Mr Kasiino

[pokareview_single id=”1780″ layout=”style1″ score_style=”number_stars” detailed_rating_style=”stars” show_pros_cons=”true” show_gallery=”true” show_infolist=”true” size=”big”]

Slots.io online kasiino on mängusait, kus saad kasiinomänge mängida mängijakontot loomata. Pead lihtsalt netipanka sisse logima, ülekande tegema ja siis võidki mängima hakata. Slots.io saidil on mitmesuguseid laua- ja slotimänge, mille loojateks on teiste seas Microgaming, NetEnt ja OneTouch. Saiti avades kuvatakse sulle ingliskeelne leht, aga lihtsasti leitava menüü abil saad saidi keelt muuta ja kasutada slots.io saksa-, eesti-, vene- või soomekeelset versiooni. Slots.io kasiinol on Eesti Maksu- ja Tolliameti litsents.

[su_tabs active=”2″][su_tab title=”Kasiino andmed” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

Valuuta: eurod

Keeled: eesti,  soome, saksa, vene, inglise

Litsentsid: Eesti Maksu- ja Tolliamet

Omanik: Kopikas Entertainment OÜ

Asutatud: 2019

Live-vestlus: jah

Kontakt: support@slots.io

[/su_tab] [su_tab title=”Lisateave” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

Tarkvara

NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming, Push Gaming

Sissemakseviisid
Pangaülekanne

Väljamakseviisid
Pangaülekanne

Väljamakseajad

Pangaülekanne: 30 minutit

[/su_tab][/su_tabs]

Olulisemad faktid Slots.io online kasiino kohta

 • Slots.io saidil saad mängida mänge, mille on loonud NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming, Push Gaming
 • Slots.io online kasiinos võid mängida SLOTTE ja LAUAMÄNGE
 • Slots.io slottide hulgas pole kahjuks progresseeruva jackpotiga slotimänge
 • Slots.io loodi aastal 2019.

Slots.io on “mängi ja maksa” kontseptsioonil põhinev veebikasiino, mis avati Eesti mängijatele 2019. aastal.

Slots.io veebikasiino on omandanud litsentsi Eesti kaughasartmängude korraldamiseks, mis tähendab, et selles kasiinos, nagu ka teistes litsentseeritud kasiinodes, on mängimine äärmiselt turvaline.

Selles uues kohese väljamaksega mängimiseks vajuta lihtsalt ülalolevat nuppu mängi kohe, ava veebisait, tee sissemakse ja alusta mängimist.

Mängimise alustamiseks ei pea sa täitma pikki ja põhjalikke ankeete ega isikut tõendavid dokumente üles laadima.

Vali lihtsalt summa, mille soovid kontole kanda, logi sisse oma internetipanka, tee ülekanne ja alusta mängimist. Täpselt sama lihtsasti ja kiiresti saad teha ka väljamakseid.

Slots.io ajalugu

Slots.io asutas aastal 2019 eesti ettevõte Kopikas Entertainment OÜ.

Slots.io boonused

Slots.io annab kõigile uutele mängijatele 300 TASUTA SPINNI ja lisaks toimub seal aeg-ajalt põnevaid kampaaniaid, kus võid võita korralikke rahalisi auhindu.

Online kasiino mängud Slots.io kasiino saidil

Slots.io kasiino mängude kogumikus on paljude suurte mängutootjate mänge. Nende seas on nii kvaliteetseid videoslotte kui ka ägedaid virtuaalseid lauamänge.

Virtuaalsed kasiinomängud

Online kasiino mängude valik on Slots.io saidil väga suur ja mitmekülgne. Tuntud tootjate mänge on mitusada, mis peaks olema lõbusaks ajaviitmiseks igal juhul piisav.

Slotimängude valik on igatahes mitmekülgne ja valikus on erinevate tootjate tippmänge. Igav sul nende online kasiino mängudega igatahes ei hakka. Mängude seast ei puudu ka hiiglaslike progresseeruvate jackpottidega slotid. Mängutootjatest on teiste seas esindatud näiteks NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming ja Push Gaming.

Ka lauamänguvalik on Slots.io saidil hea. Valikus on suurepärane sortiment virtuaalseid lauamänge.

Sissemaksed ja väljamaksed Slots.io kasiinos

Slots.io saidil saad sisse- ja väljamakseid teha lihtsasti ja kiiresti oma internetipanga kaudu.

Slots.io ei võta sisse- ega väljamaksete eest teenustasu ning sissemakse jõuab mängijakontole tavaliselt mõne hetkega. Eriti peaks sind rõõmustama aga see, et väljamaksed jõuavad sinu kontole peaaeg sama kiiresti. Enamasti ei kulu Slots.io kasiinol väljamakse teostamiseks üle tunni

Slots.io online kasiino klienditugi

Kui sul tekib kasiinos mängides küsimusi või probleeme, võid mistahes ajal küsida abi slots.io ööpäevaringselt töötavalt klienditoelt. Klienditoega saad pühendust nii live vestluse kaudu kui ka meili teel. Peale selle saad levinumatele küsimustele vastuseid otsida ka põhjalikult abiinfo lehelt.

Slots.io litsentsid ja turvalisus

Slots.io turvalisus on kaasaegsele online kasiinole kohaselt tipptasemel. Kõik sinu olulised andmed liiguvad saidil ainult krüpteerituna. Ja kõigi mängutulemuste aluseks on kontrollitud ja auditeeritud juhuslike arvude generaator. Turvatunnet peaks suurendama ka see, et Slots.iot haldab seaduslik online kasiino operaator, kellel on mitme järelevalveorgani litsentsid (nii Eesti kui ka soome litsents).

Mis meile Slots.io juures meeldib ja mis võiks parem olla

Siiani lugedes oled ilmselt juba aru saanud, et Slots.io on üks meie lemmikutest online kasiinodest. Et asi väga ühepoolne ei näiks, on nüüd ehk õige hetk tuua välja need asjad, mille poolest Slots.io meile meeldib ja ka need aspektid, milles neil ehk veel veidi parandamisruumi on.

Esmalt siis need asjad, mis meile Slots.io online kasiino saidi juures üldiselt meeldivad

 • Slots.io on kindlasti üks usaldusväärseimaid online kasiinosid. Neid opereerib kontrollitud firma ja nende ausust on lisaks Eesti Maksu- ja Tolliametile kinnitanud Soome riigiasutused.
 • Neil on suurepärane klienditeenindus ja meie pole veel mängijatena kordagi pettunud selles, kuidas Slots.io meid kohtleb.
 • Sait on hea ülesehitusega ja seda on lihtne kasutada. Kõik, mida otsid, leiad kindlasti kiirelt ja lihtsasti üles.
 • Raha sisse- ja väljamakseks on palju erinevaid võimalusi. Sissemaksetele ei lisandu mingisuguseid teenustasusid ja need jõuavad mängukontole kiiresti.
 • Ka miinimumsissemakse on üsna madal. Sul pole vaja sisse maksta rohkem, kui tahaksid. Aga kui tahad suurelt riskida, on ka maksimaalsed sissemaksed piisavalt kõrged.
 • Võitude väljamaksmine on samuti väga kiire ja sujuv.
 • Mängida saad nii arvuti, tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga. Suurepärane mobiiliversioon ja mobiiliäpp tagavad selle, et mängukogemus on igas versioonis võrdselt äge.
 • Kui jääd saidil hätta, aitab sind hädast välja live vestluse vormis töötav klienditugi, kus kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

Tegelikult tundub isegi imelik neid asju plussidena üles lugeda, sest need võiksid olla elementaarsed igal online kasiino saidil. Paraku see aga päris nii pole. Pole ju väga keeruline pakkuda erinevaid sissemaksevõimalusi või luua saiti, mida oleks lihtne kasutada. Kahjuks leidub siiski palju niisuguseid saite, millel ka niisugustes elementaarsetes asjades puudujääke on.

Toome välja ka mõned asjad, mis meile Slots.io kasiinomängude osas kõige rohkem meeldivad.

 • Slots.io online kasiino mängude seas on suur hulk põnevaid slotte, kus üks keerutus su elu igaveseks muuta võib. Niisuguse suurvõidu saamine pole küll lihtne, aga juba ainuüksi võimalus sellisele hiigelvõidule mängida, peaks vere keema panema.
 • Suurt osa Slots.io mängudest saad nautida ka oma mobiilsel seadmel.
 • Kõik online kasiino mängud on nii kujunduse kui ka mänguelamuse poolest tipptasemel. See annab mängukogemusele oluliselt juurde.

Kokkuvõttes tundub vähemalt meile, et see mängija, kellel Slots.io online kasiinos millestki puudu jääb, peab väga kapriisne olema. Ühtlaselt tugev ja mitmekülgne online kasiino mängude valik suudab ka kõige kergemini igavusse sattuva mänguri mänguisu pikaks ajaks täita.

Slots.io puudused

 • Boonused ja kampaaniad võiksid olla veidi lahkemad.
 • Online kasiino mängude hulgas võiks olla rohkem progresseeruva jackpotiga mänge.

Kokkuvõte

Ilmselt oled nüüdseks juba aru saanud, et meie oleme Slots.io fännid. Seda öeldes ei saa muidugi jätta ütlemata, et neil on asju, mida võiks paremini teha. Aga sellist online kasiino saiti, kus kõik suurepärane oleks, meie veel kohanud pole. Oluline on siinjuures see, et kuigi kõik on juba peaaegu ideaalne, areneb Slots.io endiselt järjepidevalt. Nende sait on täna parem kui paar kuud tagasi ja kindlasti järgmisel aastal veelgi parem.

See on muidugi ainult meie arvamus ja otsus, kas soovid Slots.io saidil panustada. Aga meie arvates on Slots.io vägev kasiinosait, kus on mõnus aega veeta. Online kasiino mängude valik on seal ehk konkurentidest veidi tagasihoidlikum, aga see-eest kvaliteetne.

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login