaidid raha teenivad? See on väga lihtne – nad püüavad Sinult kaotava ennustuse eest rohkem raha võtta kui võitva kihlveo eest välja maksavad. Tegelikult pole see siiski nii lihtne.

Kui ennustussaidid pakuksid kõigi võistluste puhul täiesti õiglasi koefitsiente, poleks neile tagatud kasumit ja nad oleksid potentsiaalselt alati ohus. Spordiennustusssaidid aga ei soovi riskida. Lõppude lõpuks on aga iga spordiennustussaidi eesmärk teenida kasumit igalt võistluselt, millel nad panustada võimaldavad. See on koht, kus tasakaalustatud panused ja marginaal mängu tulevad.

Nagu me eespool kihlvedude näitel mainisime, ei näe Sa kunagi kahte sama tõenäolist tulemust, millele mõlemale on koefitsiendiks määratud 2,00. Kuigi see oleks matemaatiliselt õiglane, pole see kooskõlas spordiennustussaitide tegevusalustega.

Iga sündmuse puhul, millele ennustusi teha saad, on ennustussait alati sisse arvestanud oma marginaali. Loe marginaalide kohta rohkem siin.

Kuuleme palju korduvaid või sarnaseid küsimusi, mängijatelt, kes teevad spordiennustuses oma esimesi samme. Üks tavalisemaid on „Millised on parimad kihlveoliigid?”.

spordile panustamine spordiennustus Eestis
Panustada saab ka mobiiliga

Millised on parimad kihlveoliigid?

See ei ole küsimus, millele on lihtne vastata. Tegelikult on mõistliku vastuse andmine lausa võimatu. Põhimõtteliselt pole ükski kihlveoliik „parem” kui mõni teine. Vastus sõltub isikust, kes panustab, spordialast, millele ta panustab ja täpsetest asjaoludest. Igal kihlveotüübil on sobivas olukorras omad eelised.

Kogenud panustajad peaksid seda teadma, aga algajad ilmselt mitte. Tegelikult arvab enamik algajaid sageli, et paljud kihlveod on üsna segased. Ühest küljest on see arusaadav, kuid teisest küljest soovitame algajatel mängijatel kõik erinevad kihlveotüübid võimalikult kiiresti selgeks teha. Kuigi mõned kihlveotüübid on keerulisemad kui teised, ei ole neist tegelikult väga raske aru saada. Vähemalt mitte siis, kui neid korralikult selgitada. Just seda oleme oma saidil teha üritanud. Erinevate panusetüüpidega võid tutvuda siin.

Live-panustamise alused

Hasartmängutööstus on viimase kahekümne aasta jooksul drastiliselt muutunud. Kuigi mõned asjad on jäänud samaks, on kõik muu varasemaga võrreldes peaaegu tundmatuseni muutunud. Selle eest saame tänada internetti. Võime kindlalt öelda, et suurem osa hasartmängutööstuse muutustest on otsene interneti ja andmesidekiiruse arengu tulemus.

Ainuüksi see, et tänaseks saame mugavalt mistahes seadme kaudu netis spordiennustusi teha, on juba tohutu areng. See ei pruugi tähendada kuigi palju neile noorematele mängusõpradele, kes ei mäleta interneti-eelset aega, kuid ülejäänud inimeste jaoks on areng olnud üsna tähelepanuväärne. Kuigi online-hasartmängud on suhteliselt uus nähtus, on veebimängude areng viimase paarikümne aasta jooksul olnud tohutu. Live panustamise kohta loe lähemalt siit.

Spordiennustus Eestis võib olla nii meelelahutus kui ka sissetulekuallikas

Enamik neist panustajatest on võimelised oma kihlvedudega raha teenima, isegi kui nad sellest aru ei saa. Neil on tavaliselt rohkem kui piisavalt sporditeadmisi; lihtsalt nad ei tea, kuidas neid teadmisi õigesti rakendada. Nad ei tunne panustamisstrateegiaid ega ole ka huvitatud nende tundmaõppimisest.

Ent vastukaaluks nendele pühapäevapanustajatele leidub siiski ka palju inimesi, kes panustavad ainult pikaajalise kasumi teenimise eesmärgil. Mõni neist on äärmiselt edukas. Kogu maailmas on palju professionaalseid mängureid, kes teenivad spordikihlvedudega igapäevaselt väga korralikku tulu. Veel rohkem on neid, kes on panustamisest lihtsalt arvestatava lisatuluallika teinud. Ja muidugi on ka neid, kellel ei õnnestu oma eesmärki saavutada, kuid kes on siiski otsustanud edasi proovida (kas siis lihtsalt meelelahutuseks või lootuse täitumisest unistades).

Sellest spordiennustuse juhendist leiab iga panustamishuviline kindlasti midagi enda jaoks – nii algaja, kes alles mõtleb esimese panuse tegemisele, kui ka kogenud panustamishai.

Enna panustamist tee ära oma kodutöö

Panusta ainult neile spordialadele, mida tunned ja armastad. Kui naudid mõne spordiala vaatamist või harrastamist, on sul selle kohta tõenäoliselt ka paremad teadmised ning juba ainuüksi see fakt, aitab Sul tulusamaid panuseid teha. Nii on spordiennustus justkui sinu hobi loomulik osa ja sinu üksikasjalikud teadmised võivad sulle spordiennustussaidi ees eelise anda.
Kodutöö on eduka spordiennustuse oluline eelis ja võib muuta kaotava mängija võitvaks või ka vastupidi (juhul, kui kodutöö tegemata jätad). Kui sul pole taustatöö tegemiseks aega, aga tahad mängida, võid uurida erinevate saitide panusesoovitusi või otsida näiteks veebist panustamissüsteeme. Sellest, kuidas täpselt spordiennustuses kodutööd teha, loe aga lähemalt siit.

Spordiennustuse edu tagavad kirg, teadmised ja analüüs

Kokkuvõttes palun jäta meelde, et eduka spordiennustuse aluseks on tasakaal kire, teadmiste ja matemaatilise arvestuse vahel. Tee kõik oma panused hoolikalt läbi mõeldes, aga ära unusta, et kõige paremini õnnestuvad panused spordialadele, mille jälgimist Sa naudid ja millega oled hästi kursis![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login