Karhu Kasiino boonused, mängud ja info

4.9 / 5
TOTAL SCORE

SUMMARY

Karhu kasiino on online kasiino, kus saad kasiinomänge mängida kiiresti ja mugavalt. Pead lihtsalt konto looma, oma aadressi kinnitama, ülekande tegema ja siis võidki mängima hakata. Karhu kasiino saidil on mitmesuguseid laua- ja slotimänge, mille loojateks on teiste seas Microgaming, NetEnt ja OneTouch.

OVERVIEW

 • Ettevõttest Karhu on Soome päritolu online kasiino, kus saad mängida kasutajakontot loomata. Mängu alustamiseks pead lihtsalt netipanga kaudu sisse logima ja sissemakse tegema.
 • Makseinfo Sisse- ja väljamaksed saad pangakonto kaudu imekiiresti teostada.
 • Väljamaksed Karhu kasiino väljamaksed teostatakse vaid hetkega ja raha on tavaliselt su kontol juba mõne tunniga minutitega. Raha jõuab su pangakontole imekiiresti.

PROS

 • Väljamaksed tehakse väga kiiresti
 • Saidi ülesehitus on lihtne ja mugav
 • Konto loomine on lihtne

CONS

 • Lauamängude valik on kasin

BONUS

200 tasuta spinni

Get bonus!

SCREENSHOTS

Karhu Kasiino on Soome veebikasiino, mis käivitati Soomes novembris 2017 ja Eestis 2019. aastal. See on kodumaistele mängijatele täielikult optimeeritud kasiino, mis on kindlasti usaldusväärne ja turvaline sait.

Karhu pakub NetEnti, Play’n GO ja NoLimit City parimaid slotte ning ka laia valikut videopokkerit ja lauamänge. Makseviisid on mitmekülgsed ja väljamakseid makstakse tavaliselt mugavalt kiiresti ilma liigse viivituseta. Võimalike probleemolukordade korral on abi kiiresti saadaval nii eesti kui ka soome keeles.

Esmapilgul võib jääda mulje, et Karhu Kasiino saidil saab mängida ainult slotimänge, aga kui kasutad otsingut või sirvid esilehte veidi allapoole, võid üllatuseks avastada isegi mõned live kasiino lauad. Nende olemasolu on muidugi tore, aga asjaolu, et need niimoodi slotimängude vahele ära on peidetud, tundub veidi kummaline.

Saidil on ka otsingusüsteem, kus mange nime või tüübi järgi otsida saab.

This is box title
Box contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox contenBox conten

Olulisemad faktid Karhu Kasiino online kasiino kohta

 • Karhu Kasiino saidil saad mängida mänge, mille on loonud NetEnt, PlaynGO, Pragmatic Play, NoLimit City, Quickspin, Relax Gaming, Push Gaming
 • Selles online kasiinos võid mängida slotte ja lauamänge
 • Karhu slottide hulgas pole kahjuks progresseeruva jackpotiga slotimänge
 • Karhu Kasiino loodi aastal 2017 ja Eestis tegutsevad nad alates 2019. aastast.

Kasiino veebileht on mugava ülesehitusega ning kõik vajaliku teabe leiad sealt kiiresti üles. Kasiino ülesehitus on küllaltki minimalistlik. Sealt ei leia suurt hulka erinevaid mänge ega menüüsektsioone. Kõik tingimused on küllaltki selged, lihtsad ja konkreetsed. Tänu sellele leiad vajaliku teabe kiiresti üles ja saad kõigile küsimustele lihtsasti vastused.

Mängud ei ole jaotatud arvukatesse kategooriatesse jackpottide ega mängutootja järgi ja kategooriatest on saidil ainult kategooria “Uued mängud”. Kuna tegemist on täiesti uue kasiinoga, siis tõenäoliselt lahendatakse see probleem õige pea. Seniks tuleb meelepärase mängu leidmiseks veebilehel natuke rohkem ringi vaadata ja mänge ise proovida. Mängude proovimiseks ja enda jaoks sobiliku panustamise strateegia väljatöötamiseks on ideaalne alustada mängude demoversioonis panustamisega.

Mängudest pakutakse kahe suurima ja tuntuma Rootsi slotimängu tootja Play’n GO ja NetEnt mänge. Tegemist on kõige populaarsemate ja põnevamate slottidega, seega ei pea mängija kulutama palju aega, et leida just kõige lõbusamat ja kvaliteetsemat meelelahutust. Mänge saab mugavalt mängida nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Mängude mängimiseks ei pea oma arvutisse või telefoni alla laadima spetsiaalset tarkvara vaid kõik mänguautomaadid on mängitavad veebilehitsejas.

Karhu Kasiino ajalugu

Karhu Kasiino asutas aastal 2020 eesti ettevõte Honey Game OÜ

Karhu Kasiino boonused

Karhu online kasiino esimese sissemaksega saad 200 tasuta spinni mängus BerryBurst. Tasuta spinnide võitudele kehtib päris kõrge, 45-kordne läbimängunõue.

Online kasiino mängud Karhu Kasiinos

Karhu online kasiino mängude kogumikus on paljude suurte mängutootjate mänge. Nende seas on nii kvaliteetseid videoslotte kui ka ägedaid virtuaalseid lauamänge.

Karhu kasiino virtuaalsed kasiinomängud

Online kasiino mängude lehelt leiad tipptootjate NetEnt, Microgaming ja Play’n Go mängud. Keskendutakse kvaliteedile ja mitte võimalikult laiale valikule, kuid ligikaudu 400 valikus olevat mängu pakuvad siiski piisavalt mitmekülgsust. Lisaks slotimängudele leiad saidilt ka mitu videopokkeri mängu ja virtuaalseid lauamänge.

Mängude leht on väga traditsiooniline ja lihtne. Otsimisfunktsiooni abil saad oma lemmikmängud mugavalt ja kiiresti üles leida. Kahjuks pole võimalik mänge tootja järgi otsida ega sortida.

Karhu kasiino live kasiinomängud

Kasiinos ringi vaadates avastasime oma suureks üllatuseks ka mõned NetEnti tarkvara baasil töötavad live mängud. „Suureks üllatuseks“ selle pärast, et kategooriaid sel saidil pole ja live mängulaudu tuleb otsida slotimängude vahelt või otsingulahtri abiga.

Sissemaksed ja väljamaksed Karhu Kasiinos

Karhu Kasiino saidil saad sisse- ja väljamakseid teha lihtsasti ja kiiresti oma internetipanga kaudu. Lisaks internetipangale saad seal sissemakseid teha ka e-rahakottide, krediitkaartide ja PaysafeCardiga. Sissemakse tegemisel pead oma kontole kandma vähemalt 10 €.

Väljamaksed tehakse selles onlina kasiinos väga kiiresti. Väljamaksetaotlused töödeldakse alati 24 tunni jooksul pärast väljamaksesoovi esitamist. Kui aga teed väljamakse mõne Eesti panga kontole, saad selle kätte kõigest mõne tunniga.

Karhu Kasiino online kasiino klienditugi

Kui sul tekib kasiinos mängides küsimusi või probleeme, võid mistahes ajal küsida abi klienditoelt. Klienditoega saad ühendust nii live vestluse kaudu kui ka meili teel. Peale selle saad levinumatele küsimustele vastuseid otsida ka põhjalikult abiinfo lehelt.

Karhu Kasiino litsentsid ja turvalisus

Selle kasiino turvalisus on kaasaegsele online kasiinole kohaselt tipptasemel. Kõik sinu olulised andmed liiguvad saidil ainult krüpteerituna. Ja kõigi mängutulemuste aluseks on kontrollitud ja auditeeritud juhuslike arvude generaator. Turvatunnet peaks suurendama ka see, et seda online kasiinot haldab seaduslik online kasiino operaator, kellel on mitme järelevalveorgani litsentsid (nii Eesti kui ka soome litsents).

Mis meile Karhu Kasiino juures meeldib ja mis võiks parem olla

Siiani lugedes oled ilmselt juba aru saanud, et see on üks meie lemmikutest online kasiinodest. Et asi väga ühepoolne ei näiks, on nüüd ehk õige hetk tuua välja need asjad, mille poolest Karhu Kasiino meile meeldib ja ka need aspektid, milles neil ehk veel veidi parandamisruumi on.

Esmalt siis need asjad, mis meile Karhu Kasiino online kasiino saidi juures üldiselt meeldivad

 • Karhu Kasiino on kindlasti üks usaldusväärseimaid online kasiinosid. Neid opereerib kontrollitud firmaja nende ausust on lisaks Eesti Maksu- ja Tolliametile kontrollinud ka Soome riigiasutused.
 • Neil on suurepärane klienditeenindus ja meie pole veel mängijatena kordagi pettunud selles, kuidas Karhu Kasiino meid kohtleb.
 • Sait on hea ülesehitusega ja seda on lihtne kasutada. Kõik, mida otsid, leiad kindlasti kiirelt ja lihtsasti üles.
 • Raha sisse- ja väljamakseks on palju erinevaid võimalusi. Sissemaksetele ei lisandu mingisuguseid teenustasusid ja need jõuavad mängukontole kiiresti.
 • Ka miinimumsissemakse on üsna madal. Sul pole vaja sisse maksta rohkem, kui tahaksid. Aga kui tahad suurelt riskida, on ka maksimaalsed sissemaksed piisavalt kõrged.
 • Võitude väljamaksmine on samuti väga kiire ja sujuv.
 • Mängida saad nii arvuti, tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga. Suurepärane mobiiliversioon ja mobiiliäpp tagavad selle, et mängukogemus on igas versioonis võrdselt äge.
 • Kui jääd saidil hätta, aitab sind hädast välja live vestluse vormis töötav klienditugi, kus kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

Tegelikult tunduvad isegi imelik neid asju plussidena üles lugeda, sest need võiksid olla elementaarsed igal online kasiino saidil. Paraku see aga päris nii pole. Pole ju väga keeruline pakkuda erinevaid sissemaksevõimalusi või luua saiti, mida oleks lihtne kasutada. Kahjuks leidub siiski palju niisuguseid saite, millel ka niisugustes elementaarsetes asjades puudujääke on.

Toome välja ka mõned asjad, mis meile Karhu Kasiino kasiinomängude osas kõige rohkem meeldivad.

 • Suurt osa Karhu Kasiino mängudest saad nautida ka oma mobiilsel seadmel.
 • Kõik online kasiino mängud on nii kujunduse kui ka mänguelamuse poolest tipptasemel. See annab mängukogemusele oluliselt juurde.

Kokkuvõttes tundub vähemalt meile, et see mängija, kellel Karhu Kasiino online kasiinos millestki puudu jääb, peab väga kapriisne olema. Ühtlaselt tugev ja mitmekülgne online kasiino mängude valik suudab ka kõige kergemini igavusse sattuva mänguri mänguisu pikaks ajaks täita. Mõned väiksed puudused neil siiski on.

Karhu Kasiino puudused

 • Boonused ja kampaaniad võiksid olla veidi lahkemad.
 • Online kasiino mängude hulgas võiks olla rohkem progresseeruva jackpotiga mänge.
 • Live lauamängude jaoks võiks olla eraldi kategooria.

Kokkuvõte

Ilmselt oled nüüdseks juba aru saanud, et meie oleme Karhu Kasiino fännid. Seda öeldes ei saa muidugi jätta ütlemata, et neil on asju, mida võiks paremini teha. Aga sellist online kasiino saiti, kus kõik suurepärane oleks, meie veel kohanud pole. Oluline on siinjuures see, et kuigi kõik on juba peaaegu ideaalne, areneb Karhu Kasiino endiselt järjepidevalt. Nende sait on täna parem kui paar kuud tagasi ja kindlasti järgmisel aastal veelgi parem.

See on muidugi ainult meie arvamus ja otsus, kas soovid Karhu Kasiino saidil panustada. Aga meie arvates on see vägev kasiinosait, kus on mõnus aega veeta. Online kasiino mängude valik on seal ehk konkurentidest veidi tagasihoidlikum, aga see-eest kvaliteetne.

nothing found... nothing found... nothing found...