Mr Kasiino

Online Blackjack ja Parimad Blackjacki Kasiinod Aastal 2024

Kui soovid mängida Blackjacki veebis ja oled veendunud, et online Blackjack on sinu jaoks õige mäng, siis on Mr Kasiino sait esimeste sammude tegemiseks parim koht. Meie ekspertide tiim on sinu jaoks välja otsinud parimad seaduslikud veebikasiinod, kus online Blackjacki mängida saab. Mr Kasiino uuris kõiki seaduslikke Eesti online kasiinosid ja valis neist välja turvalisimad ja parima tarkvaraga mängukohad. Meie nõuandeid järgides saad mängida Blackjacki mõnusas ja turvalises mängukeskkonnas.

Kuidas Me Valisime Parimad Online Blackjacki Kasiinod

Meie tiim kasutab parimate online kasiinode valimiseks põhjalikku hindamismeetodit. Lisaks suurepärasele Blackjacki mängukogemusele peab meie edetabelis kõrgel kohal paiknev veebikasiino olema ka turvaline ja usaldusväärne. Kirjeldame nüüd lühidalt neid kriteeriume, mille alusel me online Blackjacki saite hindame.

Turvalisus ja Usaldusväärsus

Kõige olulisem meie jaoks on see, et soovitatud veebikasiino oleks meie mängijatele turvaline mängukoht. See tähendab, et meie edetabelisse pääsevad vaid seaduslikud ja litsentseeritud online kasiinod, kes kohtlevad oma mängijaid hästi. Kindlasti ei pääse meie edetabelitesse ükski sait, kes ei maksa mängijatele võite välja või kasutab auditeerimata tarkvara.

Blackjacki-mängude Valik

Enamikest online kasiinodest leiad vähemalt mõne Blackjacki mängu, aga meie mängijatena teame, et aeg-ajalt võib tekkida kiusatus proovida ka mitut erinevat online Blackjacki versiooni. Seepärast hindamegi kõrgelt neid online kasiinosid, kes pakuvad võimalust mängida erinevaid Blackjacki versioone ja kus saad mängu nautida nii live-mängulauas kui ka virtuaalses formaadis. Samuti kontrollime, et online kasiino pakuks mängukogemust mõne maineka tarkvaratootja (näiteks NetEnt, Playtech või Evolution Gaming) tarkvara toel.

Parimad Boonuspakkumised

Mitte sugugi iga kasiino ei paku boonuseid, mis sobiksid Blackjacki mängijatele. Paljude boonuspakkumiste puhul on Blackjacki mängimine täiesti keelatud ja paljudes rakendatakse Blackjacki panustele koefitsienti, mis muudab Blackjackiga läbimängunõuete täitmise võimatuks. Seepärast otsimegi sulle boonuseid, mis sobivad just Blackjacki mängijatele, et sa saaksid Blackjacki nautides ka magusaid preemiaid teenida.

Live Blackjacki Laudade Olemasolu

Live Blackjack on üks meie lemmikutest online Blackjacki formaatidest. Live-mängulauas jagab päris diiler sulle ehtsa Blackjacki mängulaua taga tõelisi kaarte. Saad edastada oma mänguga seotud käske ja jälgida diileri tegevust videoülekande kaudu. Kui otsid online kasiinost tavakasiinole võimalikult lähedast mängukogemust, on live kasiino sinu jaoks suurepärane valik. Ja meie soovituste hulgas on live-kasiino võimalusega mängukohad väga kõrgel kohal.

Lühijuhend Blackjacki Mängimiseks

Aga enne, kui hakkad veebis Blackjacki mängima, pead mängureeglid endale selgeks tegema. Selleks, et saaksid mängu kiiresti alustada, oleme kokku pannud kiirülevaate Blackjacki reeglitest.

Põhiteave

Blackjacki mängitakse tavalise, 52 kaardist koosneva kaardipakiga. Kaardid jagatakse nn “kingast”, mille sees on tavaliselt mitu kaardipakki. Mängu alustamiseks pead tegema panuse.

Mängu Käik

Iga mängu alguses jagatakse kõigile mängijatele kaks kaarti. Diilerile jagatakse samuti kaks kaarti – üks kaart on mängijatele nähtav ja teine mitte. Mängu eesmärgiks on saada kätte kaardid, mille summa on võimalikult lähedane 21 punktile, aga mitte suurem kui 21. Kaartidel on Blackjacki mängus järgmised väärtused: äss 1 või 11 punkti, pildikaardid 10 punkti, numbrikaartide väärtus vastab nende numbrile.

Blackjacki Kontrollimine

Enne järgmisi samme kontrollivad nii mängijad kui ka diiler, kas kellelgi on käes Blackjack. Blackjack on kaardikombinatsioon, mis koosneb ässast ja kümnepunktise väärtusega kaardist ja mille väärtus on täiuslik – 21 punkti. Kui saad sellise mängukäe, makstakse võit tavalise 1–1 asemel koefitsiendiga 3–2. Kui diileri nähtav kaart on äss, on sul võimalik osta kindlustuspanus. Selle panuse hind on pool sinu algsest panusest, aga väljamaksekoefitsient on 2–1. See tähendab, et juhul, kui diileril on Blackjack, saad kogu panustatud raha tagasi. Kui nii sinul kui ka diileril on Blackjack, saad panustatud raha tagasi.

Mänguvooru Käik

Kui ei sinul ega diileril pole Blackjacki, siis mänguvoor jätkub. Kui mängulauas on mitu mängijat, jagatakse kaardid päripäeva, alustades parempoolseimast mängijast. Igas mänguvoorus on sul reeglina kaks valikut. Võid kas “lüüa” ehk diilerilt ühe kaardi juurde küsida või “seista”. Kui otsustad seista, siis sulle enam selles mänguvoorus kaarte ei jagata ja pead ootama diileri tulemust. Kui sul on mistahes hetkel käes rohkem kui 21 punkti, on su käsi “lõhki”. Sel juhul oled selle mänguvooru kaotanud, sõltumata sellest, milline on diileri tulemus.

Ülejäänud võimalused sõltuvad konkreetsest mänguolukorrast. Kui su esimesed kaks kaarti on sama tugevusega (näiteks kaks soldatit või kaks seitset), võid need kaardid jagada kaheks erinevaks mängukäeks. Jagamiseks ehk splittimiseks pead mõlema tekkiva käe jaoks tegema täispanuse. Seejärel saad mõlemat kätt eraldi mängida ja mõlemale käele jagatakse teine kaart.

Lisaks on sul pärast esimese kahe kaardi jagamist võimalik oma panus ka duubeldada. Duubeldamine tähendab seda, et sa kahekordistad oma panuse ja saad juurde täpselt ühe kaardi ning pead seejärel seisma. Seda funktsiooni võid kasutada näiteks siis, kui sul on pärast esimese kahe kaardi jagamist käes 10 või 11 punkti (või kõrge väärtusega pehme käsi) ja soovid maksimumpanusele mängida.

Osades mänguversioonides saad kasutada ka alistumisfunktsiooni. Sel juhul nõustud vabatahtlikult kaotama poole oma panusest, aga ei pea halba kätt lõpuni mängima. Alistumist tuleks kasutada eriti halbade seisude puhul, kus poole panuse kaotamine näib parema variandina kui mängukäe lõpuni mängimine.

Mänguvooru Lõpp

Kui mängija käsi lõhki läheb, on mänguvoor kohe lõppenud. Muul juhul pead ootama, kuni kõik teised mängijad on oma mängukäe lõpuni mänginud. Pärast seda pöörab diiler ringi oma peidetud kaardi ja mängib oma mängukäe rangete reeglite järgi lõpuni. Kui diileri punktisumma on 16 või väiksem, võtavad nad alati kaardi juurde. Kui diileri punktisumma on 18 või suurem, siis nad alati seisavad. Mõnedes online Blackjacki mängudes seisab diiler alati ka 17 punktiga. Osades mängudes aga võtab diiler kaardi juurde, kui neil on käes “pehme” 17 (kombinatsioon, kus ässa väärtus on 11 punkti) ja seisab “kõva” 17-ga.

Kui diileri punktisumma on suurem kui 21, siis on ta lõhki ja kõik mängujäänud mängijad võidavad. Kõigil muudel juhtudel võrreldakse iga mängija punktisummat diileri punktisummaga. Kui sinu käe väärtus on diileri käe väärtusest suurem, teenid panustatud raha kahekordselt tagasi. Kui punktisummad on võrdsed, saad lihtsalt oma panuse tagasi. Ja kui diileri punktisumma on suurem, kaotad panustatud raha.

Kuidas Blackjacki Mängides Võita?

Üks olulisimaid asju, mida enne online Blackjacki mängimist teadma peaksid, on see, et tegu pole sugugi lihtsalt õnnemänguga. Blackjacki strateegia on väga oluline, sest pikas perspektiivis kasumi teenimiseks pead tegema kaalutletud otsuseid.

Olulised Näpunäited Blackjacki Mängimiseks

Proovi Tasuta Blackjacki Mänge: Kõige olulisem, mida peaksid meeles pidama, on see, et arenemiseks pead võimalikult palju mängima. Aga enne, kui hakkad mängima pärisraha peale, peaksid oma oskusi viimistlema tasuta online Blackjacki mänguvõimaluste abil. Nii saad pärisraha peale mängides vältida algajatele omaseid vigu.

Ära Tee Kindlustuspanust: Üks kõige lihtsamaid reegleid, mida paljud kogenud mängijad rakendavad, on põhimõte, et kindlustuspanust ei tohi kunagi teha. Parem riski sellega, et vahel, kui diileril ongi Blackjack, kaotad kogu summa.

Tee Selgeks Blackjacki Põhistrateegia: Enne kui asud proovima mistahes kaardilugemise vormi või muid keerukaid strateegiaid, jäta meelde mõned olulised alustõed, millest sulle igas mängusituatsioonis kasu on.

Saa Aru, Mis On Kõva ja Mis Pehme Käsi: Kõvad mängukäed on need, milles kas pole ässa või kui neis on äss, siis saab ässa väärtus olla vaid 1 punkt. Pehmed käed sisaldavad samuti ässa, aga nende puhul võib ässa väärtuseks olla nii 1 kui ka 11 punkti.

Ässapaar ja Kaheksate Paar Tuleb Alati Splittida: Blackjacki põhistrateegiat tundma õppides saad põhjalikud juhised selle kohta, millised kaardikombinatsioonid tuleks splittida.

Tea, Missugused Reeglid Töötavad Sinu Kasuks: Kuigi kõigi erinevate Blackjacki vormide põhireeglid on samad, on igas variatsioonis teatud nüansse, mis võivad su võidutõenäosust suurendada või vähendada.

Ära Kuula Teiste Mängijate Nõuandeid: Teiste mängijate nõuannete aluseks võivad küll olla head kavatsused, aga nõuannete sisu ei pruugi alati olla kõige õigem. Jää kindlaks oma strateegiale ja ära kuula liiga palju teiste mängijate arvamust.

Miks Peaksid Õppima Blackjacki Strateegiat?

Strateegiast on kasu igal tasemel Blackjacki-mängijatel. Blackjacki põhistrateegia alusel saad mistahes olukorras teha matemaatiliselt õigeid otsuseid. Iga strateegiaga ettenähtud otsuse aluseks on miljonid arvutisimulaatoris läbimängitud käed. Kindlasti kaotad ka õigeid otsuseid tehes paljudes mänguvoorudes raha, aga strateegia eesmärgiks on aidata sul teha õigeid otsuseid, et saaksid pikas perspektiivis edukas olla.

Nagu sa ilmselt juba tead, on mistahes kasiinomängu puhul kasiinol sinu ees matemaatiline eelis. Korrektselt Blackjacki strateegiat rakendades ja parimaid võimalikke mänguotsuseid langetades võid sa seda maja eelist aga märkimisväärselt vähendada. Kui sa Blackjacki mängides mingit strateegiat ei rakenda, on kasiinol sinu ees umbes 2% suurune eelis. Mängustrateegia eduka rakendamise korral võid aga kasiino eelise langetada koguni 0,5 protsendini.

Fakt on see, et kui sa mängid Blackjacki mingit strateegiat rakendamata, jätad palju raha, mida võita võiksid, lihtsalt “lauale vedelema”.

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login