BONUS

200 tasuta Book of Dead spinni

FREE SPINS BONUS

200 tasuta Book of Dead spinni esimese sissemaksega

4.9 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Kirsikka kasiino on online kasiino, kus saad kasiinomänge mängida kiiresto ja mugavalt. Pead lihtsalt konto looma, oma aadressi kinnitama, ülekande tegema ja siis võidki mängima hakata. Kirsikka kasiino saidil on mitmesuguseid laua- ja slotimänge, mille loojateks on teiste seas Microgaming, NetEnt ja OneTouch.

DETAILED RATING
Mobile
Tech
Other
INFO
 • Ettevõttest Kirsikka on Eesti ettevõtte Kopikas Entertainment OÜ loodud online kasiino, kus saad mängida kasutajakontot loomata. Mängu alustamiseks pead lihtsalt netipanga kaudu sisse logima ja sissemakse tegema.
 • Makseinfo Sisse- ja väljamaksed saad pangakonto kaudu imekiiresti teostada.
 • Väljamaksed Kirsikka väljamaksed teostatakse vaid ja raha on tavaliselt su kontol juba mõne tunniga minutitega. Raha jõuab su pangakontole imekiiresti.
POSITIVES
 • Väljamaksed tehakse väga kiiresti
 • Saidi ülesehitus on lihtne ja mugav
 • Konto loomine on lihtne
NEGATIVES
 • Suur valik slotimänge, väike valik muid mänge
 • Lauamängude valik on kasin
NB! Hetkel on Kirsikka kasiino Eestis oma tegevuse peatanud. Kui nad peaksid taas oma kasiino siin avama, saad Mr Kasiino abil sellest kindlasti kohe teada!

Kirsikka online kasiino on Soome veebikasiino, mis käivitati Soomes novembris 2017 ja Eestis 2019. aastal. See on kodumaistele mängijatele täielikult optimeeritud kasiino, mis on kindlasti usaldusväärne ja turvaline sait.

Kirsikka pakub NetEnti, Play’n GO ja NoLimit City parimaid slotte ning ka laia valikut videopokkerit ja lauamänge. Makseviisid on mitmekülgsed ja väljamakseid makstakse tavaliselt mugavalt kiiresti ilma liigse viivituseta. Võimalike probleemolukordade korral on abi kiiresti saadaval nii eesti kui ka soome keeles.

[su_tabs active=”2″][su_tab title=”Casino Info” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

Valuuta: eurod

Keeled: eesti, soome

Litsentsid: Eesti Maksu- ja Tolliamet

Omanik: Play North OÜ

Asutatud: 2018

Live-vestlus: jah

Kontakt

Veebisait – www.kirsikka.com

[/su_tab] [su_tab title=”More Info” disabled=”no” anchor=”” url=”” target=”blank” class=””]

Tarkvara

NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming, Push Gaming

Sissemakseviisid
Pangaülekanne

Väljamakseviisid
Pangaülekanne

Väljamakseajad

Pangaülekanne: 30 minutit

Olulisemad faktid Kirsikka Kasiino kohta

 • Kirsikka saidil saad mängida mänge, mille on loonud NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming, Push Gaming
 • Kirsikka online kasiinos võid mängida SLOTTE ja LAUAMÄNGE
 • Kirsikka Kasiino slottide hulgas pole kahjuks progresseeruva jackpotiga slotimänge
 • Kirsikka Kasiino loodi aastal 2019 ja Eestis tegutsevad nad alates 2020. aastast.

Kirsikka veebileht on mugava ülesehitusega ning kõik vajaliku teabe leiad sealt kiiresti üles. Kasiino ülesehitus on küllaltki minimalistlik. Sealt ei leia suurt hulka erinevaid mänge ega menüüsektsioone. Kõik tingimused on küllaltki selged, lihtsad ja konkreetsed. Tänu sellele leiad vajaliku teabe kiiresti üles ja saad kõigile küsimustele lihtsasti vastused.

Mängud ei ole jaotatud arvukatesse kategooriatesse jackpottide ega mängutootja järgi ja kategooriatest on saidil ainult kategooriad “Uued mängud”, “Võidad palju” ja “Võidad tihti“. Kuna tegemist on täiesti uue kasiinoga, siis tõenäoliselt lahendatakse see probleem õige pea. Seniks tuleb meelepärase mängu leidmiseks veebilehel natuke rohkem ringi vaadata ja mänge ise proovida. Mängude proovimiseks ja enda jaoks sobiliku panustamise strateegia väljatöötamiseks on ideaalne alustada mängude demoversioonis panustamisega.

Mängudest pakutakse kahe suurima ja tuntuma Rootsi slotimängu tootja Play’n GO ja NetEnt mänge. Tegemist on kõige populaarsemate ja põnevamate slottidega, seega ei pea mängija kulutama palju aega, et leida just kõige lõbusamat ja kvaliteetsemat meelelahutust. Mänge saab mugavalt mängida nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Mängude mängimiseks ei pea oma arvutisse või telefoni alla laadima spetsiaalset tarkvara vaid kõik mänguautomaadid on mängitavad veebilehitsejas.

Kirsikka Kasiino ajalugu

Kirsikka Kasiino asutas aastal 2020 eesti ettevõte Honey Game OÜ

Kirsikka Kasiino boonused

Kirsikka ei paku oma uutele mängijatele online kasiino boonuseid

Online kasiino mängud Kirsikka Kasiinos

Kirsikka online kasiino mängude kogumikus on paljude suurte mängutootjate mänge. Nende seas on nii kvaliteetseid videoslotte kui ka ägedaid virtuaalseid lauamänge.

Virtuaalsed kasiinomängud

Kirsikka Kasiino mängudelehelt leiad tipptootjate NetEnt, Microgaming ja Play’n Go mängud. Keskendutakse kvaliteedile ja mitte võimalikult laiale valikule, kuid ligikaudu 400 valikus olevat mängu pakuvad siiski piisavalt mitmekülgsust. Lisaks slotimängudele leiad saidilt ka mitu videopokkeri mängu ja virtuaalseid lauamänge.

Mängude leht on väga traditsiooniline ja lihtne. Otsimisfunktsiooni abil saad oma lemmikmängud mugavalt ja kiiresti üles leida. Kahjuks pole võimalik mänge tootja järgi otsida ega sortida.

Sissemaksed ja väljamaksed Kirsikka Kasiinos

Kirsikka saidil saad sisse- ja väljamakseid teha lihtsasti ja kiiresti oma internetipanga kaudu. Lisaks internetipangale saad Kirsikkas sissemakseid teha ka e-rahakottide, krediitkaartide ja PaysafeCardiga. Sissemakse tegemisel pead oma kontole kandma vähemalt 10 €.

Kirsikka Kasiino väljamaksed on väga kiired. Väljamaksetaotlused töödeldakse alati 24 tunni jooksul pärast väljamaksesoovi esitamist. Kui aga teed väljamakse mõne Eesti panga kontole, saad selle kätte kõigest mõne tunniga.

Kirsikka Kasiino klienditugi

Kui sul tekib kasiinos mängides küsimusi või probleeme, võid mistahes ajal küsida abi Kirsikka klienditoelt. Klienditoega saad pühendust nii live vestluse kaudu kui ka meili teel. Peale selle saad levinumatele küsimustele vastuseid otsida ka põhjalikult abiinfo lehelt.

Kirsikka Kasiino litsentsid ja turvalisus

Kirsikka Kasiino turvalisus on kaasaegsele online kasiinole kohaselt tipptasemel. Kõik sinu olulised andmed liiguvad saidil ainult krüpteerituna. Ja kõigi mängutulemuste aluseks on kontrollitud ja auditeeritud juhuslike arvude generaator. Turvatunnet peaks suurendama ka see, et Kirsikkat haldab seaduslik online kasiino operaator, kellel on mitme järelevalveorgani litsentsid (nii Eesti kui ka soome litsents).

Mis meile Kirsikka Kasiino juures meeldib ja mis võiks parem olla

Siiani lugedes oled ilmselt juba aru saanud, et Kirsikka on üks meie lemmikutest online kasiinodest. Et asi väga ühepoolne ei näiks, on nüüd ehk õige hetk tuua välja need asjad, mille poolest Kirsikka Kasiino meile meeldib ja ka need aspektid, milles neil ehk veel veidi parandamisruumi on.

Esmalt siis need asjad, mis meile Kirsikka veebikasiino saidi juures üldiselt meeldivad

 • Kirsikka Kasiino on kindlasti üks usaldusväärseimaid online kasiinosid. Neid opereerib kontrollitud firmaja nende ausust on lisaks Eesti Maksu- ja Tolliametile kontrollinud ka Soome riigiasutused.
 • Neil on suurepärane klienditeenindus ja meie pole veel mängijatena kordagi pettunud selles, kuidas Kirsikka Kasiino meid kohtleb.
 • Sait on hea ülesehitusega ja seda on lihtne kasutada. Kõik, mida otsid, leiad kindlasti kiirelt ja lihtsasti üles.
 • Raha sisse- ja väljamakseks on palju erinevaid võimalusi. Sissemaksetele ei lisandu mingisuguseid teenustasusid ja need jõuavad mängukontole kiiresti.
 • Ka miinimumsissemakse on üsna madal. Sul pole vaja sisse maksta rohkem, kui tahaksid. Aga kui tahad suurelt riskida, on ka maksimaalsed sissemaksed piisavalt kõrged.
 • Võitude väljamaksmine on samuti väga kiire ja sujuv.
 • Mängida saad nii arvuti, tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga. Suurepärane mobiiliversioon ja mobiiliäpp tagavad selle, et mängukogemus on igas versioonis võrdselt äge.
 • Kui jääd saidil hätta, aitab sind hädast välja live vestluse vormis töötav klienditugi, kus kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

Tegelikult tunduvad isegi imelik neid asju plussidena üles lugeda, sest need võiksid olla elementaarsed igal online kasiino saidil. Paraku see aga päris nii pole. Pole ju väga keeruline pakkuda erinevaid sissemaksevõimalusi või luua saiti, mida oleks lihtne kasutada. Kahjuks leidub siiski palju niisuguseid saite, millel ka niisugustes elementaarsetes asjades puudujääke on.

Toome välja ka mõned asjad, mis meile Kirsikka kasiinomängude osas kõige rohkem meeldivad.

 • Kirsikka mängude seas on suur hulk põnevaid slotte, kus üks keerutus su elu igaveseks muuta võib. Niisuguse suurvõidu saamine pole küll lihtne, aga juba ainuüksi võimalus sellisele hiigelvõidule mängida, peaks vere keema panema.
 • Suurt osa Kirsikka mängudest saad nautida ka oma mobiilsel seadmel.
 • Kõik online kasiino mängud on nii kujunduse kui ka mänguelamuse poolest tipptasemel. See annab mängukogemusele oluliselt juurde.

Kokkuvõttes tundub vähemalt meile, et see mängija, kellel Kirsikka veebikasiinos millestki puudu jääb, peab väga kapriisne olema. Ühtlaselt tugev ja mitmekülgne online kasiino mängude valik suudab ka kõige kergemini igavusse sattuva mänguri mänguisu pikaks ajaks täita.

Kirsikka Kasiino puudused

 • Boonused ja kampaaniad võiksid olla veidi lahkemad.
 • Online kasiino mängude hulgas võiks olla rohkem progresseeruva jackpotiga mänge.

Kokkuvõte

Ilmselt oled nüüdseks juba aru saanud, et meie oleme Kirsikka fännid. Seda öeldes ei saa muidugi jätta ütlemata, et neil on asju, mida võiks paremini teha. Aga sellist online kasiino saiti, kus kõik suurepärane oleks, meie veel kohanud pole. Oluline on siinjuures see, et kuigi kõik on juba peaaegu ideaalne, areneb Kirsikka Kasiino endiselt järjepidevalt. Nende sait on täna parem kui paar kuud tagasi ja kindlasti järgmisel aastal veelgi parem.

See on muidugi ainult meie arvamus ja otsus, kas soovid Kirsikka Kasiino saidil panustada. Aga meie arvates on Kirsikka Kasiino vägev kasiinosait, kus on mõnus aega veeta. Online kasiino mängude valik on seal ehk konkurentidest veidi tagasihoidlikum, aga see-eest kvaliteetne.

nothing found... nothing found... nothing found...