Betsafe tervitusboonus kuni 1000 EUR ja kuni 100 tasuta spinni

BONUS

Esimene tervitusboonus kuni 200 % ja kuni 1000 eurot!

FREE SPINS BONUS

Kuni 100 tasuta keerutust slotikas Vikings!

4.9 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Betsafe tervitusboonus on eriline selle poolest, et tervitusboonuse protsendimäära saad sisuliselt ise valida mitu protsenti boonust ja mitu tasuta spinni teenid. Boonusest maksimumi võttes võid teenida 200% boonust kuni 1000 EUR ja kuni 100 tasuta keerutust.

DETAILED RATING
Mobiilikasiino
Mänguvalik
Maksed
INFO
 • Boonuse suurus Kuni 200% ja kuni 333 eurot ning kuni 100 tasuta keerutust
 • Läbimängunõue 20x. Läbimängunõue tuleb täita 21 päevaga.
 • Boonuse sissemaksete arv 1
 • Olulised piirangud 0–149 EUR sissemakse annab 100%, suurem sissemakse 200% boonust.
POSITIVES
 • Boonuse protsendimäära saad ise valida – 100 või 200%
 • Maksimaalne boonus on koguni 1000 EUR
 • Läbimängunõue on vaid 20x
NEGATIVES
 • Live mängudes on läbimängutingimuste täitmine keeruline
 • Tasuta keerutuste väärtused võiks ka väiksema sissemaksega suuremad olla
Betsafe pakub kõigile uutele mängijatele praegu koguni kuni 200% boonust koguväärtusega kuni 1000 EUR ja lisaks võid saada ka kuni 100 tasuta spinni. Betsafe tervitusboonus on mitmes mõttes eriline. Sisuliselt saad Sa nende saidil ise valida, milline on Sinu boonuse protsendimäär ja mitu tasuta spinni teenid:

 • Kui Sinu sissemakse suurus on 10 kuni 49 €, saad 100% boonust kuni 49€ ja 25 tasuta keerutust Book of Dead slotis (ühe spinni väärtus on 0,10 €).
 • Kui Sinu sissemakse suurus on 50 kuni 149 €, saad 100% boonust kuni 149€ ja 50 veidi suurema väärtusega tasuta keerutust Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)
 • Kui Sinu sissemakse suurus on aga 150 kuni 333 €, saad lausa 200% boonust ja lisaks ka 100 üsna korraliku väärtusega Book of Dead keerutust (0,50 € spinni kohta)

Betsafe kasiino tervitusboonus – olulised tingimused

Nagu iga teisegi tervitusboonuse puhul pead pakkumises osalemiseks ning boonuse ja tasuta keerutuste teenimiseks esmalt tegema sissemakse. Ja nagu eespool juba ütlesime, sõltub sinu boonusprotsendimäär ja tasuta keerutuste arv ning väärtus tehtud sissemakse suurusest. Betsafe tervitusboonus ei ole pakkumine, mille vastuvõtmist saaksid lõputult kaalutleda. Tervitusboonuse pakkumine aegub 21 päeva jooksul pärast registreerimist. Boonuse saamiseks pead Betsafe kasiino kampaania lehel klõpsama nuppu VÕTA BOONUS või tegema sissemakse kasutajakonto lehelt “Aktiivsed boonused”.

Kui hakkad Betsafe tervistusboonust kasutama, reserveeritakse Sinu algne sissemakse summa ja neid vahendeid saad sellest hetkest kasutada ainult kasiino või live kasiino mängudes. Aktiivse boonuse ajal on Betsafe kasiinos maksimaalne lubatud panus 6 € mänguvooru kohta või 0,50 € ühe slotirulliku kohta. Seda pead kindlasti meeles pidama, sest selle limiidi eiramisel võidakse su konto sulgeda ning sa võid kõik seni teenitud võidud kaotada.

Betsafe tervitusboonus torkab silma oma meeldivalt madala läbimängunõudega. Boonus tuleb kasiinomängudes läbi panustada vaid 20 korda. See tähendab, et kui saad näiteks 20 eurot boonust, pead enne väljamakse tegemist panustama vähemalt 20 € x 20 = 400 euro eest. Panustamisnõuete täitmiseks on sul aega 21 päeva. Panustamisnõude täitmisel pead arvestama ka seda, et erinevad mängud aitavad panustamisnõude täitumisele erineval määral kaasa:

– slotimängud: 100%

– live kasiinomängud 15% (v. a mäng Dream Catcher, mis annab 50% tehtud panusest)

– ruletimängud (välja arvatud live rulett): 10%

– kõik kasiino Hold’Emi mängud, Red Dog, Caribbean Stud ja Casino Stud pokkerimängud, Pai Gow, Poker Games, Oasis Poker ja Texas Hold’Emi pokkerimängud: 10%

– kõik Blackjacki mängud (välja arvatud live-Blackjack), bakaraa, videopokker, pontoon, Beat Me, Punto Banco mängud: 5%

Boonuseks saadud tasuta spinnid antakse sulle slotikas Book of Dead ja teistes mängudes neid kasutada ei saa. Tasuta spinnid pead ära kasutama 7 päeva jooksul ja nendega teenitud võidud tuleb kolme päeva jooksul 1 kord läbi panustada.

Kuidas boonust saada?

Klient saab pakkumises osaleda ainult juhul, kui see on tema esimene sissemakse pärast Betsafe’is konto registreerimist. Boonus aktiveeritakse ainult siis, kui sissemakse tegemisel boonust taotled. Taotlemiseks pead klõpsama sissemaksete lehel kastil “võta boonus” või tegema boonusega sissemakse kliendi konto sektsiooni „Aktiivsed boonused” kaudu.

Iga registreeritud mängija saab pakkumist kasutada ainult üks kord. Mängijad, kes on Betsafe.ee lehele enesevälistuse teinud, ei saa pakkumisega liituda ega saa seda pakkumist kasutada. Liitu ja alusta panustamist kohe täna!