BONUS

Esimene tervitusboonus 100 % kuni 100 eurot!

FREE SPINS BONUS

Get 100 free spins for free!

4.8 / 5
TOTAL SCORE
SUMMARY

Bet365 online kasiino sai alguse 2000. aastal Stoke-on-Trentis ja saidi loojaks oli Denise Coates. Tema pani aluse bet365 esimesele ja olulisimale osale – spordiennustuslehele. Eestis on bet365 seaduslik online kasiino alates 2008. aastast, mil Eesti Maksu- ja tolliamet neile tegevusloa andis. Pika ajaloo ja rikkaliku mänguvaliku tõttu on bet365 nii meie kui ka paljude teiste kasiinosõprade üks lemmikutest. bet365 saidil saad mängida nii online kasiino mänge kui bingot, aga kõige ägedam saidi osa on kindlasti konkurentsitult Eesti parim spordiennustusleht.

DETAILED RATING
Mobiilikasiino
Mänguvalik
Maksed
INFO
 • Ettevõttest Bet365 on online hasartmängude sait, kus saad lisaks kasiino mängude mängimisele teha ka spordiennustusi ning mängida pokkerit ja bingot. Või kui täpsem olla, siis bet365 puhul tuleks öelda, et see on spordiennustussait, kus saab lisaks mängida ka online kasiino mänge, bingot ja pokkerit.
 • Makseinfo Sisse- ja väljamakseid saad teha nii pangaülekandega, krediitkaardiga kui ka erinevate e-rahakottide abil.
 • Tervitusboonus Online kasiinos on kaks tervitusboonust, kokku 150 euro eest.
 • Väljamaksed Bet365 väljamaksed teostatakse kiiresti ja raha on tavaliselt su kontol juba mõne tunniga.
POSITIVES
 • Bet365 spordiennustussait on konkurentsitult Eesti parim ja võimalik et ka maailma parim
 • Väljamaksed tehakse väga kiiresti
 • Saidi ülesehitus on lihtne ja mugav
NEGATIVES
 • Tervitusboonused on tagasihoidlikud
 • Kui spordiennustusleht on võimas, siis kasiinosait on suhteliselt keskpärane
Bet365 on online hasartmängude sait, kus saad lisaks online kasiino mängude mängimisele teha ka spordiennustusi ning mängida pokkerit ja bingot. Või kui täpsem olla, siis bet365 puhul tuleks öelda, et see on spordiennustussait, kus saab lisaks mängida ka online kasiino mänge, bingot ja pokkerit.

Valuuta: eurod

Keeled: eesti, vene, inglise

Litsentsid: Eesti Maksu- ja Tolliamet

Omanik: Hillside Media Casinos

Asutatud: 2001

Live-vestlus: jah

Kontakt: support-est@customerservices365.com

Tarkvara

Playtech, Microgaming, NetEnt, YggDrasil

Sissemakseviisid
MasterCard, Neteller, Skrill, Visa, pangaülekanne

Väljamakseviisid
Neteller, Skrill, Visa, pangaülekanne

Väljamakseajad

E-rahakotid: 24 tundi
Kaardimaksed: 3-5 päeva
Pangaülekanded: 3-7 päeva
Väljamakselimiit: teave puudub

Olulisemad faktid bet365 online kasiino kohta

Peale Inglismaal, bet365 sünnikohas Stoke-on-Trentis asuva peakontori on bet365-l kontorid ka Manchesteris, Gibraltaris, Maltas, Bulgaarias ja Austraalias.

Bet365 on tõeline perefirma. Saidi looja on Denise Coates, ettevõtte juht on Denise’i isa Peter Coates ja asejuhina tegutseb Denise’i vend John.
Bet365 pole sugugi pühendunud ainult kasiinole ja spordiennustusele, vaid on ka ühiskonnaelus aktiivne tegija. Näiteks toetavad nad juba alates 2012. aastast Stoke City jalgpalliklubi. 2016. aastast sõlmisid nad sponsorlepingu ka Bulgaaria jalgpalliklubidega Ludogorets Razgrad ja Slavia Sofia.

Nime järgi võiks arvata, et bet365 on ainult spordiennustussait, aga see pole enam ammu päris nii. Kuigi spordiennustus ilmselt oli, on ja jääb bet365 olulisimaks ja populaarseimaks osaks, on neil tänaseks ka väga rikkalik online kasiino leht ja samuti oma pokkeri ja bingo sait.

Kuigi Eestis on bet365 veel suhteliselt lühikest aega, on nad kahtlemata siin tegutsevatest online kasiinodest rahvusvaheliselt tuntuim bränd.

Bet 365 online kasiino ajalugu

Nagu eespool juba mainisime, pani bet365 kasiinole 2000. aastal aluse Denise Coates. Spordiennustusleht läks internetis esmakordselt käima 2001. aasta märtsis. Algsel bet365 saidil oligi vaid spordiennustusleht. Saidi alustamiseks võttis Coateside perefirma 15 miljonit naela laenu ja pani laenu tagatiseks perefirma omanduses oleva spordiennustuspoe, mis oli tegutsenud juba alates 1974. aastast.

Kui bet365 veebisait juba hoogsalt tööle oli läinud, müüsid nad oma spordiennustuspoe 40 miljoni naela eest maha ja maksid võetud laenu tagasi. Edasine tegevus on seadnud konkurentidele peaaegu ületamatud latid. Igas aastas tehakse bet365 saidil kümnetes miljardites dollarites spordipanuseid ja peaaegu samas suures mahus online kasiino panuseid.

Online kasiino boonused bet365 saidil

Bet365 tervitusboonus 100% kuni 100 eurot

Kõik bet365 uued mängijad saavad oma esimese, kuni 100-eurose makse kahekordistada. Boonust saavad ainult esimest korda online kasiino mängijaks registreeruvad mängijad, kes hakkavad tegema oma esimest sissemakset. Pärast sissemakse tegemist pead tervitusboonuse oma konto lehelt ka aktiveerima.

Kuigi boonus pole teab mis suur, peaks sind rõõmustama, et boonuse läbimängunõue on erakordselt madal – vaid 15x. Nii madalat läbimängunõuet pole me üheski teises Eesti veebikasiinos kohanud. Läbimängunõude täitmiseks on sul pärast makse tegemist aega 30 päeva.  Tervitusboonuse saamiseks pead oma mängukontole kandma vähemalt 10 eurot. Maksimaalne boonuse suurus on 100 eurot.

bet365 kasiinos ei pea sa tervitusboonust kasutama kõige esimese sissemaksega, vaid võid seda soovi korral ka hiljem teha. Seda 100-eurost boonust saad kasutada ainult online kasiino mängudes ja ainult ühe korra.

Teine tervitusboonus

Kui oled oma esimese boonuse läbi mänginud, saad nautida ka teist, mõnevõrra väiksemat boonust. Ka selle boonusega saad oma sissemakse kahekordistada, aga vaid 50 euro ulatuses. Sellegi boonuse saamiseks pead sisse maksma vähemalt 10€ ja pakkumise lehel “Saadaolevad pakkumised” üles leidma ning aktiveerima.

Teise boonuse läbimängunõue on mõnevõrra kõrgem, 30x, ja selle täitmiseks on sul aega 60 päeva. Boonust kasutades ja boonuspakkumisi otsides arvesta, et korraga saab Sul bet365 kasiinos aktiivne olla vaid üks boonuspakkumine. Seega, kui oled juba mõne teise boonuse kasutusele võtnud, täida enne selle boonuse nõuded ära ja võta alles siis kasutusele uus boonus.

Spordiennustuse tervitusboonus – 100 euro eest tasuta panuseid

bet365 spordiennustuse tervitusboonuse saamiseks pead tegema vähemalt 5 euro suuruse sissemakse. Boonuse suurus sõltub sellest, kui suure sissemakse teed. Kui maksad sisse 100 eurot, saad tasuta panustamisraha 100 eurot, aga kui maksad näiteks 23 eurot, siis saad ka boonust 23 eurot.

Pärast sissemakse tegemist pead spordiennustusboonuse oma konto lehel aktiveerima. Aktiveerimiseks on aega 30 päeva. Selleks, et pakkumist aktiveerida, pead menüüst Teenused tegema valiku Minu pakkumised ja vajutama soovitud boonuspakkumise kõrval aktiveerimisnuppu.

Nagu online kasiino boonus nii ka spordiennustus pole päris sularaha, mille saad kohe oma mängukontolt välja kanda. Selleks, et panustamisrahast saaks pärisraha, pead selle vähemalt koefitsiendiga 1,20 läbi mängima.

Kohe, kui oled teinud oma sissemaksega võrdses summas panuseid vähemalt koefitsiendiga 1,20, võid võidud oma pangakontole kanda. Boonuse läbimängimiseks saad igale matšile teha vaid ühe panuse. Kui teed ühele matšile mitu panust, läheb neist arvesse vaid suurim.

Spordiennustuse tervitusboonuse ärakasutamise ajal kantakse sinu pärisrahakontole ainult neto võidusumma ehk võidusumma, millest on lahutatud panuse suurus.

Bet365 tervitusboonus pokkerimängijatele: 365€ ja spinn auhinnarattal

Bet365 pokkeri tervitusboonus on numbrites päris kobe, aga realistlikult siiski algajale mängijale suures osas üsna kättesaamatu. Pokkeriboonuse kasutamise alustamiseks pead lihtsalt konto looma ja oma pokkerilaua hüüdnime valima.

Pokkeri tervitusboonuse osaks on tükkhaaval vabanev 365-eurone boonus ja viis 100-eurose auhinnafondiga turniiri piletit. Lisaks saad pärast vähemalt ühe Twisteri turniiri mängimist oma kontole 1-eurose Twister turniiri pileti ja ühe keerutuse õnnerattal.

365-eurone boonus vabastatakse 2,5-euroste tükkide kaupa vastavalt sellele, kui palju preemiapunkte oled teeninud. Esimesed 2,5 eurot teenid 25 preemiapunkti kogumise järel, järgmised 2,5 eurot 50 punkti kogumise järel, järgnevad 24 osa vabastatakse 100-punktise intervalliga. Kõik ülejäänud boonuse osad vabastatakse 250 preemiapunkti kogumise järel. Preemiapunkti teenimiseks pead maksma 1 euro või 1 naela väärtuses reiki. Reigi suurus on sõltuvalt panuse suurusest 5 kuni 7 protsenti panusest. Ülaltoodut arvestades tuleb tõdeda, et algaja mängija jaoks on sellest 365-eurosest boonusest märkimisväärse osa kättesaamine küllaltki keeruline. Kogenumatel mängijatel, kelle jaoks bet365 pokkerituba esimene mängukoht pole, võib see aga päris hea pakkumine olla. 365 euro jaoks vajalike boonuspunktide teenimiseks on sul aega 60 päeva.

Twister turniiri pileteid saad kasutada vaid vastava sisseostuhinnaga turniiridel osalemiseks. Kasutamata piletid aeguvad seitsme päeva jooksul pärast nende teenimist.

Õnneratta keerutus kantakse su kontole pärast seda, kui osaled 7 päeva jooksul alates liitumisest mistahes osalemistasuga Twister-turniiril. Õnneratta saad avada tarkvara ülaosas asuval vastaval ikoonil klõpsates. Õnnerattal võid võita kuni 100-eurose sularahaauhinna, kuni 10-eurose turniiripileti või kuni 50 bet365 münti.

Lisaks kõigele eelnevale teenid pärast pokkerihüüdnime loomist ja kasutuskeskkonda sisselogimist automaatselt oma kontole “€100 Bronze Loyalty” turniiripileti, mida saad kasutada seitsme päeva jooksul.

Online kasiino mängud bet365 kasiinos

Bet365 online kasiino mängude kogumikus on paljude suurte mängutootjate mänge. Nende seas on nii kvaliteetseid videoslotte kui ka ägedaid virtuaalseid lauamänge.

Virtuaalsed kasiinomängud

Online kasiino mänge pole bet365 online kasiinos küll niipalju kui enamikes teistes Eesti online kasiinodes, aga kindlasti on neid mitusada, mis peaks olema lõbusaks ajaviitmiseks igal juhul piisav.

Slotimängude valik on igatahes mitmekülgne ja valikus on erinevate tootjate tippmänge. Igav sul nende online kasiino mängudega igatahes ei hakka. Mängude seast ei puudu ka hiiglaslike progresseeruvate jackpottidega slotid. Mängutootjatest on teiste seas esindatud näiteks Ash Gaming, WMS, Play’nGo, Genesis Gaming, Quickspin ja Blueprint Gaming.

Virtuaalsetest lauamängudest on kõik olulisimad mängud olemas, aga valik on siiski veidi tagasihoidlikum kui mõnel teisel suuremal online kasiinol. Ent lõppude lõpuks pole sel erilist vahet, sest Blackjack on ikka Blackjack ja rulett on ikka rulett ja see, mis efektid mängu kõrval on, polegi ehk nii oluline.

Live kasiino mängud bet365 kasiinos

Nagu varem juba mainisime, töötab bet365 live kasiino Playtechi tarkvara toel ja seal saab mängida nii Blackjacki, Bakaraad, ruletti kui ka veel paljusid teisi populaarseid live kasiino mänge. Live kasiinos saad teha kuni 1000-euroseid panuseid.

Blackjack: live diileriga laudade seas on erinevaid Blackjacki versioone. Väga mugav on Blackjacki lauas see, et kui istud lauas üksinda, võid paluda diileril kohe kaardid jagada, ilma et peaksid ootama taimeri nulli tiksumist.

Rulett: live diileriga ruleti laudu on bet365 väga palju. Mängida saad nii standardset Euroopa ruletti, La Partage’I reegliga Prantsuse ruletti, London ruletti kui ka paljusid teisi versioone.

Bakaraa: bakaraa on saadaval kolmes põhiformaadis – minibakaraa, standardbakaraa ja progresseeruva jackpotiga standardbakaraa. Lisaks on ka mitu vähem tuntud mänguformaati – piisavalt selleks, et Sulle pikalt meelelahutust pakkuda.

Casino Hold’em: Live diileriga kasiino hold’em on pokkeri alamaliik, kus sinu ülesandeks on saada kätte viiesti kaardist koosnev kaardkombinatsioon, mis on diileri käest tugevam. See on väga põnev ja kaasahaarav mäng.

Sic Bo: bet365 kasiinos on üks Sic Bo live laud, mis asub Aasia stuudios.

Hi-Lo. See on üsna lihtsakoeline mäng, kus pead põhimõtteliselt panustama sellele, kas järgmine kaart on eelmisest suurem või väiksem. Mängus on ka teisi panustamisvõimalusi, et saaksid oma võidušanssi ja võidusummasid kasvatada

3 Card Brag: see on põhimõtteliselt Playtechi versioon kolme kaardi pokkerist, mida mängib üks mängija live diileri vastu. Nii mängija kui ka diiler saavad kolm kaarti ja seejärel võrreldakse, kumma kaardikombinatsioon tugevam on.

Bet365 spordiennustus

Algselt oli bet365 AINULT spordiennustussait. Hiljem lisandusid saidile ka online kasiino mängud, pokker ja bingo, aga igasuguse kahtluseta võib öelda, et spordiennustus oli, on ja jääb bet365 põhifookuseks. Vähemalt selline mulje peaks igale saiti sirvivale mängijale praegu küll jääma. Kui oled spetsiifiliselt online kasiino mängude või online pokkeri otsingul, leiad selleks kindlasti paremaid kohti. Aga täpselt sama kindel on ka see, et spordiennustuste tegemiseks Sa väga kergesti paremat saiti ei leia.

Olulisematest spordialadest saad bet365-s panustada näiteks jalgpallile, hobuste võidusõidule, tennisele, golfile, poksile, jäähokile, kriketile, ameerika jalgpallile, korvpallile, motospordile, ragbile, snuukrile ja paljudele teistele spordialadele.

Iga spordiala juures on hulgaliselt erinevaid panustamisvõimalusi. Vaatleme näiteks jalgpalli. Iga matši juures saad panustada mängu lõpptulemusele, poolaja tulemusele, mängus löödud väravate arvu, poolaja väravate arvule, esimese värava lööjale, händikäpile, sellele, kas mõlemad meeskonnad löövad värava, sellele, kes lööb esimese värava, ja veel paljudele teistele erinevatele turgudele. Suurliigade mängude juures on küll panustamisvõimalused veidi mitmekülgsemad, aga ka kõige väiksema matši juures on alati vähemalt kümmekond erinevat panustamisvõimalust. Ja lisaks sellele, et iga spordiala juures on hulgaliselt panustamisvõimalusi on ka iga spordiala matšide arv tohutu.

Näiteks saad panuseid teha ka Iraani jalgpalliliiga 2. divisjonile või Hongkongi reservide divisjoni mängudele. Kas Sina näiteks üldse teadsid, et Hongkongi jalgpalliliigas reservide divisjon on?

Suvalisel hetkel bet365 spordiennustuse saidile sisse logides saad valida lugematu hulga panustamisvõimaluste vahel ja kindlasti leiab iga mängija just endale meelepäraseima spordiala ja panuse tüübi.

Kuigi enamik suuremaid spordiennustussaite pakuvad tänapäeval suurepärast valikut väga erinevate spordialade väga erinevatest liigadest, pole kahtlust, et bet365 on konkurentsitu liider.

Ma ei tea, kuidas Sulle, armas lugeja, aga minu jaoks on live panustamine tänasel hetkel konkurentsitult lemmik panustamise viis.

bet365 saidil muudab live panustamise veel atraktiivsemaks asjaolu, et paljudest matšidest pakutakse ka otseülekannet. Igaüks, kes kunagi live panustamist proovinud on, teab kindlasti, et live panustamisel on oluliselt positiivsemad tulemused siis, kui Sa ka näed matši, millele Sa panustad.

Pokker

bet365 pokkerisait kuulub populaarsesse iPoker pokkerivõrgustikku ja pakub tänu sellele kogu aeg soliidset valikut rahalauamänge ja turniire, ükskõik kas oled Omaha, Hold’emi või mõne muu pokkerimängu fänn. bet365 pokkeri keskkonda saad kasutada mitmes keeles, mängida saad kõikmõeldavaid pokkerivariante.

Igapäevaselt toimub nii väikse sisseotu ja garanteeritud auhinnafondiga turniire kui ka suurturniiride satelliite, kus võid mõne euro eest saada võimaluse sadadele tuhandetele mängida.

Bingo

bet365 Bingo on loodud Playtechi tarkvara toel. Ainuüksi see võiks olla piisav kvaliteedigarantii, aga võime ka üle kinnitada, et bet365 bingotoas saad suurepärase mängukogemuse, mida toetavad ka lihtsad sisse- ja väljamaksevõimalused.

Veel lihtsustab mängu ka see, et bet365 bingolehel saad pidevalt teavet lähiajal algavate bingomängude kohta. See säästab sul mänguotsimise aega ja jätab rohkem aega mängunautimiseks.

Bet365 kasiino mobiiliversioon

Liikuva eluviisiga mängurite jaoks on kindlasti super uudis see, et lisaks suurepäraselt mobiilsete seadmetega ühilduvale veebisaidile on bet365 loonud ka mobiilikasiino äpi, mida saab kasutada nii iOS-seadmetel kui ka Android seadmetel. Rakendus on loodud spetsiaalselt väikeste ekraanidega seadmete jaoks, et saaksid mistahes seadmega mängides võrdselt võimsa elamuse.

bet365 rahakotisüsteemi abil saad mobiilirakenduse kaudu ka mugavalt sisse- ja väljamakseid teha pärast seda, kui oled sisse loginud ja sobiva makseviisi valinud.

Sissemaksed ja väljamaksed bet365 online kasiinos

Bet365 on rahvusvaheline suurettevõtte, mis tähendab, et sissemakse tegemiseks on saadaval kõik levinumad krediit-ja deebetkaardid nagu Visa, MasterCard, Maestro, lisaks e-rahakotid Skrill, Neteller, Skrill 1-Tap, PaySafeCard ja muidugi pangaülekande tegemise võimalus.

bet365 ei võta sisse- ega väljamaksete eest teenustasu ning sissemakse jõuab mängijakontole tavaliselt mõne hetkega. Pangaülekande puhul jõuab ülekanne mängijakontole tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul. Väljamaksed lubab bet365 töödelda hiljemalt 3-5 tööpäeva jooksul.
Netelleri maksed jõuavad bet365 lehelt väljamakset tehes Sinu kontole juba 12 tunni jooksul, Skrilli kaudu kuni 24 tunniga.

Bet365 online kasiino klienditugi

Kui sul tekib kasiinos mängides küsimusi või probleeme, võid mistahes ajal küsida abi bet365 ööpäevaringselt töötavalt klienditoelt. Klienditoega saad pühendust nii live vestluse kaudu kui ka meili teel. Peale selle saad levinumatele küsimustele vastuseid otsida ka põhjalikult abiinfo lehelt.

bet365 live kasiino

Bet365 litsentsid ja turvalisus

bet365 turvalisus on suurele ja tuntud tegijale kohaselt tipptasemel. Kõik sinu olulised andmed liiguvad saidil ainult krüpteerituna. Ja kõigi mängutulemuste aluseks on kontrollitud ja auditeeritud juhuslike arvude generaator. Turvatunnet peaks suurendama ka see, et bet365 on seaduslik online kasiino, kellel on mitme järelevalveorgani litsentsid (nii Eesti, Suurbritannia kui ka Malta litsents).

Mis meile bet365 online kasiino juures meeldib ja mis võiks parem olla

Siiani lugedes oled ilmselt juba aru saanud, et bet365 on üks meie lemmikutest online kasiinodest. Et asi väga ühepoolne ei näiks, on nüüd ehk õige hetk tuua välja need asjad, mille poolest bet365 meile meeldib ja ka need aspektid, milles neil ehk veel veidi parandamisruumi on.

 • Esmalt siis need asjad, mis meile bet365 online kasiino saidi juures üldiselt meeldivad
 • Bet365 on kindlasti üks usaldusväärseimaid online kasiinosid. Neil on pikk ajalugu ja nende ausust on lisaks Eesti Maksu- ja Tolliametile kontrollinud ka Suurbritannia ja Malta hasartmängunõukogud.
 • Neil on suurepärane klienditeenindus ja meie pole veel mängijatena kordagi pettunud selles, kuidas bet365 meid kohtleb.
 • Sait on hea ülesehitusega ja seda on lihtne kasutada. Kõik, mida otsid, leiad kindlasti kiirelt ja lihtsasti üles.
 • Ühe ja sama kontoga saad mängida nii spordiennustust, pokkerit, online kasiinot kui ka bingot.
 • Raha sisse- ja väljamakseks on palju erinevaid võimalusi. Sissemaksetele ei lisandu mingisuguseid teenustasusid ja need jõuavad mängukontole kiiresti.
 • Ka miinimumsissemakse on üsna madal. Sul pole vaja sisse maksta rohkem, kui tahaksid. Aga kui tahad suurelt riskida, on ka maksimaalsed sissemaksed piisavalt kõrged.
 • Võitude väljamaksmine on samuti väga kiire ja sujuv. Esimesel korral pead küll võitude kätte saamiseks mõned dokumendid esitama, aga nende kontroll käib kiiresti ja see on vaid ühekordne pingutus. Pärast seda saad väljamakseid teha just siis ja just niipalju, kui tahad ja võid olla kindel, et paari päevaga on raha sinu kontol.
 • Mängida saad nii arvuti, tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga. Suurepärane mobiiliversioon ja mobiiliäpp tagavad selle, et mängukogemus on igas versioonis võrdselt äge.
 • Bet365 teeb sageli kampaaniaid ja eripakkumisi. Kõik pakkumised leiad lihtsasti nende saidilt. Kui soovid, võid eripakkumiste info endale ka meilile tellida. Pakkumiste tingimused on ausad, lihtsad ja selged. Kindlasti ei leia sa ühegi kampaania tingimustest kirbukirjas petturlikke tingimusi.
 • Kui jääd saidil hätta, aitab sind hädast välja live vestluse vormis töötav klienditugi. Erinevalt paljudest konkurentidest töötab nende live chat tõesti ööpäevaringselt. Ja kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

Tegelikult tunduvad isegi imelik neid asju plussidena üles lugeda, sest need võiksid olla elementaarsed igal online kasiino saidil. Paraku see aga päris nii pole. Pole ju väga keeruline pakkuda erinevaid sissemaksevõimalusi või luua saiti, mida oleks lihtne kasutada. Kahjuks leidub siiski palju niisuguseid saite, millel ka niisugustes elementaarsetes asjades puudujääke on.

bet365 online kasiino slotid

Bet365 spordiennustuse juures meeldivad meile enim järgmised aspektid:

 1. Kui tahad, saad panustada peaaegu igale spordialale, mis pähe tuleb. See hõlmab nii suuremaid spordialasid nagu jalgpall ja tennis kui ka väiksema auditooriumiga mänge nagu võrkpall või lauatennis.
 2. Ja iga mängu juures on hulgaliselt panustamisvõimalusi. Näiteks iga jalgpallimängu juures on tavaliselt vähemalt 50 erinevate panustamisvõimalust alates võitjast ja tulemusest ja lõpetades viimase värava lööja või poolaja väravate koguarvuga.
 3. Ning ka koefitsiendid on bet365 spordiennustuse saidil enamasti suurepärased. Meile meeldib panuseid tehes erinevate saitide koefitsiente võrrelda ja bet365 koefitsiendid on alati ühed parimatest.
 4. Neil on ka viimase peal live panustamise platvorm. See on konkurentsitult parima valikuga. Lisaks on seda ka lihtne kasutada ja panuseid saad teha lugematu hulga mängude hulgalistele erinevatele turgudele.
 5. Konkurentsitult parim on bet365 spordiennustusel ka otseülekannete jälgimise võimalus. Kasutajad, kes saidil panuseid on teinud, saavad jälgida otseülekandeid mistahes maailma nurgas toimuvatest erinevate spordialade võistlustest.

Kui oled aktiivne spordipanustaja, hindad kindlasti seda, kui olulised mõned neist aspektidest on. Nii suur valik tagab selle, et kindlasti leiad alati just selle matši ja selle tulemuse, millele panustada soovid. Ja kui saad soovitud tulemusele panustada heade koefitsientidega, tagadki pikemas perspektiivis mõnusa ja positiivse spordiennustuskogemuse.

Aga kõige eelneva taustal ei maksa sul siiski arvata, nagu oleks bet365 ainult tõelistele ennustusproffidele mõeldud sait. Tõenäoliselt ongi enamik bet365-s panustavaid inimesi pigem omaks lõbuks panustajad, kelle põhitöö pole sugugi panustamine. Oleme kindlad, et ka niisugustele mängijatele on selles kasiinos piisavalt põnevaid ja tulusaid panustamisvõimalusi.

Toome välja ka mõned asjad, mis meile bet365 kasiinomängude osas kõige rohkem meeldivad.

 • Bet365 online kasiino mängude seas on ka mitu hiigeljackpotiga slotti, kus üks keerutus su elu igaveseks muuta võib. Selle suurvõidu saamine pole küll lihtne, aga juba ainuüksi võimalus sellisele hiigeljackpotile mängida, peaks vere keema panema.
 • Suurt osa bet365 mängudest saad nautida ka oma mobiilsel seadmel.
 • Kõik online kasiino mängud on nii kujunduse kui ka mänguelamuse poolest tipptasemel. See annab mängukogemusele oluliselt juurde.
 • Lisaks ägedatele virtuaalsetele mängudele leiad bet365-st ka viimase peal live kasiino. Kui paljud saidid pakuvad vaid live blackjacki ja ruletti, siis bet365-s on live kasiino valik väga rikkalik.

Kokkuvõttes tundub vähemalt meile, et see mängija, kellel bet365 kasiinos või spordiennustuses millestki puudu jääb, peab väga kapriisne olema. Ühtlaselt tugev ja mitmekülgne online kasiino mängude valik suudab ka kõige kergemini igavusse sattuva mänguri mänguisu pikaks ajaks täita.

Bet365 online kasiino puudused

 • Boonused ja kampaaniad võiksid olla veidi lahkemad. Neid on palju ja pole sugugi kõige kehvemad, mida online kasiinodest leida võib, aga arvestades bet365 üldist taset ja mainet, suudaksid nad kindlasti paremaid pakkumisi teha.
 • Online kasiino mängude hulgas võiks olla rohkem progresseeruva jackpotiga mänge.
 • Pokkeri tervitusboonus on selline, millest saavad tulu vaid kogenud pokkerihaid.

Kokkuvõte

Ilmselt oled nüüdseks juba aru saanud, et meie oleme bet365 fännid. Seda öeldes ei saa muidugi jätta ütlemata, et neil on asju, mida võiks paremini teha. Aga sellist online kasiino saiti, kus kõik suurepärane oleks, meie veel kohanud pole. Oluline on siinjuures see, et kuigi kõik on juba peaaegu ideaalne, areneb bet365 endiselt järjepidevalt. Nende sait on täna parem kui paar kuud tagasi ja kindlasti järgmisel aastal veelgi parem.

Konkurentsitult parim ja mitmekülgseim osa on kahtlemata spordiennustusleht, kus saad panustada igale mõeldavale spordialale, alustades Eesti madalamatest jalgpalliliigadest ja lõpedades näiteks ameerika jalgpalliga. Iga mängu juures on kirju valik erinevaid panustamisvõimalusi.

See on muidugi ainult meie arvamus ja otsus, kas soovid bet365 saidil panustada. Aga meie arvates on bet365 vägev kasiino- ja spordiennustussait, kus on mõnus aega veeta. Online kasiino mängude valik on seal ehk konkurentidest veidi tagasihoidlikum, aga see-eest kvaliteetne. Spordiennustuse panustamisvõimalustele ja alade valikule pole aga ühelgi teisel Eesti online kasiinol mitte midagi vastu panna.