Mr Kasiino

Partner programm

Krüptoraha kasiinona, mis on pühendunud võrdsete võimaluste edendamisele, tagab Saudi Casino'ga partnerlus kui affiliatsioon võrdse edu kõigile osalejatele. Meie affiliatsiooniprogramm on loodud, et pakkuda suurepäraseid tasusid ja põhjalikku tuge, et tagada teie edu.

Mr. Kasiinoga affiliatsiooniks saamine on lihtne ja saad igal sammul tuge. Meie pühendunud Affiliatsioonihaldur on saadaval, et aidata sul luua eduka professionaalse partnerluse alused.

Miks koostööd teha Mr. Kasiinoga?

Mr. Kasiino võtab vastu mitmeid valuutasid, et pakkuda affiliatsioonidele ja mängijatele üle maailma sujuvat kogemust.

Me edendame ligipääsetavust, võimaldades mängijatel teha hoiuseid erinevate krüptovaluutadega, sealhulgas Bitcoini, Ethereumi, Litecoin'i, Dogecoini ja paljude teistega. Lisavõimalustena on varsti saadaval ka BNB ja MATIC.

Vastuvõetud mitmed valuutad

Üle 7000 mängu

Parim valik mängupakkujaid

Põhjalikud statistikad

Mr. Kasiino esitleb eksklusiivset tervitusboonust meie käivitamise tähistamiseks, pakkudes sulle põnevat algust oma mänguteele:

Mr. Kasiino hindab neid, kes meid algusest peale toetavad. Tänu selle eest pakume meie esimestele affiliatsioonipartneritele kõrgetasemelist tuluosa jagamist 2 kuu jooksul. See piiratud eripakkumine võimaldab sul maksimeerida oma teenimisvõimalusi ning anda Mr. Kasiinole võimalikult tugev algus. Rohkemate üksikasjade saamiseks või selle pakkumise kasutamiseks võtke täna ühendust oma pühendunud affiliatsioonihalduriga. Ärge jätke kasutamata võimalust maksimeerida oma tulusid ja olla osa meie põnevast teekonnast!

Elukestev tulu

Kiired makseted

Negatiivset kanduvust ei ole

Dedicated Affiliate Manager

Pühendunud Affiliatsioonihaldur

Mr. Kasiino tagab, et teie affiliatsioonikampaaniad ja kogemused oleksid sujuvad. Meie pühendunud Affiliatsioonihaldur on teie käsutuses, et vastata teie küsimustele ja hallata teie kampaaniaid, pakkudes personaalset tuge ja juhendamist, et aidata teil edu saavutada.

Tipptasemel komisjoniplaan

Oleme välja töötanud tipptasemel komisjoniplaani, et täiendavalt premeerida meie affiliatsioonipartnereid ja maksimeerida teie teenimisvõimalusi. Kui me kasvame, suureneb ka teie tulude osa, alustades 25%-ga ja suurenedes kuni 50%-ni, sõltuvalt teie esitusest. Nautige kõrgemaid tagasimakseid, aidates meil laieneda!

KKK

Mr. Kasiino partner-affiliaadiprogramm on loodud selleks, et luua pikaajalisi autentseid suhteid lojaalsete ja töökate affiliatsioonipartneritega, kes jagavad samu väärtusi nagu MrKasiino.ee. Kui olete affiliatsioonipartner, antakse teile kogu vajalik turundusmaterjal ja pühendatud jälgimislingid, et edendada meie brändi. See aitab teil muutuda tõhusamaks mängijate meile suunamisel. Kui teie kampaaniad on käivitatud, saate osa meile saadetud mängijate poolt teenitud kasumist.

 
 
 
 

Igaüks, kes suudab suunata liiklust oma pühendunud sihtrühmade kaudu. Olenemata sellest, kust mängijad pärit on (veebisaidid, kogukonnad, kliendid/tellijad, andmebaasid jne.), võib registreeruda affiliatsioonipartneriks Mr Kasiino juures.

Liitumine affiliatsiooniprogrammiga on tasuta. Konto loomine ja meie brändi reklaamimine on täiesti tasuta.

Head to our registration form and fill it in! Our Affiliate Managers will review your application and get back to you ASAP.

Muidugi! Meie affiliatsiooniplatvormiga saate luua mitu kampaaniat mitmete saitide jaoks, millele on määratud erinevad jälgimislingid, et saaksite jälgida oma mitmete affiliatsioonisaitide esitust

Ei. Me oleme oma maine ja kuvandi suhtes ettevaatlikud, seega iga esitatud veebisaiti vaatab meie meeskond üle.

 
 
 
 

On palju muid viise, kuidas reklaamida Mr Kasiinot, ja kui soovite saata meile liiklust teistest meediakanalitest või väljunditest, mis pole veebisaidid, võtke julgelt meiega ühendust, et arutada võimalust koostööks!

 
 
 
 

Komisjonid arvutatakse eelmise kuu tegevuse põhjal. Teie tulude jagamine määratakse uute deposiitide summa/üldise netotulu põhjal. Valem on järgmine: Bruto mängutulu (GGR) – boonuskulud = Neto mängutulu (NGR). Partneri affiliatsioonikomisjonide kogusumma põhineb NGR-il – adminitasud. Adminitasu on fikseeritud protsent, mis koosneb maksetöötlustasudest, litsentsitasudest, mängupakkujate tasudest ja platvormitasudest ning on fikseeritud 28%-le, mis lahutatakse NGR-ist. Kogu NGR – adminitasud on summa, mida me jagame oma partneritega sõltuvalt sellest, millises komisjonitasemel te olete. Näiteks NGR – adminitasud = 100 USD BTC, saate 50 USD BTC, kui olete 50/50 affiliatsioonikomisjoni plaanil.

 
 
 
 

Komisjonid makstakse välja affiliatsioonitarkvara haldusplatvormi kaudu, kus saate teha makse taotluse oma baasvaluutas. Meie baasvaluuta on Bitcoin (BTC).

 
 
 
 

Mr. Kasiino konto sulgemiseks saatke meile e-kiri aadressile partners@mr-kasiino.com

Kui teil on lisaküsimusi või vajate täiendavat teavet, ärge kartke meiega ühendust võtta! Meie meeskond on alati valmis teid aitama ja vastama teie küsimustele. Võtke meiega ühendust e-posti aadressil partners@mrkasiino.com ja me võtame teiega peatselt ühendust.

Welcome

Or

Welcome

Please Register and login