FenixBet tervitusboonus 100% kuni 300 EUR

BONUS

Tervitusboonus 100% kuni 300 eurot

4 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

FenixBet pakub uutele mängijatele kuni 300 eurot 100% tervitusboonust. Boonusele kehtib 35x läbimängunõue. Väga oluline on meeles pidada, et PANGAÜLEKANDEGA SISSEMAKSET TEHES BOONUST EI SAA!
Boonusraha tuleb 35x läbi mängida enne, kui selle mängukontolt välja võtta saad ja läbimängunõudeid saab täita vaid mänguautomaatidel.

DETAILED RATING
Mänguvalik
Boonusemäär
Läbimängunõuded
INFO
  • Boonuse suurus 100% kuni 300 EUR
  • Läbimängunõue 35X
  • Boonusega sissemaksete arv 1
  • Olulised piirangud Pangaülekandega tehtud makse eest boonust ei saa
POSITIVES
  • Boonus on korraliku suurusega, kuni 300 eurot
  • Läbimängunõue on mõistliku suurusega
NEGATIVES
  • Pangaülekandega tehtud sissemakse eest boonust ei anta
  • Boonust saab läbimängida ainult jackpotita slottides

FenixBeti uued mängijad saavad oma esimese kuni 300-eurose makse kahekordisytada. Boonus on saadaval ainult mängijatele, kes registreeruvad esmakordselt FenixBet online-kasiino mängijaks ja alustavad oma esimese sissemakse tegemist. Pärast sissemakse tegemist peate oma kontolehelt aktiveerima ka tervitusboonuse. FenixBet tervitusboonus pole kuigi suur, aga läbimängunõue on suhteliselt mõistlik – ainult 35x. Seetõttu pole boonusraha pärisrahaks konverteerimine üldse väga keeruline.

FenixBet tervitusboonus – olulised tingimused

Pärast makse sooritamist on Sul läbimängunõude täitmiseks aega 7 päeva. Tervitusboonuse saamiseks peate oma mängukontole kandma vähemalt 10 eurot. Maksimaalne boonus on 300 eurot. Kui teed suurema sissemakse, saad samuti boonust 300 eurot. 10 eurost väiksemat sisssemakset aga teha ei saa. FenixBeti kasiinos ei pea Sa tervitusboonust esimese sissemaksega kasutama, vaid saad seda soovi korral ka hiljem teha. Seda 300-eurost boonust saate kasutada ainult online-kasiinomängudes ja ainult üks kord. Pärast boonusraha aktiveerimist on uutel klientidel 7 päeva aega läbimängimisnõuete täitmiseks ja boonusraha pärisrahaks konverteerimiseks.

fenixbet-tervitusboonus

Kuidas boonust saada?

Seda boonust ei anta, kui teed sissemakse tavalise pangaülekandega. Esimese sissemakseboonuse saamiseks pead sissemakse tegema krediitkaardiga või e-rahakotiga. Pangaülekandega tehtud sissemakse eest boonust ei anta. Boonusraha saad läbi mängida ainult mänguautomaatides boonusrahaga panuseid tehes. Lisaks ei Boonusraha ei saa kasutada progressiivse jackpotiga mängudes. Boonusraha suurus määratakse sinu esimese sissemakse põhjal. Boonusraha pakkumist ei saa kasutada mitmel järjestikusel sissemaksel.

Maksimaalne sissemakseboonus on kuni 300 eurot ja see arvutatakse proportsionaalselt teie sissemakse suurusega, minimaalne sissemakse on 10 eurot. Näiteks kui Sinu esimene sissemakse on 50 eurot, saad ka 50-eurose boonuse. Kui Sinu esimene sissemakse on 400 eurot, lisatakse aga 300 euro suurune boonus. Esmalt pead boonusraha panustama 35 korda, et see pärisrahaks konverteerida ja väljamakstavaks muuta (nt kui väljastatud boonus on 100 eurot, tuleb panustada 100 EUR x 35 = 3500 eurot). Teie boonusraha panused mõjutavad mänguautomaadi boonuse teisendamist proportsionaalselt. Ülaltoodud boonuse läbimängimisnõuete täitmisel teisendatakse teie boonus automaatselt rahaks. Kui aga enne vajaliku summa panustamist kaotasite mängu jooksul osa boonusrahast, konverteeritakse ülejäänud boonuskrediit sularahaks, mille saab välja võtta. Igal juhul tuleb läbimängimisnõuded täita 7 päeva jooksul pärast boonuse aktiveerimist esimese sissemaksega. Pärast seda perioodi aegub boonusraha ja kõik boonusvõidud. Boonusraha saab mänguautomaatides kasutada alles pärast seda, kui oled esmalt pärisraha panustanud. Boonusrahaga panustades on võimalik võita ainult boonusraha.

Iga registreeritud mängija saab pakkumist kasutada ainult üks kord. Mängijad, kes on Fenixbet.ee lehele enesevälistuse teinud, ei saa pakkumisega liituda ega saa seda pakkumist kasutada. Loe ülevaadet ja alusta panustamist kohe täna!