KiirKasiino online kasiino boonused, mängud ja info

4.9 / 5
TOTAL SCORE

SUMMARY

KiirKasiino on Soome päritolu online kasiino, mis algselt tegutses Pikakasiino nime all. Selle kaubamärgi omanik on HoneyGame OÜ. KiirKasiinos võid mängu alustada kontot registreerimata. Mängu alustamiseks pead lihtsalt sissemakse tegema ja kui tahad mängu lõpetada võid ka kiiresti väljamakse teha.

OVERVIEW

 • Ettevõttest KiirKasiino on Eesti ettevõtte HoneyGame OÜ loodud online kasiino, kus saad mängida kasutajakontot loomata. Mängu alustamiseks pead lihtsalt netipanga kaudu sisse logima ja sissemakse tegema.
 • Makseinfo Sisse- ja väljamaksed saad pangakonto kaudu imekiiresti teostada.
 • Väljamaksed KiirKasiino väljamaksed teostatakse vaid ja raha on tavaliselt su kontol juba mõne tunniga minutitega. Raha jõuab su pangakontole imekiiresti.

PROS

 • Mängu saad alustada kontot loomata
 • Väljamaksed tehakse väga kiiresti
 • Saidi ülesehitus on lihtne ja mugav

CONS

 • Tervitusboonust ei pakuta
 • Ka muid boonuspakkumisi ei ole

BONUS

KiirKasiino ei paku boonuseid

Get bonus!

SCREENSHOTS

KiirKasiino on Soome päritolu online kasiino, mis algselt tegutses Pikakasiino nime all. Selle kaubamärgi omanik on HoneyGame OÜ. KiirKasiinos võid mängu alustada kontot registreerimata. Mängu alustamiseks pead lihtsalt sissemakse tegema ja kui tahad mängu lõpetada võid ka kiiresti väljamakse teha. Makseid saad teha pangakonto kaudu ja need teostatakse imekiiresti. Vaid mõnekümne minutiga on võiduraha su kontol.

This is box title
Box contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox conten

Olulisemad faktid KiirKasiino online kasiino kohta

 • KiirKasiino saidil saad mängida mänge, mille on loonud NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming, Push Gaming
 • Selles online kasiinos võid mängida SLOTTE ja LAUAMÄNGE
 • KiirKasiino slottide hulgas pole kahjuks progresseeruva jackpotiga slotimänge
 • See online kasiino loodi aastal 2019 ja Eestis tegutsevad nad alates 2020. aastast.

KiirKasiino on Eesti firma Play North OÜ loodud kasutajakontota online kasiino, mis alustas tegevust aprillis 2019. Soome rahvuslikes värvides sini-valge kasiino on oma nime väärt, sest mängimine, võitmine ja raha väljavõtmine väga kiire ja lihtne. Sarnaseid online kasiinosid on sel ettevõttel juba mitu. Lisaks KiirKasiinole opereerib sama firma ka Kirsikka ja Karhu kasiinosid. Uue mängija jaoks on nende online kasiinode puhul kõige kurvem, et puudub nii uue mängija boonus kui ka muud kampaaniad.

Samas ei saa mööda vaadata faktist, et mõnevõrra kompenseerib boonuste puudumist nii asjaolu, et mängu alustamine on KiirKasiinos hästi lihtne kui ka see, et võidu korral saad oma raha kätte vaid minutitega.

Mänguvalikust suurema osa moodustavad KiirKasiinos online kasiino mängude tipptegijad NetEnt ja Play’n’GO. Lisaks on mängude hulgas ka NoLimitCity mängud ning mängutootjate GIG Games, Push Gaming, Relax Gaming ja veel mõne teise tootja mängud.

KiirKasiino turvalisus on tagatud Eesti välja antud mängude litsentsiga, mis seab ranged nõuded nii klienditeenindusele kui ka kasiinooperaatori maksevõimele. EL-i riigina garanteerib Eesti hasartmängulitsents ka selle, et kõik võidud on online kasiino mängijatele alati maksuvabad.

KiirKasiino ajalugu

KiirKasiino asutas aastal 2020 eesti ettevõte Honey Game OÜ

KiirKasiino boonused

KiirKasiino ei paku oma uutele mängijatele online kasiino boonuseid

Online kasiino mängud KiirKasiinos

KiirKasiino mängude kogumikus on paljude suurte mängutootjate mänge. Nende seas on nii kvaliteetseid videoslotte kui ka ägedaid virtuaalseid lauamänge.

Virtuaalsed kasiinomängud

Online kasiino mängude valik on KiirKasiino saidil väga suur ja mitmekülgne. Tuntud tootjate mänge on mitusada, mis peaks olema lõbusaks ajaviitmiseks igal juhul piisav.

Slotimänge on KiirKasiinos rikkalikult ja valikus on erinevate tootjate tippmänge. Igav sul nende online kasiino mängudega igatahes ei hakka. Mängude seast ei puudu ka hiiglaslike progresseeruvate jackpottidega slotid. Mängutootjatest on teiste seas esindatud näiteks NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming ja Push Gaming.

Ka laua mänguvalik on KiirKasiino saidil hea. Valikus on suurepärane sortiment virtuaalseid lauamänge

Sissemaksed ja väljamaksed KiirKasiinos

KiirKasiino saidil saad sisse- ja väljamakseid teha lihtsasti ja kiiresti oma internetipanga kaudu.

KiirKasiino ei võta sisse- ega väljamaksete eest teenustasu ning sissemakse jõuab mängijakontole tavaliselt mõne hetkega. Eriti peaks sind rõõmustama aga see, et väljamaksed jõuavad sinu kontole peaaegu sama kiiresti. Enamasti ei kulu KiirKasiinol väljamakse teostamiseks üle tunni.

KiirKasiino online kasiino klienditugi

Kui sul tekib kasiinos mängides küsimusi või probleeme, võid mistahes ajal küsida abi SOME_CASINO ööpäevaringselt töötavalt klienditoelt. Klienditoega saad pühendust nii live vestluse kaudu kui ka meili teel. Peale selle saad levinumatele küsimustele vastuseid otsida ka põhjalikult abiinfo lehelt.

KiirKasiino litsentsid ja turvalisus

KiirKasiino turvalisus on kaasaegsele online kasiinole kohaselt tipptasemel. Kõik sinu olulised andmed liiguvad saidil ainult krüpteerituna. Ja kõigi mängutulemuste aluseks on kontrollitud ja auditeeritud juhuslike arvude generaator. Turvatunnet peaks suurendama ka see, et KiirKasiinot haldab seaduslik online kasiino operaator, kellel on mitme järelevalveorgani litsentsid (nii Eesti kui ka soome litsents).

Mis meile KiirKasiino juures meeldib ja mis võiks parem olla

Siiani lugedes oled ilmselt juba aru saanud, et KiirKasiino on üks meie lemmikutest online kasiinodest. Et asi väga ühepoolne ei näiks, on nüüd ehk õige hetk tuua välja need asjad, mille poolest KiirKasiino meile meeldib ja ka need aspektid, milles neil ehk veel veidi parandamisruumi on.

Esmalt siis need asjad, mis meile KiirKasiino online kasiino saidi juures üldiselt meeldivad

 • KiirKasiino on kindlasti üks usaldusväärseimaid online kasiinosid. Neid opereerib kontrollitud firmaja nende ausust on lisaks Eesti Maksu- ja Tolliametile Soome riigiasutused.
 • Neil on suurepärane klienditeenindus ja meie pole veel mängijatena kordagi pettunud selles, kuidas KiirKasiino meid kohtleb.
 • Sait on hea ülesehitusega ja seda on lihtne kasutada. Kõik, mida otsid, leiad kindlasti kiirelt ja lihtsasti üles.
 • Raha sisse- ja väljamakseks on palju erinevaid võimalusi. Sissemaksetele ei lisandu mingisuguseid teenustasusid ja need jõuavad mängukontole kiiresti.
 • Ka miinimumsissemakse on üsna madal. Sul pole vaja sisse maksta rohkem, kui tahaksid. Aga kui tahad suurelt riskida, on ka maksimaalsed sissemaksed piisavalt kõrged.
 • Võitude väljamaksmine on samuti väga kiire ja sujuv.
 • Mängida saad nii arvuti, tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga. Suurepärane mobiiliversioon ja mobiiliäpp tagavad selle, et mängukogemus on igas versioonis võrdselt äge.
 • Kui jääd saidil hätta, aitab sind hädast välja live vestluse vormis töötav klienditugi, kus kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

Tegelikult tunduvad isegi imelik neid asju plussidena üles lugeda, sest need võiksid olla elementaarsed igal online kasiino saidil. Paraku see aga päris nii pole. Pole ju väga keeruline pakkuda erinevaid sissemaksevõimalusi või luua saiti, mida oleks lihtne kasutada. Kahjuks leidub siiski palju niisuguseid saite, millel ka niisugustes elementaarsetes asjades puudujääke on.

Toome välja ka mõned asjad, mis meile KiirKasiino kasiinomängude osas kõige rohkem meeldivad.

 • KiirKasiino online kasiino mängude seas on suur hulk põnevaid slotte, kus üks keerutus su elu igaveseks muuta võib. Niisuguse suurvõidu saamine pole küll lihtne, aga juba ainuüksi võimalus sellisele hiigelvõidule mängida, peaks vere keema panema.
 • Suurt osa KiirKasiino mängudest saad nautida ka oma mobiilsel seadmel.
 • Kõik online kasiino mängud on nii kujunduse kui ka mänguelamuse poolest tipptasemel. See annab mängukogemusele oluliselt juurde.

Kokkuvõttes tundub vähemalt meile, et see mängija, kellel selles online kasiinos millestki puudu jääb, peab väga kapriisne olema. Ühtlaselt tugev ja mitmekülgne online kasiino mängude valik suudab ka kõige kergemini igavusse sattuva mänguri mänguisu pikaks ajaks täita.

KiirKasiino puudused

 • Boonused ja kampaaniad võiksid olla veidi lahkemad.
 • Online kasiino mängude hulgas võiks olla rohkem progresseeruva jackpotiga mänge.

Kokkuvõte

Ilmselt oled nüüdseks juba aru saanud, et meie oleme selle online kasiino fännid. Seda öeldes ei saa muidugi jätta ütlemata, et neil on asju, mida võiks paremini teha. Aga sellist online kasiino saiti, kus kõik suurepärane oleks, meie veel kohanud pole. Oluline on siinjuures see, et kuigi kõik on juba peaaegu ideaalne, areneb KiirKasiino endiselt järjepidevalt. Nende sait on täna parem kui paar kuud tagasi ja kindlasti järgmisel aastal veelgi parem.

See on muidugi ainult meie arvamus ja otsus, kas soovid KiirKasiino saidil panustada. Aga meie arvates on KiirKasiino vägev kasiinosait, kus on mõnus aega veeta. Online kasiino mängude valik on seal ehk konkurentidest veidi tagasihoidlikum, aga see-eest kvaliteetne.

nothing found... nothing found... nothing found...