Rekordiline loterii jackpot Eestis – 10,8 miljonit eurot!

See nädal tõi Eestile tõeliselt imelise uudise. Kolmapäevasel Viking Lotto loosimisel võideti Eestis ostetud lotopiletiga jackpot – 10,8 miljonit eurot. See on uudis, mida panid kindlasti tähele paljud lotomängijad ja veebikasiino mängijad. Ja kahtlemata tekitas see uudis palju erinevaid ja vastandlikke emotsioone – nii rõõmu, elevust kui ka kindlasti hulgaliselt kadedust.

Kuidas loto suurvõit tuli?

Seekordne õnnelik hiigelvõidu teenija ostis oma pileti internetist. Eriti imeliseks muudab võidu asjaolu, et selle saamiseks piisas kõigest ühe väljaga lotopiletist. 1-eurone lotopilet tõi kümnemiljonilise võidu.

Kuidas võita Viking Lotto jackpot?

Teoorias on Viking Lotto jackpoti võitmine väga lihtne – pead lihtsalt 6 põhinumbrit ja 1 lisanumbri õigesti ära arvama ja võidki juba järgmisel neljapäeval ärgata teadmisega, et suurepärase elu nautimiseks pole sul vaja enam päevagi tööl käia.

Aga asja kurvem külg on see, et Viking Lotto jackpoti võitmise tõenäosus on umbes 1:100 000 000. Nii et väga lihtne seda saavutada pole. Ja võiduvõimalus on vaid kord nädalas.

Kui võrrelda Viking Lotto jackpotti online kasiinode jackpottidega, võib märgata sarnasusi. Täpselt samamoodi nagu online kasiino progresseeruv jackpot, kasvab ka Viking Lotto jackpot iga tehtud panusega.

Ka igas online kasiinos ootab sind hiigeljackpot

Loterii jackpoti suurus on küll ilus, aga sellele jackpotile saad mängida vaid kord nädalas. Online kasiinodes ootavad sind aga kümned boonusslotid iga päev mitu erinevat progresseeruvat jackpotti. Näiteks slotis Mega Moolah võid selle postituse kirjutamise ajal keerutada rullikuid ligi 8-miljonilise jackpoti nimel. Ja seitsmekohalisi jackpotte leiad Eesti online kasiinodest pidevalt. Selleks pead lihtsalt avama oma lemmiku online kasiino jackpotislottide lehe ja mängima mõnd progresseeruva jackpotiga slotti.

Mis on progresseeruv jackpot?

Progresseeruv jackpot on auhinnafond, mis kasvab iga vastavas mängus tehtud panuse järel. Tihtipeale saad ühe jackpoti võitmise nimel mängida mitut erinevat mängu. Jackpotiarvestusse lähevad kõikjal maailmas selles mängus tehtud panused. Neid hiigelauhinnaga slotte mängides peaksid aga kindlasti põhjalikult tutvuma mängureeglitega. Osades progresseeruvates slottides pead peaauhinna võitmiseks kindlasti tegema maksimumpanuse. Mõnes mängus võid aga suure palgapäeva teenida ka väikese panusega.

Relevant news

Leave a Reply