Hitihoiatus! SchnellWetten online kasiino ja spordiennustus

Nagu pealkirigi ütleb, on see kõigest hitihoiatus. EMTA litsentsitud hasartmängukorraldajate lehele on lisandunud teave uuest online kasiino ja spordiennustuse saidist, mis peagi Eestis tegevust alustab. SchnellWetten online kasiino ja spordiennustus on uus ja põnev hasartmängusait, mida haldab North Point Management Ltd.

SchnellWetten kasiino on kiirkasiino, kus panuseid saad teha registreerumata. Pead lihtsalt oma netipanga kaudu sisse logima ja vähemalt viieeurose ülekande tegema.

SchnellWetten on online kasiino ja spordiennustussait

Kuigi SchnellWetten paistab esmapilgul väikse ja lihtsa saidina, saad seal mängida absoluutselt igat liiki online kasiino mänge. Mängude hulgas on nii online kasiino slotid ja lauamängud kui ka mitmed teised mängud. Kusjuures lauamängude sõpradele on avatud nii virtuaalsed kui ka live mängud.

Boonused, boonused

Kui vaadata nende seniseid saite, on Sul alust loota vähemalt sajaeuroseid stardiboonuseid nii spordiennustuses kui ka kasiinos. Need pole muidugi mingid hiigelsummad, aga siiski kobe täiendus esimesele mänguelamusele. Seni ei tea me veel seda, kui mitu korda boonuseid läbi mängima pead, aga kohe kui täiendav teave avalikuks saab, saad kogu teavet SchnellWetten kasiino kohta meie saidilt kindlasti lugeda.

Kiirkasiinod ruulivad

Üks tendents, mis Mr Kasiinole väga meeldib, on et viimasel ajal lisandub üsna kiiresti uusi nn. Play’n Go kasiinosid (või siis eesti keeles kiirkasiinosid), kus pole mängu alustamiseks pole vaja läbida tüütut registreerimise ja tuvastamise kadalippu. Iga täisealine mängija, kellel on pangakonto saab kiiresti mängu alustada ja kõik on väga lihtne. Eriti tore on kiirkasiinode juures see, et täpselt sama kiiresti nagu registreerimine toimub ka võitude väljamakse. Võid igaveseks unustada ajad, mil pidid pangakontole tehtud väljamakset mitu päeva ootama.

schnellwetten online kasiino

 Ootame põnevusega SchnellWetten online kasiino avanemist

Kuigi online kasiinosid on Eesti suurust arvestades juba päris palju, ootab Mr Kasiino SchnellWetten online kasiino avanemist küll põnevusega. Kiirkasiinod on mugavad ja põnevad mängukohad ning konkurentsi tihenemine peaks vähemalt mängija jaoks kindlasti väga tervitatav olema. Jääme ärevusega ootama Schnellwetten kasiino avapauku. Kohe, kui Eesti mängijad seal mängida saavad, anname sellest ka Sulle teada!

Relevant news