Mr Kasiino

Mis on online kasiino boonus ja kuidas seda kasutada?

Isegi kui teed online kasiino mängijana alles esimesi samme, oled kindlasti juba erinevate veebikasiinode boonuspakkumistega kokku puutunud. Kuna igas veebikasiinos ootab mängijaid vähemalt üks online kasiino boonus ja sageli mitu, on oluline, et teaksid, missuguseid boonuseid on olemas ja milliseid tingimusi tuleks nende kasutamisel tähelepanelikult jälgida.

Online kasiino boonused on nii populaarsed ja nõutud, et tavapärased mittevirtuaalsed kasiinod kulutavad tohutult aega ja energiat selleks, et mõelda välja uusi viise ja uusi pakkumisi, mis motiveeriksid olemasolevaid mängijaid endiselt kodust välja tulema ning ka uusi mängureid tavakasiino mängurõõme proovima.

Mida teha, et online kasiino boonus sulle maksimaalselt kasulik oleks? Milliseid pisikeses kirjas tingimusi tuleks eriti tähelepanelikult lugeda? Millist tüüpi online kasiino boonus on just sulle sobivaim ja millal peaksid seda taotlema? Kõigile neile küsimustele saad vastuse, kui kulutad paarkümmend minutit selleks, et lugeda läbi see online kasiino boonuste ülevaade. Alustame!


kasiino boonus 2023

[cards id=”23″]

Mis on online kasiino boonus 2023?

Lihtsalt öeldes on online kasiino boonus kas rahaline või rahalises vääringus mõõdetav preemia, mida online kasiino oma mängijatele pakub. Online kasiino boonuse eesmärgiks on tavaliselt soov meelitada uusi mängijaid kasiinos kontot tegema ja vanu mängijaid uuesti mängima ja täiendavaid sissemakseid tegema. Ilma boonuspakkumisteta oleksid online hasartmängud hoopis teistsugused, kui need praegu on. Õnneks on see tänapäeval päris utoopiline. Kui prooviksid otsida online kasiinot, mis ühtegi boonust ei paku, peaksid ilmselt päris pikalt otsima.

Ent kui sulle nüüd tundub, et selline boonuste süsteem on liiga hea, et tõsi olla, siis pea meeles, et üks boonuseuro ei tule sinu mängukontole ilma tingimusteta. Online kasiino boonuste tingimustest olulisim on läbimängunõue, mille kasiinod seovad oma boonuspakkumistega selleks, et keegi nende rahaga lihtsalt minema ei jalutaks.


[pokareview_tablelist sort=”rating” num=”10″ reviews=”5204,5173,5128,5143″ size=”big” style=”narrow” counter=”true” score_style=”percentage”]

Mis on läbimängunõue?

Läbimängunõue on tingimus, millega sa online kasiino boonuseid kasutades kindlasti kokku puutud. Lihtsalt öeldes määrab see nõue ära summa, mille väärtuses pead tegema panuseid enne, kui saad boonustega teenitud võidud oma mängukontolt välja võtta. Tavaliselt on läbimängunõue sissemakstud summa kordne, mis esitatakse kujul 25X, 35X vmt.

Näiteks kui kannad oma online kasiino mängukontole 100 eurot ja teenid 100 eurot boonust ning boonuse läbimängunõue on 30X, pead boonuse väljavõtmiseks tegema panuseid 30 x 100 = 3000 euro eest. See aga ei tähenda, et sul peaks kuskil kontol istuma 3000 eurot, mis tuleks boonuse teenimiseks mängu panna. Iga panus, mille veebikasiinos mängides teed, ükskõik kas võitev või kaotav, läheb läbimängutingimuste täitmisel arvesse. Näiteks, kui teed slotimängus 15 spinnis järjest üheeurose panuse, võidad 20 eurot ja kaotad 8 eurot, siis oled sa ikkagi läbimängutingimusi täitnud 15 euro väärtuses. Iga mängudes panustatud euro läheb arvesse võrdsel määral, sõltumata sellest, kui palju sa boonusega mängides võidad või kaotad. .

Mängude koefitsiendid ja panustamisnõuded

Kui eelmises lõigus rääkisime sellest, et boonusega teenitud võit tavaliselt läbimängunõudeid kuidagi ei mõjuta, siis erinevate kasiinomängude liikidega on lood veidi teisiti. Mõnes mängus tehtud panused lähevad arvesse rohkem kui mõnes teises.

Näited mängudele kehtivatest koefitsientidest

Slottide koefitsient on läbimängunõuetes reeglina kõigis online kasiinodes 100% (kui tegu pole just spetsiaalse lauamängude või live kasiino boonusega). Koefitsient 100% tähendab, et kui panustad 2 eurot, läheb see läbimängimise kontekstis arvesse 2 eurona.

Ruleti koefitsient on tavaliselt slottidest madalam, näiteks 50 %. See tähendab, et igast 2 eurost, mille ruletis panustad, läheb läbimängimisel arvesse 1 euro.

Videopokkeri koefitsient on sageli veelgi väiksem, näiteks 10 %. 10-protsendine koefitsient tähendab seda, et kui teed videopokkeris panuseid 10 euro väärtuses, läheb läbimängimise arvestusse vaid 1 euro. Näiteks kui saad 30x läbimängunõudega boonust 100 eurot ja mängid läbimängunõude täitmiseks videopokkerit, pead tavapärase 3000 euro asemel läbimängunõude täitmiseks panustama 30 000 eurot.

Suur online kasiino boonus pole alati parim

Nagu eespool lugeda võisid, on erinevates kasiinodes kehtivad läbimängunõuded erinevad. Sageli on kõige suuremal boonusel ka kõige karmimad läbimängunõuded. Seepärast peaksid arvestama, et kui sa pole just erakordselt sage mängija ja sulle ei meeldi teha väga suuri panuseid, võib sul nende pakkumistega kaasnevate nõuete täitmine keeruline olla. Seepärast ei pruugigi suurim online kasiino boonus sinu jaoks alati parim valik olla.

Sellepärast tuleks enne boonuspakkumise kasutamist alati teha veidi arvutusi ja mõelda, kas suudad pakkumisega seotud läbimängunõude täita. Nii säästad oma aega ja kaitsed end ka võimaliku pettumuse eest, mis kaasneb sellega, kui kulutad väärtuslikku aega ja raha online kasiino boonuse läbimängimiseks, aga lõpuks boonusraha ikkagi kätte ei saa.

Online kasiino boonuste tüübid

Kuigi boonuseid võib liigitada erinevatel alustel, on levinumad online kasiino boonuste liigid järgmised:

 • ilma sissemakseta boonus
 • sissemakseboonus
 • tervitusboonus
 • tasuta keerutused
 • sissemakseboonus ehk taaslaadimisboonus
 • rahatagastusboonus
 • suure panustaja boonus
 • lojaalsusboonus
 • soovitusboonus (ehk sõbrakutsumisboonus)
 • sünnipäevaboonus
 • eksklusiivne boonus

Selles artiklis saad lühikese ülevaate kõigist nimetatud boonustest.

Olulised boonuste tingimused

Kui oled otsustanud mängunaudingu suurendamiseks online kasiino boonuseid kasutama hakata, peaksid kindlasti teatud olulist infot meeles pidama. Kui külastad meie saiti sageli, võid olla kindel, et oled kõigi pakkumiste ja tingimustega kursis.

Aga sellegipoolest peaksid arvestama, et iga online kasiino boonus on seotud paljude tingimustega, millest enamik on üsna standardsed, aga mõned üksikud on ka sellised, mis iga pakkumise juures eripärased on. Ja just neid tingimusi tasuks eriti tähelepanelikult jälgida ja järgida. Selles artiklis vaatleme kõiki olulisi boonustega seotud mõisteid, et saaksid edaspidi boonuspakkumistest paremini aru ning mõistaksid, kuidas neid kasutada ja kuidas endale sobivaimad pakkumised välja valida

Online kasiino boonuste suurused

Alustuseks on oluline teada, et boonuseid esineb erineval kujul ja erinevad boonused on mõeldud erinevatele sihtrühmadele. Seepärast pole vaja kahelda, kas sinule sobiv online kasiino boonus ikka on olemas või mitte. Erinevaid online kasiinosid on isegi Eestis juba nii palju, et kindlasti leiad probleemideta just selle boonuse, mis sulle kõige paremini sobib. Kõrgete panustajate boonused olgu kõrgetele panustajatele… või, kui soovid, võid need endale tulevikumotivatsiooniks seada. Aga igal juhul peaksid alati mängima selliste summadega, mis su mõtted mängul, mitte rahal hoiaksid. Liiga suurte panustega hakkad paratamatult varem või hiljem mõtlema ainult rahale ja nii kaob mängunauding ning tekib mängusõltuvuse oht.

Boonuste protsendimäärad

Online kasiino boonused on enamasti esitatud kindlal kujul, standardse “boonuse valemiga”. Näiteks 100% sissemakseboonus kuni 200 €. See tähendab täpselt seda, mida võiks arvata. Kui teed kuni 200-eurose sissemakse, siis online kasiino kahekordistab selle. Erinevus võib tekkida selles osas, mis puudutab piirist suuremaid sissemakseid. Mõned online kasiinod ei pruugi sulle sellel juhul boonust üldse anda, mõned aga annavad boonust maksimaalses kampaania lubatud määras. Ehk antud näite puhul 200 eurot.

Maksimumpanused

Teine maksimumsumma piirang, millega online kasiino boonus sageli seotakse, on läbimängimiseks tehtavate panuste maksimaalse suuruse piirang. Seda pead kindlasti järgima, Kui läbimängutingimustes on maksimaalseks panuseks seatud 5 eurot ja sa panustad näiteks 10 eurot, võidakse sind koheselt boonuse tingimuste rikkumise tõttu boonusrahast ja sellega teenitud võitudest ilma jätta. Kui sa ei soovi oma boonusest ja teenitud võitudest kiiresti ja pöördumatult ilma jääda, tutvu nende tingimustega põhjalikult ja järgi neid täpselt.

Maksimaalne väljamakse

Teatud boonuste puhul on oluline kontrollida ka seda, kas on seatud piire maksimumvõitudele või maksimaalsele väljavõetavale boonuse summale. See on piir, millest rohkem boonusraha sa oma pangakontole kanda ei saa, ükskõik kui suuri võite sa välja keerutad. Niisugused piirangud on eriti sagedased ilma sissemakseta boonuste puhul.

[whitebox]

Loe boonuse tingimusi!

Rõhutame veel kord – lisaks sellele, et tutvud online kasiino üldiste tingimustega, pead alati läbi lugema selle boonuskampaania tingimused, millega liitud. Pakkumist kasutades ja pakkumisega seotud sissemakset tehes ütled sa online kasiinole põhimõtteliselt, et oled tingimused läbi lugenud ja kõigest aru saanud ning nõustud tingimustega, sealhulgas ka nende punktidega, mis on kirjutatud pisikeses, vaevunähtavas kirjas.

Selleks, et üllatusi vältida, peaksid tegutsema sammhaaval:

 1. Esimene samm: loe põhjalikult läbi kõik boonuspakkumise tingimused.
 2. Teine samm: pööra erilist tähelepanu kõige väiksemas kirjas tekstile, sest nii kurb, kui see ka pole, kõige olulisemad tingimused on sageli kõige pisemas kirjas.
 3. Kolmas samm: naudi boonust!

Kasiinod kasutavad mitmeid tingimusi, mis võivad mõjutada seda, kas ja kuidas sa boonust kasutada saad. Mida väiksemas kirjas tingimused kirjutatud on, seda tähtsamad need sageli on. Kui mõni reegel jääb sulle segaseks, võta kindlasti ühendust online kasiino kasutajatoega ja küsi selgitust. Enamikel kasiinodel saad seda teha lihtsalt ja kiiresti saidil olevas vestlusaknas. Parem karta, kui kahetseda!

[/whitebox]

Boonused ja makseviisid

Makseviisidega seotud piirangud on veel üks faktor, mida kindlasti kampaania tingimustest uurima peaksid. Ja kui sa tingimustest selget vastust ei leia, peaksid lisateavet küsima online kasiino klienditeenindusest.

Näiteks võib online kasiinodes olla ka kampaaniaid, milles osalemiseks pead sissemakse tegema kindla kanali kaudu. Rusikareegel iga niisuguse pakkumise juures peaks olema, et enne kui kas või mõne euro kasiino kontole sisse maksad, peaksid kõik reeglid endale selgeks tegema.

Online kasiino boonuste sagedus

Boonuspakkumiste tegemise sagedus võib olla väga erinev. See kui tihti mingit boonust saada võib, sõltub ka boonuse tüübist. Näiteks tervitusboonust saab iga online kasiino mängija taotleda vaid ühel korral – kasutajaks registreerudes. Lisaks on ka selliseid boonuseid, mida saab taotleda vaid teatud nädalapäevadel. Mõned kampaaniad kestavad ühe nädala või ühe kuu, osad on saadaval vaid teatud hooajal. Lisaks on olemas ka VIP boonused ja lojaalsusboonused, mille teenid selle eest, et oled aktiivne mängija. Nende boonuste teenimise aluseks on reeglina kogutud lojaalsuspunktide arv. Kui oled teatud koguse punkte teeninud, premeeritakse sind tasemele vastava auhinnaga. (Kui sulle ei meeldi üllatused, siis tavaliselt leiad erinevate tasemete täitmisega kaasnevad auhinnad ka iga kasiino VIP-programmide tingimustes kirjas.)

Nagu sa vist juba mõistsid, pole enamik online kasiino boonuspakkumistest igavese kestusega. Enamasti tuleb online kasiino boonus ära kasutada kindla ajavahemiku jooksul ja kui õige aja maha magad, jääd võimalusest igaveseks ilma.

Mis on boonuskoodid ja kust neid leida?

Enamasti on veebikasiinode boonuste kasutamine väga lihtne. Pead lihtsalt nõuetekohase sissemakse tegema ja ongi kõik – boonus on kantakse sinu mängukontole ja saad seda kasutama hakata. Ent vahel pead sisestama ka spetsiaalse boonuskoodi, et saaksid pakkumist kasutada ja sellest tulu lõikama hakata. Ka see info on alati kindlasti kasutustingimustes kirjas. Seega, veelkord – LOE ALATI KAMPAANIATINGIMUSI!

Enamasti ei pea sa aga boonuskoodi leidmiseks väga palju vaeva nägema. Tavaliselt on see numbritest ja tähtedest moodustatud kombinatsioon, mis on lihtsasti leitav ja mille pead sisestama boonuskoodi väljale.

Meie boonuspakkumiste lehelt leiad alati kõik praegu kehtivad boonuskoodid. Kui online kasiino boonuse kasutamiseks on vaja sisestada boonuskood, leiad selle meie saidil alati vastava pakkumise juurest.

Online kasiino boonuste tüübid

Veebikasiinodes pakutakse hulgaliselt boonuseid. Boonuspakkumiste hulk on nii suur, et see avaldab tuntavat mõju ka tavakasiinodele, kes omakorda peavad vaeva nägema selle nimel, et liiga paljud tavakasiinode mängijad online kasiinode kasuks ei otsustaks. Mõned veebikasiinod pakuvad rahalist tervitusboonust, mõned taaslaadimisboonust.

Osades kasiinodes on kopsakate auhindadega mitmetasemelised VIP programmid. Kõigil neist boonustest on omad head ja halvad küljed. Allpool räägime igast boonuse tüübist veidi lähemalt, et saaksid otsustada missugused boonuspakkumised sinule sobivad ja missugused mitte.

Ilma sissemakseta boonus

Ilma sissemakseta boonust ehk, lahti seletatult, mänguraha, mida saad kasutada kindlas mängus või kindlat liiki mängus panustamiseks, antakse enamasti uutele mängijatele, et nad riskivabalt nii-öelda mängumaitse suhu saaksid. Aga aeg-ajalt võidakse seda pakkuda ka staažikamatele mängijatele, kes on mõnda aega online kasiinost eemal olnud. Sel juhul on loomulikult eesmärgiks need mängijad online kasiinosse tagasi meelitada. Loomulikult on niisuguse pakkumise eelduseks see, et lood endale online kasiino mängukonto. Aga samas ei kaasne selle boonusega (erinevalt näiteks tervitusboonusest) kohustust teha sissemakset. Ja sellest tulebki nimetus ilma sissemakseta boonus.

Ilma sissemakseta boonuse abil saab mängija proovida online kasiino mänge sissemakseta boonuse suuruse ulatuses ilma oma raha panustamata. See tähendab, et tegu on suurepärase võimalusega online kasiino mänge täiesti riskivabalt proovida ja võib olla ka teatud koguses raha võita. Kuna see boonuseliik on aga mängija jaoks absoluutselt riskivaba, kaasneb ilma sissemakseta boonusega sageli ka võimalike võitude väljavõtmist piirav reegel. Tavaliselt on maksimaalne väljamakse suurus alla saja euro, aga vahel võib ka paarisaja euroni küündida.

See boonus ise on tavaliselt üsna tagasihoidliku suurusega. Aga kuna tegu on siiski sisuliselt tasuta rahaga, pole põhjust suuruse üle kurta. Põhjus, miks online kasiinod sulle selle võimaluse annavad on lihtne – nad loodavad, et sissemakseta boonus annab Sulle vägeva kogemuse ja sellest kogemusest kannustatuna teed ka sissemakse.

[whitebox]

Tervitusboonus ehk registreerumisboonus

Enamike Eesti online kasiinode boonuspaketi lahutamatuks osaks on uutele mängijatele mõeldud tervitusboonus. Erandiks on need paar online kasiinot, kus saad mängida kasutajakontot tegemata, aga seda ka üsna lihtsal põhjusel – nende saidil oleks tervitusboonuse pakkumine veidi keeruline. Osades online kasiinodes on tervitusboonus üheosaline, aga näiteks Optibetis ja Betsafe’is kolmeosaline, GrandX kasiinos neljaosaline ning Kingswin online kasiinos koguni viieosaline. Aga kui Sa nüüd arvad, et parim valik on kindlasti see online kasiino, kes pakub kõige enamatest sissemaksetest koosnevat või kõige suurema potentsiaalse kogusummaga tervitusboonust, siis nii ei pruugi see alati olla. Üheks oluliseks indikaatoriks lisaks boonuse kogusummale on ka läbimängunõue ja teine tähtis tingimus on see, missugustes mängudes Sa neid läbimängunõudeid täita saad.

Kõige olulisem number, mida veebikasiino mängija kasiino saiti avades esimesena märkab, on boonuse protsent. See on tervitusboonuste puhul sageli 100%, mis tähendab, et valitud veebikasiino kahekordistab sinu esimese sissemakse. Mitmeosalise tervitusboonuse puhul on erinevate sissemaksete boonuse protsent ja maksimumsumma erinev. Tavaliselt on suurim lubatud boonussumma esimesel ja viimasel maksel. Esimese sissemakse boonusprotsent on suur sellepärast, et sul oleks põhjust mängijaks hakata. Ja viimase boonuse protsent on kõrge, et meelitada sind kõiki boonuspakkumise osi ära kasutama. Kõikide pakkumiste ärakasutamine võib olla hea mõte, aga võib ka mitte olla. Kõik sõltub taaskord boonuse tingimustest. Missuguseid mänge on sul lubatud mängida, mitu korda pead boonuse läbi mängima, kas ja kui suure summaga on piiratud maksimumpanus ja nii edasi.

Mida näitab boonuspakkumise kõrval olev protsent? Näiteks kui veebikasiino pakub 100% boonust kuni 250 eurot, tähendab see, et kuni 250 euro suuruse sissemakse korral lisab kasiino täpselt sama palju boonusraha.

Esimese sissemakse boonus on veebikasiinode oluline tööriist, et meelitada oma saidile uusi mängijaid. See on veebikasiino esimene võimalus sulle muljet avaldada ja sellepärast proovivad kõik kasiinod pakkuda võimalikult atraktiivseid numbreid. Erinevate veebikasiinode sissemakseboonuste võrdlemisel pööra kindlasti tähelepanu kampaaniatingimustele.

[/whitebox]

Tasuta keerutused ehk tasuta spinnid

Tasuta keerutused on samuti omamoodi boonusraha, kuid seda boonusraha ei kanta sinu veebikasiino mängukontole mitte boonusrahana vaid keerutustena, mida konkreetse(te)s mängu(de)s kasutada võid. Kui veebikasiino tervitusboonustel ja sissemakseboonustel on alati panustamisnõuded, siis tasuta keerutustel need vahel puuduvad. Selleks, et veenduda, mida tasuta keerutuste kasutamisel arvestama pead, loe läbi kogu info, mis pakkumisega kaasas on.

Kuigi tasuta keerutustega teenitud võitudel pole sageli läbimisnõudeid, on alati piiratud võidusumma, mille nende abil teenida võid. Kindlad andmed meil puuduvad, aga arvata võib siiski, et kui sulle tasuta spinnidega eriti suur õnn naeratama peaks (näiteks peavõit), on sellel nõudel veidi läbirääkimisruumi.

Taaslaadimisboonus

Mõni aasta tagasi olid veebikasiinodes taaslaadimisboonused üsna haruldased. Kuid nüüd on need hakanud üha sagedamini ilmuma ka Eesti veebikasiinode saitidel. Konkurents on tihe ja seetõttu ei piirdu ambitsioonikas veebikasiino enam ainult tervitusboonusega. Mõned online kasiinod pakuvad lausa regulaarseid, iganädalasi taaslaadimisboonuseid. Taaslaadimisboonus on suunatud püsiklientidele, kes teevad oma mängukontole sageli uusi sissemakseid. Sellega näitavad veebikasiinod, et lojaalsed mängijad on neile sama olulised (või isegi olulisemad) kui uued mängijad.

Kui oled eriti aktiivne mängija, võib veebikasiino kuulutada sind nn VIP kasutajaks. Sellest, mida see tähendab ja mis sellega kaasneb, räägime lähemalt allpool. Üks on kindel – mida rohkem sa online kasiinos mängid ja mida suuremaid panuseid teed, seda suurem lootus on sul niisuguseid eripakkumisi teenida.

Rahatagastusboonus

See on kahtlemata kõige paremini kõlava nimega boonus. Asjaolu, et on olemas boonus, millega lubatakse kompenseerida need summad, mida online kasiinos kaotanud oled, kõlab lausa muinasjutuliselt.

Aga päris nii muinasjutuline, et keegi hakkaks sinu online kasiinos saadud kaotusi valimatult kinni maksma, see muidugi pole. Sellisel boonusel on samuti alati omad kitsendused. Tagasimakstava summa suurus on alati piiratud. Samuti on tihtipeale limiteeritud nii need mängud, millel tehtud panuste eest raha tagasi makstakse, kui ka need mängud, millel tagastatud raha kasutada saad.

Lisaks pea meeles ka seda, et rahatagastusboonuse kasutamine on alati ajaliselt piiratud ja sageli on see aeg päris lühike. Selle aja jooksul pead kindlasti täitma rahatagastusboonuse läbimängunõuded. Näiteks on üsna tavaline, et tagastatud raha läbimängimiseks on aega 7 päeva. Hea uudis on sulle aga see, et rahatagastusboonuse läbimängunõuded on palju madalamad kui tavapäraste boonuspakkumiste nõuded.

Suurte panustajate boonus

Kui sul pole plaanis (või pole esialgu plaanis) panustada online kasiinos tuhandeid eurosid, võid selle lõigu lugemata jätta. Aga, kui soovid, võid ka lugeda.

Suurte panustajate boonused on üks neist vähestest liikidest, mis maapealsetel ja online kasiinodel küllaltki sarnased on. Online kasiino ootab, et neil oleks kliente, kes naudiksid närvikõdi ja teeksid suuri panuseid. Ja kui nad selliseid mängijaid avastavad, teevad nad kõik selleks, et neid enda juures hoida.

Selleks pakutakse neile erakordseid boonuseid, milleks võivad olla nii suured rahalised preemiad kui ka näiteks autod või arvutid. Kõik sõltub sellest, milliseid panuseid teed. Mida suuremale riskile lähed, seda suurem on ka preemia.

Lojaalsusboonus

Lojaalsusboonused on eraldi boonuste liik, mille aluseks on tavaliselt see, kui palju sa oma veebikasiinos mängid ja kui suuri panuseid teed. Lojaalsusboonuseid mingis vormis pakub suurem osa veebikasiinodest.

Kuigi korraliku lojaalsusboonuse teenimiseks pead ka korralikult panuseid tegema, on hea uudis see, et sageli ei kaasne lojaalsusboonustega läbimängunõudeid. Ja kui mõnel juhul ka on lojaalsusboonusel läbimängunõue, siis on see kindlasti palju madalam, kui tavalisel sissemakseboonusel või tervitusboonusel! Sageli jagatakse lojaalsusboonuseid mängulisel kujul. Näiteks võidakse sulle kuvada varalaegas, millele klikkides tuleb sealt välja raha või muu auhind.

Ühesõnaga – lojaalsusboonused on kingitused mängijatele, kes on online kasiinos juba mõnda aega mänginud piisavalt regulaarselt, et online kasiino võiks neid lojaalseteks klientideks pidada. See on natuke sarnane kaubanduskeskuste või bensiinijaamade kliendikaardisüsteemiga, kus sind teatud summa kulutamise järel tasuta bensiini või kinkekaardiga premeeritakse.

Reeglina ongi lojaalsusboonuse saamise ja andmise aluseks pikemaajaline mängimine, mitte mõni ühekordne sissemakse. Sageli võib olla ka nii, et kõigi lojaalsusboonuste kohta veebikasiino lehelt teavet ei leiagi ja mõni magus pakkumine tehakse sulle privaatselt meili või SMS-I teel.

Eraldi lojaalsusboonuse liik on kasiinode VIP-paketid. Neis online kasiinodes, mis VIP-paketi süsteemi loonud on,  leiad tavaliselt selle kohta kas VIP-paketi lehelt või kasiino tingimustest põhjaliku ülevaate.

Soovitusboonused

Soovitusboonused ehk boonused, mida teenid sõprade-tuttavate kasiinosaidile kutsumise eest. Selle boonuse toimimismehhanism on üsna lihtne. Kui kutsud sõbra online kasiino liikmeks ja tema sinu kutsel liitub, teenid selle eest teatud koguses online kasiino krediiti. Mõned online kasiinod annavad boonust nii kutsujale kui ka kutse alusel liitujale, mõned aga ainult kutsujale.

Lisaks võib erineda ka boonuse väljamaksmise eelduseks olev sündmus. Mõned online kasiinod maksavad boonuse välja, kui su sõber liitub, teised alles siis, kui ta esimese sissemakse teeb.

Sünnipäevaboonus

See, mida sünnipäevaboonus tähendada võiks, pole ilmselt suur üllatus. Kas täna on sinu sünnipäev? Äge! Boonus on sinu! Seda muidugi juhul, kui sinu valitud online kasiino selliseid pakkumisi teeb.

Sarnaselt soovitusboonustega on ka sünnipäevaboonused erinevates kasiinodes väga erinevad ja mõnes puuduvad üldse. Paljud online kasiinod saadavad sulle sünnipäevaboonuse kohta ka meeldetuletava meili või SMS-i. Tihtipeale tehakse aga sünnipäevapakkumisi vaid mängijatele, kes on online kasiinosse eelnevalt vähemalt ühe sissemakse teinud.

Boonused olgu mängunaudingu täiustus

Kõige tähtsam, mida peaksid sellest artiklist kaasa võtma on see, et online kasiinos mängimise eesmärgiks peaks olema meelelahutus ja mängunauding. Boonused ja võidud las ollagi boonusteks. Kohe, kui hakkad mängides liiga palju võitudele mõtlema, paned aluse oma allakäiguteele.

Kui naudid mängu, valid endale sobivaimad online kasiino boonused, kasutad neid tingimuste kohaselt ja mängid mõistlikult, oledki pannud aluse pikale ja nauditavale online kasiino mänguri „karjäärile“. Soovime Sulle mõnusaid mänguelamusi!

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login