Miks online kasiino Blackjack nii populaarne on?

Kas oled kunagi mõelnud sellele, miks online kasiino Blackjack on püsivalt üks populaarseimatest, kui mitte kõige populaarseim kasiino mäng olnud? Selle mängu populaarsusel on neli peamist põhjust.

  1. Blackjacki põhireeglid on äärmiselt lihtsad.
  2. Blackjackis saad maja eelise vähendada sisuliselt olematule tasemele (alla 1%).
  3. Kaotuste vähendamiseks pead esmalt mõistma, et lisaks diileri eelistele pakub online kasiino Blackjack ka mängijale omasid eeliseid. Ja nende eemõistmise järel pead need eelised maksimaalselt enda heaks ära kasutama.
  4. Võitmiseks pead lihtsalt tegema õigel ajal strateegia kohaselt õigeimad otsused.

ONLINE KASIINO BLACKJACKIS SAAD MAJA EELISE VÄHENDADA MADALAMAKS KUI 1 %.

Online kasiino Blackjack võib olla väga tulus mäng

Enamikes teistes kasiino lauamängudes on maja eelis suurem kui 1 % (mõnel juhul oluliselt suurem) ja peale crapsi, kus osad mängijad täringuid kontrollida suudavad (tehnika, mida on pehmelt öeldes keeruline selgeks saada), pole ühtegi teist mängu, kus Sul oleks võimalik kasiino eelist niipalju mõjutada. Ent kui crapsis on eelise saamine väga keeruline, siis online kasiino Blackjackis pead oma võiduvõimaluste oluliseks suurendamiseks lihtsalt põhistrateegiat rakendama. Seda tehes vähendad kasiino eelise kõigest poole protsendini. Mõne kasiino reeglite eripärade tulemusel võib see eelis veelgi väiksemaks langeda.

Enamik mängijaid aga ei viitsi endale põhistrateegiat selgeks teha. Nad soovivad lihtsalt lõbusalt aega viita ja hulga strateegiareeglite meeldejätmine on nende jaoks liigne koormus. Kui ka Sina oled selline mängija, siis prindi enda strateegiakaart välja ja hoia see mängu ajal enda lähedal. Kui mängid online kasiinos, võid strateegiakaarti täiesti muretult kasutada, aga ka tavakasiinosse sisse astudes pole strateegiakaardis midagi ebaseaduslikku. Selleks, et Su strateegia liiga avalikuks ei saaks, tasub aga strateegiakaarti tavakasiinos mängides süles hoida.

SINU VÕIDUVÕIMALUST AITAVAD SUURENDADA KA MÄNGIJALE PAKUTAVAD HÜVED

Kohe saad teada, mida teha, et online kasiino Blackjack oleks kasumlik mä. Enamik kasiinosid peab oma eelise suuruseks tuhandete Blackjacki mängijate ees umbes 1–2 %. Keskpärase, juhuslikkuse “strateegiat” rakendava Blackjacki mängija puhul on see ilmselt üsna täpne hinnang. Ent nutikas, Blackjacki põhistrateegiat rakendav mängija peab silmitsi seisma vaid pooleprotsendise (või veelgi väiksema) maja eelisega. Esmapilgul võib see vahe küll pisike tunduda, aga 0,5% tähendab, lihtsalt öeldes, seda, et enamike online kasiinode aktiivsetele mängijatele makstavate preemiapunktide toel on Sul Blackjacki mängides küllaltki hea võimalus plussi jääda. Kõik, mida sa selleks vajad, on liikmestaatus (mille saad tasuta). Ja pärast seda võidki juba hakata mängima ja võite ning preemiapunkte koguma. Kasiino jälgib seda, kui palju raha sa oled panustanud, kui kaua oled mänginud ja kui palju preemiapunkte oled teeninud. Blackjacki põhistrateegiat õigesti rakendades peaksid mängijad olema suutelised teenima piisavalt palju preemiapunkte, et vähendada kasiino eelis sisuliselt olematuks.

PEAD ARU SAAMA, MILLAL TULEKS PANUSTADA ROHKEM JA MILLAL VÄHEM.

Me ei hakka siinkohal rääkima progresseeruvast panustamisstrateegiast, sest see ei suuda maja eelist kübekesegi võrra muuta. Sellle asemel soovitame sul kasutada hoopis lihtsat ja algtasemel mängija jaoks kiiresti omandatavat kaardilugemissüsteemi. Miks? Sest, kui kasutad viimati nimetatud süsteemi, oskad aimata, millal võib “õnn” sinu poole pöörduma hakata ja tänu sellele oskad ka õigel ajal panuseid tõsta. Samamoodi annavad need lihtsad kaardilugemissüsteemid Sulle teada, millal eelis diileri poole kaldub, et oskaksid panuseid vajadusel ka vähendada. Kui teed suuremaid panuseid ajal, mil sul on eelis, ja väiksemaid panuseid ajal, mil sul eelist pole, võid matemaatilise võidutõenäosuse lausa enda kasuks pöörata. Algajatele mõeldud kaardilugemissüsteemide selgeks õppimine pole ka väga keeruline. Kui oled mõne algsema süsteemi endale juba selgeks teinud, soovitame Sul proovida ka keerulisemaid kaardilugemissüsteeme (nt Hi-Lo).

KUIDAS VÕITA ONLINE KASIINO BLACKJACKI TURNIIRE?

Paljud Blackjacki mängijad pole endale ülalkirjeldatud tõdesid selgeks teinud ja sellest on kahju. Blackjacki-turniire saad mängida paljudes kasiinodes. Mõned turniirid on ühepäevased, mõned kestavad terve nädalavahetuse. Blackjacki-turniiri võitmise eest võid teenida üsna kopsakaid preemiaid. Samas riskid vaid turniiri sisseostutasuga. Kuidas siis ikkagi endale soodne seis luua? Blackjacki turniire mängides on su peamisteks vastasteks kasiino asemel teised mängijad. See tähendab, et Blackjacki turniiridel mängimiseks pead edu saavutamiseks lihtsalt oma vastastest paremini mägimaSellel, kas kaotad või võidad diileri vastu tehtud panused, pole turniiri kontekstis mingit tähtsust. Oluline on see, et võidaksid rohkem (või kaotaksid vähem) kui sinu vastased. Konkurentidest oskuslikumalt mängides ja panustades saad nende ees eelise. Turniiril mängides pead (eriti lõpuosas) jälgima tähelepanelikult seda, milline on Sinu konkurentide seis ja selle baasil aeg-ajalt tegema ka otsuseid, mis põhistrateegia kohaselt ehk parimad poleks.

MIDA PEAKSID MEELES PIDAMA, ET ONLINE KASIINO BLACKJACK SINU JAOKS KASUMLIK OLEKS?

Lisaks sellele, et Blackjack on mängijatele matemaatiliselt soodne, on see ka üks tore mäng. Seda on lihtne selgeks õppida ning lõbus mängida. Järgmine kord oma lemmiku online kasiino saiti avades proovi kindlasti ka Blackjacki!
 

Relevant news