Mr Kasiino

[su_note note_color=”#ffffff” radius=”4″]

Parimad online kasiino slotid 2020

Online slotid on Eesti veebikasiinode mängijate seas kahtlemata populaarseimad kasiino mängud. Just sellepärast oleme ka meie neist nii põhjaliku ülevaate teinud. Lisaks saad meie saidil paljusid videoslotte tasuta proovida. Ja kui leiad endale meelepärase slotika, saad kohe ka edasi suunduda veebikasiinosse, kus sama mängu pärisraha peale mängida võid. Sirvi meie tasuta mängud läbi. Võib-olla leiad nende seast just sinule enim meeldiva sloti.

Miks peaksid mängima online slotte?

Sellel, miks paljud mängijad online slotte tohutult naudivad, on palju põhjuseid. Esiteks on need mängud visuaalselt põnevad ja kaunid. Teiseks on need hästi lihtsad online kasiino mängud, mille suudab selgeks õppida igaüks. Aga hoolimara lihtsusest on slottides võimalik võita palju raha. Ja kui eriti hästi läheb, võid võita lausa jackpoti, mille suurus ulatub miljonitesse eurodesse!

Kõike seda arvestades pole üldse imekspandav, et slotid on endiselt ühed populaarseimatest mängudest – nii tavakasiinodes kui ka online kasiinodes. Kui otsustad, et soovid online kasiino slotte proovida, siis loe enne alustamist läbi see lühike aga informatiivne artikkel ja vali seejärel meie saidil arvustatud online kasiinode hulgast lemmik.

[/su_note]

 

 • A night out
  A night out
 • Almighty reels - garden of persephone
  Almighty reels - garden of persephone
 • Almighty reels - realm of poseidon
  Almighty reels - realm of poseidon
 • Amazon wild
  Amazon wild
 • Apollo god of the sun
  Apollo god of the sun
 • Asian diamonds
  Asian diamonds
 • Atlantis queen
  Atlantis queen
 • Beach life
  Beach life
 • Beetle mania deluxe
  Beetle mania deluxe
 • Bermuda triangle
  Bermuda triangle
 • Book of ra classic
  Book of ra classic
 • Book of ra deluxe 6
  Book of ra deluxe 6
 • Book of ra magic
  Book of ra magic
 • Book of ra mystic fortunes
  Book of ra mystic fortunes
 • Buffalo magic
  Buffalo magic
 • Captain venture
  Captain venture
 • Captains treasure
  Captains treasure
 • Cat in vegas
  Cat in vegas
 • Cat queen
  Cat queen
 • Chicago
  Chicago

Mis on online slotid ja miks peaksid neid proovima?

Slotid on lihtsad online kasiino mängud, kus pead võidu teenimiseks sümbolirullikuid keerutama ja lootma, et ekraanile ilmub võidukas kombinatsioon. Võidukombinatsiooni moodustamiseks pead võiduliinile keerutama ühesuguseid sümboleid või nn wild-sümboleid ehk asendussümboleid. Ja kui keerutad välja auhinnalise kombinatsiooni, ongi võit sinu. On ju lihtne, või mis?

Nende mängude algseks inspiratsiooniallikaks olid tavakasiinodesse või pubidesse/baaridesse paigutatud mänguautomaadid. Tavakasiinode mängudest eristavad online kasiino slotte aga erinevate teemade rohkus ja mitmesugused boonusfunktsioonid.

Teemaderohkus ongi online kasiino slottide ehk suurim eelis. Neid mänge mängides ei saa sul iialgi igav hakata. Teemad ulatuvad klassikalistest puuviljaslottidest viimaste sarjade staaridega seotud mängudeni. Ja nagu sellest veel vähe oleks – uusi mänge lisandub lausa igal nädalal. Mistahes online kasiinosse sisenedes võid alati olla kindel, et leiad oma mängustiilile ja eelarvele vastava mänguvõimaluse.

Enamikes meie soovitatud online kasiinodes on võimalik mängida suurel hulgal slotimänge ja paljusid neist ka demorežiimis. Kui sa ei taha oma rahaga riskida, võid mänge nautida ka sentigi mängu panemata.

Sellest, mis tüüpi slotte online kasiinodes mängida saad, räägime hiljem, aga praegu anname sulle veidi näpunäiteid, milliseid omadusi peaksid vaatlema, et tunda ära head slotimängu.

Slottide võiduliinid

Slotimängu võiduvõimalused võivad olla väga erinevad, sõltuvalt sellest, kas panustad ühele või 20-le võiduliinile. Mida rohkem sa mängid, seda suurem on võimalus tabada võite või nautida eksklusiivseid boonusvoore või jackpotivoore. Ent enne suurde mänguhoogu sattumist tuleta endale siiski meelde, et igal mänguvoorul on hind. Ja mida enamatele võiduliinidele panustad, seda suurem see hind on.

Online kasiino slottide juhusliku numbri generaator (RNG)

Kõigi online slottide tulemused otsustab juhusliku numbri generaator, mis loob millisekundiliste intervallidega juhuslikke numbrijadasid. Igale numbrile vastab eelnevalt kindlaks määratud sümbolikombinatsioon. See kombinatsioon kuvataksegi mänguekraanile pärast seda, kui sa keerutamisnuppu vajutad. Just niimoodi töötavadki online kasiino slotid kõigis tänapäevastes veebikasiinodes.

Kõigi online slottide tulemused määrab RNG. Ja konkreetse mängu konkreetne tulemus sõltub mängus kasutatava RNG algoritmist. Muud viisi online kasiino slottide mängutulemuse määramiseks üheski online kasiinos ei kasutata. Lisaks pea meeles ka seda, et iga spinni tulemus on täiesti sõltumatu kõigi eelmiste spinnide tulemusest.

Slotimängudel ei ole mälu ja tavalised tõenäosusreeglid siin ei kehti. See, et sa 10 korda järjest võitnud pole, ei tähenda, et su võidutõenäosus iga korraga kasvaks. Iga spinn, mille teed, on eraldi sündmus. Kindel on aga see, et seaduslikes online kasiinodes mängides ei pea sa kartma, et keegi sind petaks. Mainekate mängutootjate RNG-tarkvara on enne kasutusse lubamist läbinud mitu karmi testi. Tänu sellele võid olla kindel, et keegi ei manipuleeri slotimängude tulemustega ning mäng on turvaline ja aus. Selleks, et ausas mängus täielikult kindel olla, mängi ainult meie saidil kirjeldatud online kasiinodes, sest siit leiad ainult seaduslikud Eesti online kasiinod.

Online kasiino slottide tüübid

[columns][autocol]

Online kasiino slottide põhitüüpe on kolm. Need on:

 • 3 rullikuga online slotid: neid nimetatakse ka ühe rullikuga online slottideks. Seda tüüpi slotid on konkurentsitult lihtsaimad online kasiino mängud. Need on tuntud ka kui klassikalised slotid, sest on kõige lähedasemad mängud nn ühekäelistele piraatidele. Ühekäelisteks piraatideks nimetati esimesi tavakasiinode mänguautomaatide, mis olid online kasiino slottide peamiseks inspiratsiooniallikaks.  See on parimat tüüpi online kasiino slot päris algajate mängijate jaoks, sest seal pead võidu teenimiseks lihtsalt kolm ühesugust sümbolit ühele reale keerutama.
 • Mitme rullikuga slotid: Seda tüüpi slotimängus on vähemalt viis rullikut. Sarnaselt kolme rullikuga slottidega on ka selles mängus palju erinevaid sümboleid. Aga nii mänguväljal kui ka igal rullikul on neid rohkem kui klassikalistes slottides. Samuti on seda tüüpi slottides palju rohkem erilisi mänguvoorusid, näiteks tasuta spinne, boonusvoorusid või kordisteid.
 • Boonusslotid. Boonusslotid tunned, nagu nimigi ütleb, ära selle järgi, et neis on boonusvoor, mille teenimiseks pead kindlale võiduliinile keerutama kindla sümbolite kombinatsiooni. Seda tüüpi slottidel on palju fänne, sest siin saad teenida nii suuri võite kui ka tasuta spinne. Seni teadaolevalt suurim online kasiino jackpot on võidetud paar aastat tagasi mängus Mega Moolah ja see ulatus ligi 19 miljoni euroni.

[/autocol]

 

Online slottide tasuta spinnid

Osades veebikasiinode slottides on sul võimalik teenida ka tasuta keerutuste voor, kus saad rullikuid kindel arv kordi tasuta keerutada. Tasuta keerutuste teenimiseks pead tavaliselt välja keerutama spetsiaalsed tasuta keerutuste sümbolid või scatter sümbolid.

[pokareview_tablelist sort=”title” num=”5″ num=”-1″ size=”small” style=”narrow” counter=”false” score_style=”number_stars”]

Miks peaksid mängima online slotte?

Online kasiino slotid on väga populaarsed tänu sellele. lõbusa ajaviite käigus on võimalus võita tõeliselt elumuutvaid summasid. Ning erinevalt lauamängudest on slotte väga lihtne mängida ja mängimiseks pole vaja mingeid erilisi oskusi. Ent lihtne ja lõbus ajaviitevõimalus pole sugugi ainus põhjus, miks peaksid slotimänge proovima. Vaatlemegi nüüd paari põhjust, miks peaksid online slotte proovima.

 

[columns][autocol]

 • Mugavus – mitte igaühel meist pole võimalik minna tööpäevaõhtul tavakasiinosse mängima. Ja osadel neist, kellel see võimalus on, puudub tahtmine. Aga tänu online kasiinodele saad oma lemmikmänge nautida just seal, kus soovid, ja just siis, kui soovid.
 • Suur mänguvalik – teine online kasiinode suur eelis on tohutu mänguvalik. Online kasiinode slotivalikus on reeglina mitusada mängu, tavakasiinos paremal juhul aga mõnikümmend. Kõiki online kasiino mänge saad mänguisu tekkides koheselt mängima hakata.
 • Mängi seal, kus tahad – tänu mobiilsetele mänguvõimalustele, pääsed oma lemmikusse online kasiinosse alati ja igal pool. Enamik tippmängutootjatest loob online mänge HTML5 tehnoloogia toel. Tänu sellele töötavad mängud suurepäraselt kõikvõimalike mobiilsete seadmetega.
 • Boonused ja erivoorud – veel üks hea põhjus online kasiino slottide mängimiseks on lisaboonuste, tasuta keerutuste ja erivoorude rohkus. Need eripärad võivad sinu teenitud tulu oluliselt kasvatada, sest loovad suurema võiduvõimaluse.

[/autocol]

[columns]

Need on vaid mõned põhjused, miks sul tasuks online kasiino slotte mängida. Ära unusta tutvuda ka meie soovitatud Eesti parimate online kasiinodega.

Ja siin on kasiino, kus on meie meelest parimad online kasiino slotid!

[pokareview_single id=”127″ layout=”style2″ score_style=”percentage” detailed_rating_style=”bars” show_pros_cons=”false” show_gallery=”false” show_infolist=”false” size=”big”]

 

 

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login