Mr Kasiino

Kümme parimat nippi hasartmängusõltuvuse vältimiseks

Seoses endiselt ringi hiiliva koroonaviirusega oleme me kõik rohkem kodus ja seepärast ka rohkem oma arvuti või telefoni ees. Ja paljud meist veedavad ka rohkem aega veebikasiinodes. Kuidas aga nautida online kasiinos mängimist nii, et see oleks ja jääks mõnusaks meelelahutuseks ega areneks hasartmängusõltuvuseks.

Kui soovid, et online kasiino mäng oleks lõbus järgi neid juhiseid

  1. Selleks, et mängimine ei tekitaks halbu emotsioone, pane enda jaoks enne alustamist piirid paika. Otsusta, kui palju oled valmis kaotama ja ka seda, kui palju soovid võita. Kui (ükskõik kumb) piir ületatud on, lõpeta mängimine. Nii piirad kaotuste suurust, säilitad võidetud raha ja tagad ka hea mänguemotsiooni.
  2. Nagu eelmises punktis juba rõhutasime, on hasartmängusõltuvuse vältimiseks väga oluline paika panna ka võidupiir. Näiteks võid otsustada, et soovid 25% kasumist saada. Ehk kui alustad 100 euroga, lõpetad siis, kui mängukontol on 125 eurot. Sel juhul oled mänginud paremini, kui tõenäosus lubaks ja paratamatu fakt on see, et kui sul just eriliselt head õnne pole, siis jätkates on sul kaotustõenäosus suurem kui võidutõenäosus.
  3. Lisaks võidu- Ja kaotuspiiri seadmisele on oluline seada ka ajaline piir. Soovitame sul mitte mängida korraga rohkem kui tund aega, isegi kui sa oma võidu- või kaotuselimiitideni ei jõua.
  4. Tee mängus regulaarseid pause. Tõuse toolilt püsti ja jaluta arvutist või telefonist eemale, söö midagi või mine välja, räägi sõbraga või tee sporti. Anna oma ajule aega mängust puhata, et saaksid „värske peaga“ uuesti häid otsuseid teha.
  5. Tuleta endale kogu aeg meelde, et kui mängid (online) kasiino vastu, jäävad õnnemängud õnnemängudeks. Oskustel on neis mängudes väike roll. Mängureegleid pead muidugi teadma, aga mängutulemused määrab õnn mitte statistiline seaduspära. Kuigi mõned online kasiinod armastavad luua gruppe „kuumad mängud“ ja „külmad mängud“, pole neil oodatavate tulemustega suurt midagi pistmist.
  6. Ära mängi veebikasiinos (ega ka tavakasiinos), kui oled vihane, masendunud või väsinud või soovid mistahes muid negatiivseid emotsioone alla suruda. Ära mängi hasartmänge selleks, et püüda oma probleemide eest põgeneda.
  7. Kui hoiad online kasiinos mängimist teiste eest salajas, on mängusõltuvuse oht palju suurem, kui mittesalajase mängimise korral. Räägi oma lähedastega ja ära hoia mänguharjumusi nende eest saladuses.
  8. Online kasiino mängud ei tohiks olla sinu ainukeseks (ega ka põhiliseks) meelelahutusviisiks. Otsi endale ka teisi meelelahutusviise. Nende hulgas võiks kindlasti olla ka niisuguseid tegevusi, mida tehakse seltskonnas.
  9. Kui sulle tundub, et sa ei suuda ise oma mänguharjumusi kontrolli all hoida, mine kodanikuportaali ja sea endale seal pikk mängupiirang. Nii ei saa sa pikka aega online kasiino mänge ega ka pokkerit või lotot mängida.
  10. Pea meeles, et iga online kasiino mängu algne eesmärk on teenida raha veebikasiinole, mitte sinule. Kasiinomänge mängides suhtu neisse mängudesse kui tasulisse meelelahutusse mitte kui rahateenimisviisi.

Hasartmängusõltuvuse vältimiseks naudi mängu

Online kasiino mängud on lõbus ja mõnus meelelahutus, aga seda ainult juhul, kui suudad oma mänguharjumusi kontrolli all hoida. Kui ülalkirjeldatud kümmet näpunäidet järgid, oled selleks juba suurepärase aluse pannud.


[pokareview_tablelist sort=”rating” num=”10″ reviews=”1672,1666,1875″ size=”big” style=”narrow” counter=”true” score_style=”percentage”]

Leaderboards

Boulboul115

12:17:41 AM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.53468541

Leroyaliste

2:52:03 PM

PAYOUT

0.14583509

WAGER

0.02156721

Bigr99

1:24:16 AM

PAYOUT

1.03119642

WAGER

0.56392673

Providers

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
previous arrow
next arrow
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
previous arrow
next arrow

Statistics

Game User Time Bet Multiplier Payout
Game User Time Bet Multiplier Payout

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login