Mr Kasiino

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Live panustamise alused

Spordiennustussaidid on viimaste aastate jooksul teinud läbi tohutu arengu. Vaid mõne aasta eest ei olnud nad ligilähedaltki sama taseme ega kvaliteediga, nagu nad praegu on. Samuti on toimunud palju olulisi arenguid, millest paljud on mänguritele ühel või teisel moel kasuks tulnud. Näiteks on Eestisse lisatud nii suuri kui ka väikeseid spordiennustuse saite. Mängulisuse seisukohalt on aga kahtlemata kõige olulisem areng live-panuste tegemise võimaluste pidev kasv. Kui sulle meeldib sporti jälgida ja spordi peale panuseid teha, võid olla peaaegu kindel, et live-panustamine pakub Sulle suurt naudingut. Reaalajas panustamine lisab spordiennustusele täiesti uue mõõtme. Selles on midagi väga erilist, kui saad teha panuse just praegu käimasolevale võistlusele ja siis kohe tulemuse selgumisele kaasa elada.

Kuidas live-panustamine käib?

Live-panuste tegemine on oma olemuselt väga lihtne, seega pole meil Sulle siin eriti midagi selgitada. Nagu eespool juba ütlesime, tähendab live-panustamine ei midagi muud, kui seda, et panustad raha sündmustele, mis parasjagu käivad. Nii lihtne see ongi. Muus osas pole live-panustamine tavapärasest spordiennustusest kuidagi erinev. Pead tegema valiku käimasolevate spordivõistluste erinevate turgude vahel ja valima sündmuse, mis Sinu arvates juhtub. Ennustuse tegemisega teed teatud valiku. Kui Sinu valik on õige, makstakse võit Sulle võistluse lõpus välja. Kui valik ei ole õige, kaotad tehtud panuse.

Live-ennustamisel on kaks eripära, mida peaksid kindlasti teadma. Esiteks saad seal valida mõne täiendava kihlveoliigi vahel. Teiseks, koefitsiendid muutuvad pidevalt. Uurime neid erinevusi detailsemalt.

Live-panustamise eelised

Eespool juba kirjeldasime kaht olulist eelist, mis kaasnevad kihlvedudega. Esiteks saame panustada paljudele erinevatele spordialadele ja teiseks saame teha mitmesuguseid erinevat tüüpi kihlvedusid. Ainuüksi need kaks eelist annavad meile veelgi suurema hulga panustamisvõimalusi. Mida rohkem on valikuvõimalusi, seda tõenäolisemalt leiad mõne eriti tulusa panustamisvõimalusi. Vähemalt panustamisvõimaluste kohta kehtib ütlus “Mida rohkem, seda uhkem” sajaprotsendiliselt.

Ka pidevalt muutuvad koefitsiendid annavad Sulle suure eelise. Spordiennustussaidid on loomulikult äärmiselt osavad, et oma võimalusi väga täpselt paika panna, muutes meie jaoks väärtuse leidmise raskeks. Kuid live-kihlvedude puhul peavad nad oma koefitsiente väga kiiresti kohandama, võttes aluseks jälgitava võistluse. Neil ei ole aega neisse kohandustesse nii palju mõelda, nii et nad ei ole nii kitsad kui tavaliselt. See teeb meile väärtuslike panuste leidmise veidi lihtsamaks.

Kavalda spordiennustuse saidid üle ja tee parimad live-panused

Samuti tuleb märkida, et kohandused, mida spordiennustussaidid teevad, põhinevad suuresti nende endi arvamustel selle kohta, kuidas võistlus kulgeda võib. Nii osavad ja asjatundlikud kui nad ka poleks, pole keegi eksimatu ega suuda alati ja iga kord õigeid seisukohti esitada. On täiesti võimalik, et kui ise võistlust jälgid, suudad (vähemalt aeg-ajalt) teha ennustussaitidest täpsemaid hinnanguid. Selleks, et see oleks võimalik, peavad Sul olema head teadmised nii spordist üldiselt kui ka konkreetse matšiga seotud meeskondadest/mängijatest.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login