[vc_row][vc_column][vc_column_text]

MIS ON MARGINAAL?

Marginaal on sisuliselt spordiennustuse komisjonitasu, mille arvelt saidid oma kasumi teenivad. Nad ei võta siiski otseselt tasu, vaid lihtsalt muudavad koefitsientidega kajastatava tõenäosuse tõelisest tõenäosusest mõnevõrra väiksemaks. See tähendab, et näiteks, et kahe suhteliselt võrdse mängija tennisematšil oleks mõlema mängija võidukoefitsient mitte 2,00 vaid näiteks 1,90.

See tähendab, et arvestades asjaolu, et tõenäoliselt panustatakse mõlemale mängijale suhteliselt võrdselt, teenib kasiino igal juhul kasumit, ükskõik kumb neist võidab. Näiteks, kui nad võtaksid mõlemale mängijale 10000 euro eest panuseid, maksaksid nad mistahes mängija võidu korral välja 19000 eurot ja teeniksid 1000 eurot kasumit.

See eeltoodud stsenaarium on ennustussaitide jaoks ideaalne olukord. Panuste maht, mille ennustussait vastu võtab, on neile tähtis, sest nende eesmärk on raha teenida. Mida rohkem raha nad vastu võtavad, seda paremas tasakaalus on tehtud panused.

Marginaal ja vajadus tasakaalustatud panuste järele on ka see, miks näed tihti spordiürituste vaheldumist. Kui spordiennustussait näeb, et mõne sündmuse panuste maht on liiga suur, vähendavad nad tõenäoliselt panustamisvõimalusi, et välistada kahtlaste panuste tegemist.

Samuti võivad nad suurendada teiste võimalike tulemuste tõenäosust, et julgustada sind panustama niisuguse tulemuse vastu, mille toetuseks nad on juba liiga palju kihlvedusid teinud.

Marginaal ei tähenda kindlustatud kaotust

Arvesta, et ennustussaidid pole alati edukad tasakaalustatud panuste kogumisel ning mõnikord kaotavad nad selle tulemusel ka raha. Tegelikult ei ole see üldse ebatavaline, et spordiennustussaidid mõne võistlusega raha kaotavad, kuid sagedamini suudavad nad siiski oma panused tasakaalustada ja seeläbi kasumit teenida.

Pea meeles, et see, et kihlveosaidid hoolitsevad selle eest, et nad pikemas perspektiivis kasumit teeniksid, ei tähenda, et sa ei saaks neid üle kavaldada. Sa ei pea sundima neid pikas perspektiivis raha kaotama, pead lihtsalt seadma eesmärgiks oma võidukate ennustustega rohkem teenida, kui kaotavate ennustustega kaotad.

See võib tunduda keeruline, aga ei ole. Peaasi on, et sul oleks arusaam sellest, kuidas ennustussaidid rakendavad marginaale ja tasakaalustatud panuseid selleks, et kasumit teenida. Nii paned aluse ka enda edule.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]