OlyBet tervitusboonus kuni 1100 eurot

BONUS

Esimese nelja sissemakse tervitusboonus kuni 1100 eurot!

4.8 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Iga uus OlyBeti mängija võib OlyBet kasiinoga liitudes kasutada neljaosalist tervitusboonust, mille koguväärtus on kuni 1100 eurot. Boonuse protsendimäär on igal sissemaksel erinev. Boonus tuleb enne väljavõtmist 25 korda läbi mängida.

DETAILED RATING
Mänguvalik
Boonusemäär
Läbimängunõuded
INFO
 • Boonuse suurus 1100 EUR nelja esimese sissemaksega
 • Boonuse sissemaksete arv 4
 • Läbimängunõue 25x
 • Olulised piirangud Läbimängunõuet saab täita vaid slotimängudes
POSITIVES
 • Boonuse kogusumma on Eesti suurim
 • Boonus on neljaosaline, aga kasutada võid täpselt niipalju osi, kui ise soovid
 • Lisaks tervitusboonusele on OlyBetis ka palju teisi pakkumisi
NEGATIVES
 • Läbimängunõudeid saab täita ainult slottides
 • Miinimumsissemakse on konkurentidest suurem - 20 eurot
OlyBet tervitusboonus on pakkumine, mida saavad kasutada kõik uued vähemalt 21-aastased mängijad, kes loovad omale OlyBet kasiino konto ja sisestavad registreerumise käigus vastavasse lahtrisse kampaaniakoodi CAS1100. Selle Eesti suurima tervitusboonuse kasutamiseks ei pea liigselt kiirustama, tervitusboonuse pakkumine kehtib vähemalt selle aasta lõpuni, aga pakkumine on hea ja üleliia kaua venitada ka ei maksa. Boonuse kasutamiseks pead pärast boonuskoodi sisestamist tegema esimese, vähemalt 20 euro suuruse sissemakse.

OlyBet tervitusboonus – olulised tingimused

OlyBet tervitusboonuse CAS1100 kampaania boonus on jaotatud neljaks eraldi osaks:

 1. Esimene sissemakse 100% boonust kuni 200 eurot
 2. Teine sissemakse 75% boonust kuni 300 eurot + 10 eurot live kasiino boonust, mille saad kätte pärast teise boonuse läbimängimist
 3. Kolmas sissemakse 50% boonust kuni 200 eurot
 4. Neljas sissemakse 100% boonust kuni 400€

olybet kasiino tervitusboonus

Selleks, et orienteeruksid paremini läbimängunõuetes teeme ka selle kohta näite. Oletame, et teed esimese sissemase 100 € väärtuses. Pärast boonuskoodiga sissemakse tegemist saad OlyBetilt 100 eurot boonust (100%). Sissemakstud 100 eurot konverteeritakse samuti boonusrahaks ja kokku on sul seega 100 € sissemakse + 100 € boonus = 200 eurot boonusraha. Kui teed 200 eurost suurema sissemakse, kajastub 200 eurot ületav summa sinu kontol kohe pärisrahana.

Läbimängunõuete täitmise oluline aspekt on ka asjaolu, et kogu boonusraha tuleb läbi panustada ainult OlyBet kasiino slotimängudes. Kui oled 1. kampaaniaosa läbimängunõuded täitnud, aktiveerub automaatselt 2. kampaania. Sama seaduspära kehtib kõigi nelja esimese sissemakse puhul. Kui täidad kampaania teise osa, saad lisaks tavalisele kasiinobonusele ka 10 eurot live kasiino boonusraha. Seda raha saad panustada ainult live kasiino laudades ja sellel on ainult 1x läbimängunõue. Korraga tohid osaleda ainult ühes kampaanias. Kui eelmine sissemaksunõue täidetud pole, siis sa uut boonust taotleda ei saa.

Kogu boonusraha = sissemakse + boonusraha, tuleb 25-kordselt läbi mängida OlyBeti kasiino slotimängudes. Läbimängunõude täitmiseks on aega 14 päeva. Kui Sa läbimängunõudeid ettenähtud aja jooksul ei täida, kaotad nii kogu boonusraha kui ka kõik boonusraha abil teenitud võidud. Kui aga läbimängunõuded täidad võib see 1100-eurone boonus täielikult sinu rahaks saada.

Boonusrahaga läbimängimisel ei tohi sa teha ühes mänguringis enam kui 6 euro väärtuses panuseid ja samuti ei tohi kasutada osades slotimängudes pakutavat funktsiooni “Osta boonust”. Nende tingimuste esimesel kahel rikkumiskorral teeb OlyBet sulle hoiatuse. Kui aga rikud tingimusi ka kolmanda hoiatuse järel, eemaldatakse sinu mängukontolt kogu boonusraha ja sellega saadud võidud ning kaotad edasise võimaluse tervitusboonuse kampaanias osalemiseks.

Seda kampaaniapakkumist tohib kasutada ainult ÜKS KORD iga inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu kohta.

Kuidas boonust saada?

Boonuse kasutamiseks pead avama OlyBet kasiinos mängijakonto ning kasutama oma esimese sissemakse tegemisel koodi CAS1100. Seejärel pead tegema sissemakse ja täitma läbimängunõuded. Kui täidad esimese sissemakse läbimängunõuded, saad võtta tervitusboonuse 2. osa jne.