Optibet tervitusboonus kuni 1000 eurot

BONUS

Kolmeosaline sissemakseboonus kuni 1000 eurot!

4.8 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Optibet kasiino on online hasartmängude sait, kus saad lisaks online kasiino mängude mängimisele teha ka spordiennustusi ning mängida pokkerit ja bingot. Optibet kasiino saidil on kindlasti kõige olulisem ja populaarsem osa spordiennustus, aga seal saad mängida ka paljusid teisi online kasiino mänge ja lõbusat meelelahutust leiab kindlasti iga kasiinomängija.

DETAILED RATING
Mobiilikasiino
Mänguvalik
Maksed
INFO
 • Boonuse suurus Kuni 1000 EUR kolme esimese sissemaksega
 • Läbimängunõue 30x läbimängunõue boonusele ja sissemaksele
 • Boonuse sissemaksete arv 3 sissemakset
 • Olulised piirangud Läbimängunõuet saab täita vaid slotikates. Maksimaalne panus läbimängimisel on 5 EUR.
POSITIVES
 • Tervitusboonuse suurus on väga kopsakas
 • Boonus on kolmeosaline, kasutada võid sellest just niipalju kui soovid
 • Boonuse taotlemine on väga lihtne
NEGATIVES
 • Läbimängutingimuste täitmiseks on aega vaid 7 peäva
 • Läbimängunõudeid saab täita vaid slottides
Optibet tervitusboonus on pakkumine, mida saavad kasutada kõik uued vähemalt 21-aastased mängijad, kes loovad omale Optibet kasiino konto, avama oma Optibet kasiino kontoandmete lehel  “Minu boonus” vahekaardile, vali “Võta boonus” ning tegema vähemalt 10 € sissemakse. Selle 1000 euro suuruse tervitusboonuse kasutamiseks ei pea liigselt kiirustama, tervitusboonuse pakkumine kehtib vähemalt selle aasta lõpuni, aga pakkumine on hea ja üleliia kaua venitada ka ei maksa. Boonuse kasutamiseks pead pärast kasutajaks registreerumist tegema vähemalt 20 euro suuruse sissemakse.

optibet kasiino tervitusboonus

Optibet tervitusboonus – olulised tingimused

Optibet tervitusboonuse kampaania 1000 eurone boonus on jaotatud kolmeks eraldi osaks:

 1. Esimene sissemakse 100% boonust kuni 500 eurot
 2. Teine sissemakse 100% boonust kuni 300 eurot
 3. Kolmas sissemakse 50% boonust kuni 200 eurot

Selleks, et orienteeruksid paremini läbimängunõuetes teeme ka selle kohta näite. Oletame, et teed esimese sissemase 100 € väärtuses. Pärast boonuskoodiga sissemakse tegemist saad Optibetilt 100 eurot boonust (100%). Sissemakstud 100 eurot konverteeritakse samuti boonusrahaks ja kokku on sul seega 100 € sissemakse + 100 € boonus = 200 eurot boonusraha. Kui teed 200 eurost suurema sissemakse, kajastub 200 eurot ületav summa sinu kontol kohe pärisrahana.

Läbimängunõuete täitmise oluline aspekt on ka asjaolu, et kogu boonusraha tuleb läbi panustada ainult Optibet kasiino slotimängudes. Kui oled 1. kampaaniaosa läbimängunõuded täitnud, aktiveerub automaatselt 2. kampaania. Sama seaduspära kehtib kõigi nelja esimese sissemakse puhul. Kui täidad kampaania teise osa, saad lisaks tavalisele kasiinobonusele ka 10 eurot live kasiino boonusraha. Seda raha saad panustada ainult live kasiino laudades ja sellel on ainult 1x läbimängunõue. Korraga tohid osaleda ainult ühes kampaanias. Kui eelmine sissemaksunõue täidetud pole, siis sa uut boonust taotleda ei saa.

Kogu boonusraha = sissemakse + boonusraha, tuleb 30-kordselt läbi mängida Optibeti kasiino slotimängudes. Läbimängunõude täitmiseks on aega 14 päeva. Kui Sa läbimängunõudeid ettenähtud aja jooksul ei täida, kaotad nii kogu boonusraha kui ka kõik boonusraha abil teenitud võidud. Kui aga läbimängunõuded täidad võib see 1100-eurone boonus täielikult sinu rahaks saada. Oluline on meeles pidada ka seda, et boonusraha ei saa kasutada slotis Book Of 99.

Boonusrahaga läbimängimisel ei tohi sa teha ühes mänguringis enam kui 5 euro väärtuses panuseid ja samuti ei tohi kasutada osades slotimängudes pakutavat funktsiooni “Osta boonust”. Nende tingimuste esimesel kahel rikkumiskorral teeb Optibet sulle hoiatuse. Kui aga rikud tingimusi ka kolmanda hoiatuse järel, eemaldatakse sinu mängukontolt kogu boonusraha ja sellega saadud võidud ning kaotad edasise võimaluse tervitusboonuse kampaanias osalemiseks.

Seda kampaaniapakkumist tohib kasutada ainult ÜKS KORD iga inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu kohta.

Kuidas boonust saada?

Boonuse kasutamiseks pead avama Optibet kasiinos mängijakonto ning vajutama boonuse lehel vastavat nuppu. Seejärel pead tegema sissemakse ja täitma läbimängunõuded. Kui täidad esimese sissemakse läbimängunõuded, saad võtta tervitusboonuse 2. osa jne.