[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kuidas valida panustamiseks sobiv spordiala?

Veel kõigest mõned aastad tagasi võisid spordiennustussaiti avades näha, et panustada saab vaid suurtele ja tähtsatele rahvusvahelistele spordiüritustele. Nüüdseks on aga olukord märgatavalt muutunud ja täna saad panustada mitmel saidil näiliselt lõputule hulgale erinevatele tulemustele. Spordiennustussaitidel võid raha panustada peaaegu igale olemasolevale professionaalsele spordialale ja ka mõnele amatöörturniirile ning peaaegu igal liigas, mistahes turniiril ja mistahes tasemel.

Meile meeldivad valikud. Kui Sul on palju häid valikuid, ei saa see kunagi halb olla. See annab Sulle parema valikuvõimaluse just endale sobiva turniiri ja panuseliigi valimiseks. Kõige peale pole kellelgi võimalik panustada. Seepärast peaksid tegema valiku, millist spordiala eelistad.

See on otsus, mille peaksid langetama enne, kui esimese panuse teed. Sa võid muidugi alati oma meelt muuta, aga enne alustamist peaks plaan kindlasti paigas olema. Kui oled algaja, soovitame Sul kindlasti alustada panustamist spordialadega, mida tead ja tunned ning oled jälginud. Lisaks on veel paar aspekti, mida tasuks arvesse võtta.

Kokkuvõttes on see aga koht, kus pole õiget ega valet otsust. Ükski spordiala pole panustamise aspektist mõnest teisest alast lõplikult “parem” ega “halvem”. Kindlasti aga soovitame Sul võtta aega ja põhjalikult kaalutleda seda, milline spordiala (või sport) Sinu ootustele kõige paremini vastab.

Kas Sa pole eriline spordifänn?

Siis võib see Sinu jaoks veidi keerulisem olla. Kõige lihtsam viis enda lemmiku valimiseks on katsetada paari erineva spordialaga, et veenduda, millistele aladele panustamist Sa enim naudid ja kus suudad kõige suuremat kasumit teenida. Kui oled algaja, alusta oma ennustamisteekonda kindlasti populaarsematest spordialadest (välja arvatud juhul, kui Sul on mingi üks kindel spordiala, milles end tõelise spetsialistina tunned). Kõigis neis alades on piisavalt suhteliselt lihtsaid panustamisvõimalusi.

Kui aga oled selline spordijälgija, kes armastab näiteks ainult tennist või ainult jalgpalli, peaksid ka panuseid tegema ainult oma lemmikalal. Pole mõtet hakata riskima teiste aladega, sest esiteks ei naudi sa nende jälgimist ja teiseks ei tea sa neist tõenäoliselt kuigi palju. Jää oma liistude juurde – just nii annad endale parimad võimalused edu saavutamiseks![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]