Mr Kasiino

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mängueelarve haldamine

Pea meeles, et mida vähem kogemusi Sul on, seda suurem on Sul oht kaotada. Seepärast on ÜLIOLULINE, et kasutaksid mängimiseks vaid raha, mida Sa muude asjade jaoks ei vaja.

Igaüks valib oma riskitaseme ise ja meie asi pole Sulle ettekirjutusi teha. Ent soovitame siiski alustada väikese eelarvega, hoolimata sellest, kui jõukas Sa oled. Mis mõtet on riskida suurte summadega, kui oled alles oma esimesi samme tegemas ja põhitõdesid selgeks õppimas? Sul VÕIB õnneks minna ja Sa VÕID võita, kuid kaotamine on palju tõenäolisem. Ja suure raha kaotamine võib olla väga masendav, isegi kui saad seda endale lubada. Mõistlik on (vähemalt esialgu) panna mängu tagasihoidlik summa ja vaadata, kuidas asjad lähevad.

Eelarve määramisel on oluline arvestada ka sellega, kui palju oled valmis ühele tulemusele panustama. See ei tähenda, et peaksid olema liiga ettevaatlik, aga liiga suurelt panustamine muudab Su spordiennustamise väga kiiresti väga riskantseks. Hea rusikareegel on piirduda algfaasis panustega, mille suurus umbes 2% Sinu mängueelarvest. Nii et näiteks 250 euro suuruse mängueelarvega on sobiv teha keskmiselt 5-euroseid panuseid. Panuse suurust võid sõltuvalt oma riskitaluvusest varieerida vahemikus 1–5 % mängueelarvest. See sõltub lihtsalt sellest, kui riskihimuline Sa oled.

Iga hea spordiennustaja tunneb hästi mängueelarve haldamise põhitõdesid. Isegi kui teed alles esimesi samme, on ülioluline õppida põhitõdesid oma raskelt teenitud raha haldamiseks. Selles juhendis tutvustame sulle esmalt rahahalduse põhitõdesid ja seejärel liigume veidi keerukamate reeglite juurde.

Ma olen alles algaja, kas pean ka mängueelarve haldamise pärast muretsema?

Jah. Iga spordiennustaja peaks alati olema teadlik oma mängueelarve võimalustest, hoolimata sellest, kui tihti või kui palju nad kavatsevad panustada. Edu saavutamiseks on vaja kasutada oma sporditeadmisi ja teha veidi uurimustööd.

Isegi kui teed panuseid lihtsalt selleks, et tugitoolisporti veidi põnevust tekitada, peaksid teadma, kuidas oma raha korrektselt hallata. Loe siit, kuidas oma mänguraha õigesti hallata.

Kolm lihtsat sammu mängukonto haldamiseks

Kui pead meeles alltoodud kolme näpunäidet, oledki rahahalduse põhitõed omandanud.

1. Määratle oma eelarve suurus

Kui palju raha peaksid oma spordiennustuse kontole kandma? Vastus sõltub Sinu rahalisest olukorrast ja sisetundest. Igal juhul ei tohiks Sa aga kunagi riskida rahaga, mille kaotamist endale lubada ei saa.

Seda, millise raha kaotamist endale lubada võib, vaatlevad erinevad inimesed aga erinevalt. Kõige olulisem on, et hindaksid realistlikult oma rahalisi võimalusi ning seda, kui suuri kaotusi spordiennustussaidil endale lubada saad.

Kui oled paika pannud selle, kui suurt (hüpoteetilist) kaotust endale lubada saad, otsusta ka see, kui palju aega soovid spordiennustusele pühendada. Kui soovid teha aastas mõned üksikud panused (näiteks Suure Slämmi tenniseturniiridele või NBA finaalidele), võiks Su sissemakse olla väiksem, kui aga plaanid teha iga päev vähemalt ühe panuse, peaks sissemakse suurem olema.

Vali enda jaoks sobiv summa ja (mis peamine) jää sellele kindlaks. Kui teed sageli sisse- ja väljamakseid, võib üldarvestuse pidamine kiiresti keeruliseks muutuda.

2. Vali panuse suurus

Kui oled oma eelarve suuruse paika pannud, pead otsustama ka selle, kui suure osa eelarvest ühele sündmusele võid panustada. Algajatel panustajatel on soovitav hoida panuse suurus püsivana: vali panuse suuruseks 1–5 % oma mängueelarvest.

Konservatiivsem panustaja peaks panuse suuruse hoidma vahemikus 1–2% eelarvest. Agressiivsem ja enesekindlam panustaja aga võib ühes voorus mängu panna koguni 3–4 % eelarvest. .

Professionaalne panustaja teeb harva panuseid, mis moodustavad tema eelarvest rohkem kui 1%.

Ohutu mängu huvides soovitame Sul hoida panuse suurus vahemikus 1–3% eelarvest. Nii hoiad oma panustamisharjumused kontrolli all.

3. Viimane samm –  hinda oma eelarvet uuesti

Spordiennustus on täpselt sama dünaamiline nagu sport isegi. Seepärast tasub oma panuse suuruse sobivuse üle aeg-ajalt mõelda. Kui Sinu kaotused on liiga suured, peaksid oma panust muutma.

Vähenda oma panust, kui satud kaotuselainele ja Su mänguraha väheneb kiiresti. Kindlasti ei tohiks Sa kaotuselainele sattudes oma panuseid kaotuse tagasi teenimiseks tõstma hakata. Vastasel juhul võib üks halb õhtu Sulle väga kalliks maksma minna. Pigem tasub kaotuselainele sattudes lihtsalt väike mängupaus teha ja oma mänguharjumusi hinnata. Panuseid vähendades väldid liiga suuri ja liiga kiireid kaotusi.

Kui mängid peamiselt meelelahutuseks, annab panuste vähendamine Sulle võimaluse kauem mängu nautida ja kokkuvõttes rohkem panuseid teha. …. Ent panuseid ei saa ka lõputult vähendada. Igal saidil on kindlad miinimumpanused.

Kaotus on spordiennustuse lahutamatu osa. Isegi professionaalsed panustajad ei võida reeglina rohkem kui 60–70% panustest. Ehk, teisiti öeldes, enamik neist kaotab 30–40% panustest.

Ka võidulainel olles ei tasuks panustega liigselt hoogu minna. Kunagi ei tohiks ühele sündmusele panustada rohkem kui 5%. Ka siis, kui tunned, et oled võidulainel, ei tohiks panustamisega hulluks minna! Spordiennustuses võib õnn väga kiiresti pöörduda.

Raha haldamise ja panustamise reeglid tuleks kindlasti paika panna ENNE, kui pärisraha panustama hakkad. Õige strateegia leidmiseks võid proovida osaleda näiteks väiksema riskiga panustamisvõistlustel.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login